PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι Γινεται αν δεν σας παρουν τηλεφωνο επιβεβαιωσης;



prokopisboy
20-12-05, 21:02
¨Εκανα αίτηση στον ΟΤΕΝΕΤ πριν 11 μέρες (7 εργάσιμες-2 απεργίας) με αγορά Ondsl κιτ από Oteshop. Είχαν στείλει φαξ εκείνη την ώρα και υπέγραψα όλα τα έγγραφα. Δεν με πήραν όμως τηλέφωνο για επιβεβαίωση της αίτησης την επόμενη οπως διαβάζω ότι έγινε στους περισσότερους. Αυτό σημαίνει ότι δεν έχουν καν αρχίσει να επεξεργάζονται την αίτηση ή όχι; Μένω στο Μαρούσι και ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα.

JoeBar
20-12-05, 21:31
Αν δεν παέι ο Μωάμεθ στο βουνό, πάει το βουνό στον Μωάμεθ... ;)
Πάρτους καλύτερα εσύ.

BTW καλώς όρισες! :D

prokopisboy
26-12-05, 03:58
Πήρα την Otenet και μου λένε ότι δεν μπορούνε να μου πούνε σε τι φάση βρίσκεται η αίτηση μου, αλλά από τον ΟΤΕ δεν με έχουν πάρει τηλέφωνο να μου πούνε ότι έχουν καν λάβει την αίτηση. 17 μέρα αναμονής, τώρα απλά θα ήθελα αν μπορούσε κανένας χρήστης να μου πεί αν έχουν κάνει ποτέ ενεργοποίηση χωρίς να τους έχουν πάρει πρώτα τηλέφωνο να πούνε ότι λάβανε την αίτηση. Καταλαβαίνω ότι τώρα με τις γιορτές υπάρχει και μεγαλύτερη κίνηση, άδειες, ημιαργείες, άδειες από τη σημαία και όλα αυτά. Ευχαριστώ.

Hwoarang
26-12-05, 04:32
εμένα δεν με πήραν . Απλά ενεργοποήθηκε η γραμμή

karystos
26-12-05, 18:39
Το ιδιο και σε εμενα,δεν προκαμαν να με παρουν.

coftaras
26-12-05, 18:54
Μια τα ιδια και απο μενα.Κατα τυχη το εμαθα οτι ειχε γινει η συνδεση.

SpoonMan
29-12-05, 13:27
Εμενα με ειχανε παρει και οχι 1 φορα αλλα 2 (μια στο ενα σταθερο και μια στο κινητο)...:D :lol:

teo_L20
29-12-05, 14:13
Μια τα ιδια και απο μενα.Κατα τυχη το εμαθα οτι ειχε γινει η συνδεση.

κι εγω ετσι!:cool:
wait...
ολα με τη σειρα τους...:D

gravis
29-12-05, 15:08
Εγω οποια και υπηρεσια εχω παραγγειλει ειτε μεσω 134, ειτε μεσω oteshop Ποτε δεν με πηραν για επιβεβαιωση και οι υπηρεσιες παντα ενεργοποιοντουσαν..

Tasan
29-12-05, 15:21
Ουτε και εμενα με πηραν τηλεφωνο οτι εχει ενεργοποιηθει η γραμμη μου.

prokopisboy
29-12-05, 16:05
Σήμερα το πρωϊ κάνανε την ενεργοποποίηση. Κανένα τηλέφωνο φυσικά, τους πήρα εγώ και μου δώσανε password. Τηλέφωνο για επιβεβαίωση της αίτησης λοιπόν δεν γίνεται πάντα. Ταχύτητες φυσικά στο Μαρούσι χάλια. 35 kb/sec max, συνήθως 20-30 (384). ¨Οπως και να έχει ΟΤΕΝΕΤ= :respekt:.

@ ADSLgr.com All rights reserved.