PDA

Επιστροφή στο Forum : Ανακοίνωση τεχνικών εργασιών την Τρίτη 17 και την Τετάρτη 18 Μαρτίου 2009



nnn
16-03-09, 20:30
H Forthnet, επιθυμεί να ενημερώσει τους συνδρομητές της, ότι θα πραγματοποιηθούν τεχνικές εργασίες:

-Tην Τρίτη 17 Μαρτίου, κατά το διάστημα 04:00 π.μ. - 07:00π.μ. στις περιοχές που θα βρείτε εδώ (http://www.forthnet.gr/media/%CE%A0%CE%95%20170309.pdf), όπου ενδέχεται να επηρεαστούν οι υπηρεσίες internet των συνδρομητών ιδιόκτητου δικτύου Forthnet. Επίσης, στις 07.00 π.μ. στα Α/Κ Ν. Φιλαδέλφειας και Ορεστιάδας, όπου θα επηρεαστούν οι υπηρεσίες internet και τηλεφωνίας των συνδρομητών ιδιόκτητου δικτύου Forthnet.

-Την Τετάρτη 18 Μαρτίου, κατά το διάστημα 04:00 π.μ. - 07:00 π.μ. στις περιοχές που θα βρείτε εδώ (http://www.forthnet.gr/media/%CE%A0%CE%95%20180309.pdf), όπου ενδέχεται να επηρεαστούν οι υπηρεσίες internet των συνδρομητών ιδιόκτητου δικτύου Forthnet. Επίσης, κατά το διάστημα 08.30 π.μ.- 24.00 στο Α/Κ Περιστεριού, όπου ενδέχεται να επηρεαστούν οι υπηρεσίες internet και τηλεφωνίας των συνδρομητών ιδιόκτητου δικτύου Forthnet.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

Linus
16-03-09, 20:32
Άψογα, και η πόλη μου μέσα, για να δούμε :hmm:

Αν και κάθε φορά αυτό λέω, αλλά τέλος πάντων :p

elapse
16-03-09, 20:38
Και η δική μου μέσα την Τετάρτη. Για να δούμε, αν και δεν ενθουσιάζομαι ακόμα...

Linus
16-03-09, 20:40
Και η δική μου μέσα την Τετάρτη. Για να δούμε, αν και δεν ενθουσιάζομαι ακόμα...

Το ότι είναι τόσες πολλές πόλεις σημαίνει κάτι??

Κανας πιο έμπειρος να μας πει τίποτα, μην ενθουσιάζομαι άδικα :p

elapse
16-03-09, 23:27
Ελπίζω μόνο να μην προετοιμάζουν τα κέντρα τους για περισσότερους συνδρομητές :scared:

utp
17-03-09, 02:23
Ρε παιδια οι αναβαθμισεις σιγουρα γινονται τις ωρες που αναφερουν?Εγω νομιζω οτι γινονται σε ξεκαρφωτες στιγμες.Ποτε δεν εχω παρατηρησει καποιο προβλημα τις συγκεκριμενες ωρες των αναβαθμισεων στο κεντρο που ανηκω.
Επισης οταν λενε οτι θα ''επηρεαστουν'' εννοουν αποσυνδεση?

Spanos
17-03-09, 02:25
Βλέπω οτι εμάς στο Περιστέρι μας έχουν στη λίστα για 17 Μαρτίου αλλα υπάρχει και ξεχωριστή αναφορά για 18 Μαρτίου:hmm:

........Auto merged post: Spanos πρόσθεσε 1 λεπτά και 32 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Ρε παιδια οι αναβαθμισεις σιγουρα γινονται τις ωρες που αναφερουν?Εγω νομιζω οτι γινονται σε ξεκαρφωτες στιγμες.Ποτε δεν εχω παρατηρησει καποιο προβλημα τις συγκεκριμενες ωρες των αναβαθμισεων στο κεντρο που ανηκω.
Επισης οταν λενε οτι θα ''επηρεαστουν'' εννοουν αποσυνδεση?

Μπορεί να μην πέρνεις IP για κάποια ώρα, επίσης μπορεί να διακοπεί η τηλεφωνία, να βαράνε συναγερμοί και να τρέχεις μέσα στη νύχτα:p

utp
17-03-09, 02:30
Βλέπω οτι εμάς στο Περιστέρι μας έχουν στη λίστα για 17 Μαρτίου αλλα υπάρχει και ξεχωριστή αναφορά για 18 Μαρτίου:hmm:

........Auto merged post: Spanos πρόσθεσε 1 λεπτά και 32 δευτερόλεπτα αργότερα ........



Μπορεί να μην πέρνεις IP για κάποια ώρα, επίσης μπορεί να διακοπεί η τηλεφωνία, να βαράνε συναγερμοί και να τρέχεις μέσα στη νύχτα:p

Πραγματικα ποτε δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο τις προαναφερομενες ωρες...Παρα μονο σε ασχετες στιγμες.Πχ να μην παιρνω ΙΡ για λιγη ωρα.

jimpan
17-03-09, 11:09
Ευτυχώς η Θεσσαλονίκη δεν είναι μέσα!
Αν και χειρότερα δε γίνεται, αλλά τέλος πάντων...

birbrilo
17-03-09, 12:52
είμαι μέσα ;)

kostas106gti
18-03-09, 16:56
Εγώ εχθές το βράδυ είχα ένα προβληματάκι αλλα κατα τις 21:00 οχι την ώρα που αναφέρει ανακοίνωση.Το καλό είναι οτι σήμερα έχω τσιμπίσει 0,5Mb.Κάτι είναι και αυτο!!!:p

shouldangelsdie
18-03-09, 17:35
Καλησπέρα, εγω θα ρωτησω κατι ασχετο, ο dslam μου ειναι ο Απ. Παυλος Θεσσαλονικης, αλλα στο username μου μου δινει (οπως λενε) οτι εχω να κανω με server Αθηνας, (username@ath.forthnet.gr), αυτο με επηρεαζει εμενα?

jimpan
19-03-09, 00:25
Καθόλου δεν σε επηρεάζει. Είναι συνηθισμένη τακτική της Forthnet.

@ ADSLgr.com All rights reserved.