PDA

Επιστροφή στο Forum : Forthnet? Αξίζει?



Zanat0s
27-12-05, 00:13
οι χρήστες τις forthnet είναι ικανοποιημένοι ή δυσκολεύονται με την Forthnet? στα 512?

platonas
27-12-05, 00:21
Φιλε εγω με 384 ειμαι απολυτα ικανοποιημενος 38-41 downloads σε εξωτερικο και εσωτερικο.
Downtime στους 6 μηνες που την εχω ειχα μονο μια φορα για 2-3 ωρες!

Αν δεν πας για κουτι μπορεις να παρεις ενα demo account που ισχυει για 3 με 5 μερες σε οποια ταχυτητα θες!

harrygr
27-12-05, 00:35
Μία χαρά είναι. Οι ταχύτητες εξαρτώνται και απο το DSLAM που είσαι.

slaughter
27-12-05, 13:36
Φιλε εγω με 384 ειμαι απολυτα ικανοποιημενος 38-41 downloads σε εξωτερικο και εσωτερικο.
Downtime στους 6 μηνες που την εχω ειχα μονο μια φορα για 2-3 ωρες!

Αν δεν πας για κουτι μπορεις να παρεις ενα demo account που ισχυει για 3 με 5 μερες σε οποια ταχυτητα θες!

Μπορω να παρω Demo για 1024 οταν εχω γραμμη 384? Τι για 3-5 μερες θα μου κανουν την γραμμη 1024? Or θα πρεπει να εχω γραμμη 1024 για να δω διαφορα :thumbsup1

NoYmErOs
27-12-05, 13:48
Φυσικά πρέπει να έχεις και γραμμή.. αλλά ντέμο γραμμή στα 1024.. γενικά ντέμο γραμμή ΔΕΝ δίνουν :D

Πρέπει να έχεις 1024 γραμμή για να δεις διαφορά.

apostolos
27-12-05, 22:51
Επειδή μ' ενδιαφέρει η αλλαγή ISP (έχω ΟΤΕ με ογκοχρέωση όμως θα κρατήσω τη γραμμή 512) θα ήθελα να πάρω ένα demo από τη 4νετ αλλα επειδη είμαι λίγο άσχετος με το dsl θα ήθελα να μου πείτε πώς θα γίνει αυτό; τι αλλαγές θα κάνω στις ρυθμίσεις του speedtouch530i, στα win και όπου αλλού χρειαστεί. Θα αλλάξει ο τρόπος εισόδου(κωδικοί;) στο internet; τώρα μπαίνω με ενα απλό κλικ στο εικονίδιο του firefox.Η 4νετ στην Αργυρούπολη πώς πάει απο ταχύτητα;
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

NoYmErOs
28-12-05, 01:29
Επειδή μ' ενδιαφέρει η αλλαγή ISP (έχω ΟΤΕ με ογκοχρέωση όμως θα κρατήσω τη γραμμή 512) θα ήθελα να πάρω ένα demo από τη 4νετ αλλα επειδη είμαι λίγο άσχετος με το dsl θα ήθελα να μου πείτε πώς θα γίνει αυτό; τι αλλαγές θα κάνω στις ρυθμίσεις του speedtouch530i, στα win και όπου αλλού χρειαστεί. Θα αλλάξει ο τρόπος εισόδου(κωδικοί;) στο internet; τώρα μπαίνω με ενα απλό κλικ στο εικονίδιο του firefox.Η 4νετ στην Αργυρούπολη πώς πάει απο ταχύτητα;
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Για το ντέμο θα πάρεις τηλέφωνο στην 4νετ..
αλλαγές.. απλά θα βάλεις το username password που θα σου δώσουν στο μόντεμ σου..

shakm
28-12-05, 02:13
Καλά είναι. 384 έχω και πιάνω 35kb/s στο Χαλάνδρι, αλλα γι αυτό φταίει το dslam μας. Η εξυπηρέτηση είναι σχεδόν άψογη και αρκετά φιλική. Αν εξαιρέσεις τις γιορτές εδώ δεν έχω ιδιαίτερα προβλήματα.

nikgr
28-12-05, 03:03
παντως στα 1024 η forthnet δεν πολυτραβάει...
Δεν ξέρω αν φταίει και το dslam αλλα...

