PDA

Επιστροφή στο Forum : Ολοι δινουν αβερτα τσαμπα μηνες, η Tellas τιποτα?



Aias
20-12-05, 12:13
Εχω provider την Tellas στην 386 ADSL συνδεση εδω και 1.5 χρονο περιπου.Γενικα ειμαι ευχαριστημενος χωρις πτωσεις ταχυτητας και διακοπες αλλα το γεγονος οτι ειναι απο τις ακριβοτερες αλλα και χωρις δωρο μηνες, με κανει να σκεφτομαι να την αλλαξω.
Υπαρχει καποιο πακετο μονο provider, επειδη δεν σκοπευω να μεινω χωρις adsl ουτε μιση μερα και να κοψω τον ΟΤΕ, που να μου ερθει σε καλη τιμη καθως επισης και με καλες ταχυτητες και χωρις διακοπες?

NoYmErOs
20-12-05, 12:27
Αυτήν την στιγμή η 4νετ με την 3+3 μήνες είναι η καλύτερη νομίζω.. και ποιο φτηνή, μόνο για σύνδεση.

desertman
20-12-05, 13:10
ο φίλος Noumeros έχει δίκιο...αυτην την στιγμή forthnet...είναι πολύ καλή προσφορά...δεν 8α έχεις κανένα πρόβλημα...

ermis333
20-12-05, 14:39
Η Tellas σου δίνει το πλεονέκτημα της αορίστου χρόνου συνδρομής, δεν πουλάει προπληρωμένες συνδρομές, γι αυτό και είναι φύση αδύνατον να δώσει δωρεάν μήνες.

Τώρα αν εσύ αγοράσεις 6 μήνες Forthnet και σε 3 μήνες η Tellas δώσει 2Mbit με 39€ απλά θα βγείς χαμένος...αυτό είναι το ρίσκο με τις προπληρωμένες και το πλεονέκτημα με τις αορίστου.


ΥΓ. Το παράδειγμα είναι τυχαίο σιγά μη δώσουν 2Mbit με 39€ σε 3 μήνες, για 6-9 μήνες το συζητάμε.

Crosstalk
20-12-05, 14:41
Για να κερδιζεισ απο τις προσφορες θα πρεπει να κανεις γραμμη στον ΟΤΕ και οχι να παρεις καποιο πακετο (εκτος απο Οτενετ που σου μενει η γραμμη)! Ετσι θα εισαι ελευθερος να επιλεγεις αναλογα την καλυτερη προσφορα!

Aias
20-12-05, 17:08
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας .

@ ADSLgr.com All rights reserved.