PDA

Επιστροφή στο Forum : hol tv new site



Trader
05-03-09, 18:49
Το είδατε αυτό ?

rezi
05-03-09, 18:54
Link??υπαρχει?

Trader
05-03-09, 18:58
Συγνώμη λάθος...:whistle:

www.holtv.gr

RTouris
05-03-09, 21:17
Δεν φαίνεται να αναφέρεται κάπου αν και κατά πόσο προσφέρεται η υπηρεσία στο πακέτο double play lite (6mbps), η μήπως μου ξέφυγε;

sakels
05-03-09, 21:53
μετο τελος ενεργ ανα μηνα τελικως ειναι σαν να ισουται 14 ευρω ανα μηνα.

39,9+14=54/μηνα

και δεν βλεπω να εχει και μεγαλη καλυψη...

No-Name
05-03-09, 22:09
Μόλις έκανα αίτηση για την mother......αναμένω να δώ πόσες ημέρες θέλει για ενεργοποίηση

prodromosfan
05-03-09, 22:45
Μόλις έκανα αίτηση για την mother......αναμένω να δώ πόσες ημέρες θέλει για ενεργοποίηση

απο ολλανδία;
ειπαμε εχει μεγάλο δικτυο η hol αλλα οχι και τόσο!

No-Name
05-03-09, 22:53
Οι δικοί μου μένουν εκεί στο Ελλάντα.....:p

noname85
05-03-09, 22:56
και τελος ενεργοπιησης!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!!

Georgevtr
06-03-09, 02:44
Απαράδεκτες χρεώσεις

Τέλος Ενεργοποίησης (εφάπαξ) 49.90 €
Χρέωση ταινίας hol Video Club 0.99 € - 3.99 €
Εξοπλισμός home networking (προαιρετικά) 79 €
Ειδική προσφορά home networking:
Παραγγείλτε τον εξοπλισμό home networking μαζί με την υπηρεσία hol tv στην τιμή των 50 € ΜΟΝΟ!
Σημειώσεις:

1. Η τιμή προσφοράς 9,90 € ισχύει για ενεργοποιήσεις έως 31/05/09 για το πάγιο των πρώτων 12 μηνών. Μετά το πέρας του 12μήνου, η χρέωση θα γίνεται βάσει του εκάστοτε τιμοκαταλόγου.
2. Στις τιμές περιλαμβάνεται ΦΠΑ 19%.
3. Η υπηρεσία hol tv προϋποθέτει τη συνδρομή σας στην υπηρεσία hol double play.
4. Η υπηρεσία διατίθεται αποκλειστικά και μόνο σε ιδιώτες για οικιακή χρήση.
5. Τέλος διακοπής υπηρεσίας πριν την λήξη 12μηνου 70 €.

Πανάκριβα για 38 κανάλια:down:

No-Name
06-03-09, 03:16
Αν η υπηρεσία είναι σταθερή και αξιοπρεπής πιστευω ότι αξίζει τα χρήματα.....

johnvam
06-03-09, 08:57
Θα πρέπει να δώσει δωρεάν το IPTV στο DOUBLE PLAY για να μπορέσει να είναι ανταγωνιστική...

Μην ξεχνάτε οτι η ON τα δίνει όλα με 35€/μήνα... Άρα για εμένα η HOL πρέπει να το δώσει 40€/μήνα με όλα μέσα...

Τουλάχιστον εγώ μόνο τότε θα το βάλω... Δεν αξίζει διαφορετικά... (Ας είναι καλά ο Hotbird και η NOVA!!!)

akilleas
06-03-09, 10:02
Για κάποιον που μένει σε περίεργη περιοχή και δεν έχει καλό σήμα στην τηλεόραση είναι καλή λύση/επιλογή.
Λίγο ακριβή, αλλά εξακολουθεί να είναι πιο φθηνή από τον ΟΤΕ.

Billmg81
06-03-09, 10:06
Για κάποιον που μένει σε περίεργη περιοχή και δεν έχει καλό σήμα στην τηλεόραση είναι καλή λύση/επιλογή.

