PDA

Επιστροφή στο Forum : απενεργοποιηση λογαριασμου(τηλεφωνου) οτε



monokeros
17-03-09, 20:49
απενεργοποιηση λογαριασμου(τηλεφωνου) οτε

καλησπερα παιδια.... πραγματικα θελω να μοιραστω το προβλημα μου με εσας και να μου πειτε αν μπορω
να κανω κατι !!!! ηρθε ο λογαριασμος του οτε και πηγα να τον πληρωσω κανονικα και μου ειπαν οτι ειχαν κανει
λαθος και οτι ειναι περισσοτερα τα χρηματα !!! φυσικα δεν πληρωσα και μου εκλεισαν το τηλεφωνο και το connx !!!!

ενα μηνα με ειχαν στο περιμενε λεγοντας οτι μαλλον εχουν κανει λαθος αλλα τελικα μου ειπαν οτι δεν ειχαν στειλει
ενα διμηνο λογαριασμο , ειχε γινει καποιο λαθος στα computer τους και τελικα επρεπε να τα πληρωσω ολα !!!!

λοιπον, εγω θελω να κανω απενεργοποιηση του λογαριασμου και να τα πληρωσω σιγα σιγα αργοτερα και να βαλω
μια αλλη εταιρεια τωρα για τηλεφωνο-ιντερνετ !!! μου ειπαν οτι δεν γινεται αυτο , οτι πρωτα πρεπει να πληρωσω την οφειλη
και μετα να κανω απενεργοποιηση ....τους ζητησα τουλαχιστον να μου απενεργοποιησουν το connx ,μην πληρωνω +30 ευρω
καθε μηνα και λενε οτι ουτε αυτο δεν γινεται γιατι πανε μαζι αυτα !!!!!!!!!!

πειτε μου σας παρακαλω , μηπως κανω εγω λαθος ;;;; μηπως εχουν δικιο οι ανθρωποι ;;; κι αν οχι ,τι μπορω να κανω ;;;;
δεν φτανει που δεν εχω ιντερνετ αλλα θα πληρωνω και συνδρομη !!! για κατι που δεν εχω !!!!

ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις σας

@ ADSLgr.com All rights reserved.