4saken
28-12-05, 05:21
Μενω στο τερμα του 208,εχω 384 και τα πραματα ειναι μετρια...
Μονο αργα το βραδυ μεχρι τις 11.00 το πρωι πιανει μεγαλες ταχυτητες...
Αυτα για 384.Στα 512 ελπιζω να ναι καλυτερα.Σε μερικες μερες που αναβαθμιζω θα ξερω και
θα σου πω...

alexandrozz
28-12-05, 10:46
Εδώ Αργυρούπολη 2. Συμφωνό με 4saken δυστυχώς.... καλλίτερες ώρες μετά τις 1 το βράδυ μέχρι τις 10 το πρωϊ, διαφορετικά μέτρια εώς πολύ μέτρια τα πράγματα. Τώρα τελευταία βέβαια νομίζω ότι κάτι κάνανε και βελτιώθηκε λίγο η κατάσταση.

spirosta
28-12-05, 11:01
4saken και alexandrozz
Για αυτά δεν φταίει η forthnet αλλά το dslam. Είναι κλασσική περίπτωση.

4saken
28-12-05, 11:47
Nαι δεν διαφωνω...Και με ντεμο αλλων εταιρειων τα ιδια αποτελεσματα ειχα...
Στα 512 μαλλον θα ναι καλυτερα τα πραγματα...
Αλεξ που κοντα μενεις?Ξερεις σε ποιο dslam εισαι?

alexandrozz
28-12-05, 12:55
spirosta δυστυχώς το γνωρίζω ...:(
4saken μένω μετά το 208 προς Ηλιούπολη. Όχι δεν γνωρίζω σε ποιο είμαι, αλλά έχω ISDN, φαντάζομαι ότι αν έχεις ISDN θα είμαστε στο ίδο

4saken
28-12-05, 13:17
Οχι εχω pstn...
Moλις πηρα το 131 να μου πουν σε ποιο ακριβως dslam ειμαι,μου ζητησε το παιδι το τηλ
και μου ειπε οτι ειμαι στις Ηλιουπολης!!!!Οταν του ειπα αυτο το ξερω θελω περισσοτερες λεπτομερειες μου ειπε οτι λυπαται αλλα στην εκπαιδευση δεν του το μαθανε...
Τουλαχιστον ηταν ειλικρινης...

teokarts
28-12-05, 13:22
Από τέλος Σεπτεμβρίου περίπου έχω Forthnet και λέω ότι αξίζει με χίλια. Φυσικά δεν μένω ούτε Θεσσαλονίκη, ούτε Αθήνα, αλλά επαρχία, οπότε η ζήτηση για DSL είναι σχετικά μειωμένη και είμαι από τους...προνομιούχους που απολαμβάνω σχεδόν μόνιμα 40-41 KB κατεβάσματα (384). Φυσικά, σε πιο "μπουκωμένα" DSLAM η ταχύτητα μειώνεται. Εδώ στα "ξένα" προς το παρών δεν έχουμε τέτοια προβλήματα. :thumbsup1
Και δε μιλάω μόνο για τη Φορθνετ, φαντάζομαι και άλλοι ISP θα είναι εξίσου καλοί....

alexandrozz
28-12-05, 13:25
:lol: Αν δεν κάνω λάθος το DSLAM της PSTN της Αργυρούπολης είναι πιο χαλαρό.

4saken
28-12-05, 13:36
Nαι πεταει...Τι να σου πω...

DSLAM IBAS48-4
Τύπος PSTN
Εγκατ. 384
Λειτ. 379
Λειτ. 384/128 346
Λειτ. 512/128 25
Λειτ. 1024/128 8


Τουλαχιστον φευγω απο τα 384αρια και παω στα 512αρια...Λογικα θα ναι καλυτερα τα πραγματα...26 νοματεοι ολοι και ολοι...

clopier
29-12-05, 00:32
Απατεωνες ειναι ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ (και δεν φταιει το dslam) ειχα το ram account της ΧΟΛ και δεν επεφτε λεπτο η γραμμη . Τωρα εχουν δωσει ρεστα στα ανεβα κατεβα να αλλαξω IP τα FORTHNETOΠΑΙΔΑ. Εβαλα παλι την hol μεχρι αυριο που ληγη τουλαχιστον να ηρεμισω.

timeryin
29-12-05, 00:35
Kalhspera, molis prin apo 1 wra energopiithike to dsl mou, 384 forthnet. Alla h alhthia einai pws perimena kalutera apotelesmata. Auth th stigmh katebazw peripou me 8 apo to mule kai prin katebasa ena programa me 28-30. Tous phra thlefwno na tous rwthsw giati einai xamila kai mou pan oti den einai sth dikaiodosia tous!!! Menw sto Peiraia.
Apla anarwtiemai an exw kanei kati lathos.