Ας βάλει τότε το νέο πακέτο της Nova με συνδρομή μόνο 19.90/μήνα! ;)

(Υ.γ:Που τουλάχιστον είναι αξιόπιστο,αξιόλογο & δουλεύει βρέξει-χιονίσει, χωρίς να σκέφτεσαι στα πόσα συγχρονίζεις και αν έχεις υψηλό SNR κλπ κλπ...) :oneup:

stefanos1999
06-03-09, 10:20
Δεν φαίνεται να αναφέρεται κάπου αν και κατά πόσο προσφέρεται η υπηρεσία στο πακέτο double play lite (6mbps), η μήπως μου ξέφυγε;


απογοητευση...δεν το δίνουν με το lite...

Vitruvian78
06-03-09, 10:43
Γενικά δεν μπορείς να έχεις την υπηρεσία αν οι ταχύτητές σου είναι χαμηλές, μην το ξεχνάμε αυτό! Απευθύνεται σε συνδρομητές με ταχύτητες πάνω από 8Mbps.

stefanos1999
06-03-09, 10:45
Γενικά δεν μπορείς να έχεις την υπηρεσία αν οι ταχύτητές σου είναι χαμηλές, μην το ξεχνάμε αυτό! Απευθύνεται σε συνδρομητές με ταχύτητες πάνω από 8Mbps.

ας πάνε το lite στα 8mbps...τιποτα δεν τους κοστίζει & ειμαι σιγουρος οτι θα αποκτήσουν περισσοτερους νέους πελάτες έτσι (και εμένα)

Aligator21
06-03-09, 11:30
Ακριβή για να βλέπω 20 ελεύθερα Ελληνικά κανάλια και 10 ξενόγλωσσα.
Η ταινιοθήκη τους είναι τρισάθλια! Δεν μπορούσαν να ξεκινήσουν με μια πλήρη ταινιοθήκη; Άσε δε που σε μερικές περιπτώσεις η ενοικίαση είναι και ακριβή...

lamia
11-03-09, 10:16
Για το home networking τα 50€ είναι καλή τιμή ή το βρίσκουμε έξω σε πιο χαμηλή τιμή; Αξίζει το κόπο να το παραγγείλω. μήπως κάποιος φίλος το πήρε για να μας πει αν αξίζει;

dreamkey
13-03-09, 04:21
Γενικά δεν μπορείς να έχεις την υπηρεσία αν οι ταχύτητές σου είναι χαμηλές, μην το ξεχνάμε αυτό! Απευθύνεται σε συνδρομητές με ταχύτητες πάνω από 8Mbps.


Ταχύτητα πάνω από 8Mbps ονομαστική ή πραγματική;
Γιατί και εγώ στα χαρτιά είμαι στα 12, αλλά δε συγχρονίζω πάνω από 7 - 7,3 . :(

noname85
13-03-09, 15:49
στα χαρτια εισαι ΕΩΣ 12

trd64
13-03-09, 17:39
Το πρόγραμμα που γράφουμε μπορούμε να το περάσουμε σε κάποιον δίσκο στο PC?

Οι τιμές είναι πράγματι εξωπραγματικά υψηλές και θα πρέπει να το δουν.

Όταν κάνεις χρήση IPTV τι γίνεται αν το μουλάρι ει τερματίσει και θέλεις να κάνεις και ένα τηλέφωνο ή να στείλεις ένα fax?

christoforos79
13-03-09, 18:09
Όταν κάνεις χρήση IPTV τι γίνεται αν το μουλάρι ει τερματίσει και θέλεις να κάνεις και ένα τηλέφωνο ή να στείλεις ένα fax?

Μάλλον ζητάς πολλά για τα ελληνικά δεδομένα...

trd64
13-03-09, 18:37
Όταν ζητάνε τόσα χρήματα (κυρίως για τα παρελκόμενα) θα πρέπει να είναι σε θέση να διασφαλίσουν 100% αξιόπιστες υπηρεσίες διαφορετικά δεν έχει νόημα να κρεμαστεί κάποιος τόσο σοβαρά από τα @@.

