PDA

Επιστροφή στο Forum : seven drivers



vasman15
06-03-09, 11:27
καλημερα επειδη θελω να στησω ενα καινουργιο συστημα με την προοπτικη να βαλω τωρα βιστα αλλα τα 7 οταν βγουν.το σκεφτομαι γιατι θα υπαρχουν αραγε drivers για τα 7 για το hardware ή θα παει χαμενο το συστημα ,αρα να περιμενω μεχρι του χρονου?:(

Νικαετός
06-03-09, 11:36
Όταν κυκλοφορήσουν επίσημα (αλλά και πριν) θα υπάρξουν drivers σχεδόν για όλα (σύγχρονο hardware).

Aπό τον Ιανουάριο που τα έχω περάσει (τα 64μπιτ), δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Μπορείς να πάρεις άφοβα το σύστημά σου. Αν κάθονται καλά τα Vista ultimate, δεν θα έχεις πρόβλημα (λογικά) με τα 7.

vasman15
06-03-09, 11:58
το λεω γιατι την πατησα με το μηχανημα που εχω ,το πηρα μια χρονια πριν βγουν τα βιστα και τωρα δεν βρισκω drivers απο τα επισημα sites για να κανω αναβαθμιση σε βιστα για 7 δεν το συζητω.

dimkord
06-03-09, 13:21
Η πλειοψηφια των drivers που παιζουν σε vista λειτουργουν και στα 7 . Εχω τη beta των 7 και λειτουργει αψογα απο θεμα drivers, αν και το μηχανημα ειναι του 2004 !

vasman15
06-03-09, 18:05
Η πλειοψηφια των drivers που παιζουν σε vista λειτουργουν και στα 7 . Εχω τη beta των 7 και λειτουργει αψογα απο θεμα drivers, αν και το μηχανημα ειναι του 2004 !

και το δικο μου του 2004-2005 ειναι αλλα δεν μπορω να βρω drivers modo ειναι http://www.asus.com/products.aspx?l1...81&modelmenu=1
καρτα agp8x ati radeon 9250 256mb
εχεις drivers για βιστα και παιζουν σε 7? που τους βρηκες?
και κατι αλλο τα προγραμματα που ειναι συμβατα με βιστα εγκαταστεις?
:what:

crypter
06-03-09, 18:49
και κατι αλλο τα προγραμματα που ειναι συμβατα με βιστα εγκαταστεις?
Τα περισσοτερα ναι θα παιζουν χωρις προβλημα, αλλα και να εμφανιζαν δυσλειτουργια κανεις απλα δεξι κλικ πανω τους συμβατοτητα και λειτουργια συμβατοτητας με windows vista.:)

dimkord
07-03-09, 17:08
Εμενα ειναι λαπτοπ της acer και βρηκα drivers απο τη σελιδα της acer. αλλα παρατηρησα οτι βρισκει drivers και απο το windows update στα vista και στα 7. Τα προγραμματα σχεδον ολα λειτουργουν μια χαρα. Εμενα μονο το BS player εκανε λιγες ζαβολιες αλλα το διορθωσα με τον τροπο που ειπε ο crypter παραπανω.

@ ADSLgr.com All rights reserved.