Είπαμε να μας κάνουν την ζωή ευκολότερη / καλύτερη και να τους πληρώσουμε γι' αυτό. Αν είναι να λειτουργεί κάτι και την ίδια στιγμή να υπολειτουργούν τα υπόλοιπα, νομίζω, δεν έχει σημασία να το συζητάμε.

ΣΗΜ. Δεν αναφέρωμαι μόνο στην HOL αλλά σε όλες τις εταιρείες που προσφέρουν αντίστοιχα Bulk πακέτα.

Vitruvian78
14-03-09, 00:58
Ταχύτητα πάνω από 8Mbps ονομαστική ή πραγματική;
Γιατί και εγώ στα χαρτιά είμαι στα 12, αλλά δε συγχρονίζω πάνω από 7 - 7,3 . :(

Πάρε τους τηλέφωνο και ρώτα αν μπορείς με τις ταχύτητες που πιάνεις αν μπορείς να βάλεις. <να τους ενημερώσεις όμως για την πραγματική ταχύτητα που πιάνεις.

linaki_ath
27-03-09, 17:03
Απαράδεκτες χρεώσεις

Τέλος Ενεργοποίησης (εφάπαξ) 49.90 €
Χρέωση ταινίας hol Video Club 0.99 € - 3.99 €
Εξοπλισμός home networking (προαιρετικά) 79 €
Ειδική προσφορά home networking:
Παραγγείλτε τον εξοπλισμό home networking μαζί με την υπηρεσία hol tv στην τιμή των 50 € ΜΟΝΟ!
Σημειώσεις:

1. Η τιμή προσφοράς 9,90 € ισχύει για ενεργοποιήσεις έως 31/05/09 για το πάγιο των πρώτων 12 μηνών. Μετά το πέρας του 12μήνου, η χρέωση θα γίνεται βάσει του εκάστοτε τιμοκαταλόγου.
2. Στις τιμές περιλαμβάνεται ΦΠΑ 19%.
3. Η υπηρεσία hol tv προϋποθέτει τη συνδρομή σας στην υπηρεσία hol double play.
4. Η υπηρεσία διατίθεται αποκλειστικά και μόνο σε ιδιώτες για οικιακή χρήση.
5. Τέλος διακοπής υπηρεσίας πριν την λήξη 12μηνου 70 €.

Πανάκριβα για 38 κανάλια:down:


Ακριβώς.. Πολύ τσουχτερά.. Μόλις είδα ότι έβγαλε Tv η HOL αμέσως έτρεξα να ΄δω τι μπορώ να κάνω για να το πάρω και εγω και μόλις είδα τις τραγικές τιμές.. Γελούσα μέχρι δακρύων.. Και φυσικά άλλαξα γνώμη.. :mad:

akilleas
27-03-09, 17:13
Ακριβώς.. Πολύ τσουχτερά.. Μόλις είδα ότι έβγαλε Tv η HOL αμέσως έτρεξα να ΄δω τι μπορώ να κάνω για να το πάρω και εγω και μόλις είδα τις τραγικές τιμές.. Γελούσα μέχρι δακρύων.. Και φυσικά άλλαξα γνώμη.. :mad:

Μόλις ξεκινήσει ο ανταγωνισμός για τα καλά, θα στρώσει και αυτό.

rezi
27-03-09, 18:30
ωραιο site απο τα ποιο ομορφα.

lsavvaid
27-03-09, 19:46
Για το home networking τα 50€ είναι καλή τιμή ή το βρίσκουμε έξω σε πιο χαμηλή τιμή; Αξίζει το κόπο να το παραγγείλω. μήπως κάποιος φίλος το πήρε για να μας πει αν αξίζει;

Τα χρήματα που το δίνουν είναι πολύ καλά σε σχέση με την τιμή που θα βρείς τον εξοπλισμό στην αγορά.

Πρόσεχε όμως αν έχεις τριφασικό ρεύμα στο σπίτι οι πρίζες που θα τα δουλέψεις να είναι στην ίδια φάση γιατί πιθανόν θα έχεις προβλήματα.

Υπάρχει βέβαια και τρόπος να κάνεις δυο πρίζες στην ίδια φάση με την βοήθεια έμπειρου ηλεκτρολόγου πάντα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.