nnn
29-12-05, 00:56
Kalhspera, molis prin apo 1 wra energopiithike to dsl mou, 384 forthnet. Alla h alhthia einai pws perimena kalutera apotelesmata. Auth th stigmh katebazw peripou me 8 apo to mule kai prin katebasa ena programa me 28-30. Tous phra thlefwno na tous rwthsw giati einai xamila kai mou pan oti den einai sth dikaiodosia tous!!! Menw sto Peiraia.
Apla anarwtiemai an exw kanei kati lathos.
Καλώς ήρθες.
Έχεις κάνει λάθος και έχεις γράψει το μήνυμα σου σε greeklish που δεν επιτρέπονται.
http://www.adslgr.com/forum/faq.php?faq=adslgr_rules#faq_adslgr_rules_content
Κάνε edit και ξαναγράψε το στα Ελληνικά.

wolfman
29-12-05, 01:15
Η Forthnet είναι μια χαρά. Τώρα αν ο ΟΤΕ δεν φτιάξει....

alexandrozz
29-12-05, 10:47
Απατεωνες ειναι ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ (και δεν φταιει το dslam) ειχα το ram account της ΧΟΛ και δεν επεφτε λεπτο η γραμμη . Τωρα εχουν δωσει ρεστα στα ανεβα κατεβα να αλλαξω IP τα FORTHNETOΠΑΙΔΑ. Εβαλα παλι την hol μεχρι αυριο που ληγη τουλαχιστον να ηρεμισω.

clopier πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί το λες αυτό....

party-pooper
29-12-05, 15:13
Απατεωνες ειναι ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ (και δεν φταιει το dslam) ειχα το ram account της ΧΟΛ και δεν επεφτε λεπτο η γραμμη . Τωρα εχουν δωσει ρεστα στα ανεβα κατεβα να αλλαξω IP τα FORTHNETOΠΑΙΔΑ. Εβαλα παλι την hol μεχρι αυριο που ληγη τουλαχιστον να ηρεμισω.

Αφου η HOL σου εδινε static,και προφανως εσυ απο τη forthnet δεν πηρες static πακετο συνδεσης τοτε τι περιμενεις?αν θες στατικη IP τους περνεις ενα τηλεφωνο και τους δινεις τη διαφορα αναμεσα στο πακετο που εχεις και το πακετο που θελεις με static IP και λυνεται το θεμα.Ευτυχως που εχουνε και μια σοβαρη πολιτικη σαν εταιρια και μπορεις να το κανεις και αυτο!

stratilatis
30-12-05, 22:10
Η Forthnet είναι μια χαρά. Τώρα αν ο ΟΤΕ δεν φτιάξει....

Επειδή έχω κι εγώ το δωρεάν πακέτο της HOL που είχε δώσει με το περιοδικό RAM και σε λίγες ημέρες τελειώνει, σκεφτόμουν να περάσω στη FORTHNET. Όχι οτι δεν είμαι ικανοποιημένος απο την HOL αλλά με συμφέρει οικονομικά η τωρινή προσφορά της FORTHNET. Έχω σύνδεση 384.

Θα ήθελα να ρωτήσω λοιπόν τους φίλους wolfman & spirosta από τη Καλλιθέα (εκεί μένω κι εγώ) πως πάει η FORTHNET στην Καλλιθέα από επιδόσεις. Είχα δοκιμάσει ένα demo το μήνα Μάιο (χωρίς να μείνω πολύ ικανοποιημένος...) αλλά νομίζω ότι από τότε θα έχουν αλλάξει τα πράγματα.

Καλή χρονιά σε όλους!

Στράτος

ctouris
31-12-05, 13:27
Και εγώ Καλλιθέα μένω και ενδιαφέρομαι για αυτά που ρωτάει ο strtilatis.

Μένω Πλατεία Δαβάκη, ποιο dslam έχουμε; Πώς τα πάμε από ταχύτητες;

Παραπάνω ο 4saken έβγαλε μια λίστα με πόσους χρήστες υπάρχουν σε κάθε ταχύτητα στην περιοχή του. Πώς γίνεται να το μάθουμε αυτό για την Καλλιθέα;:roll:

stratilatis
31-12-05, 18:00
Και εγώ Καλλιθέα μένω και ενδιαφέρομαι για αυτά που ρωτάει ο strtilatis.

Μένω Πλατεία Δαβάκη, ποιο dslam έχουμε; Πώς τα πάμε από ταχύτητες;

Παραπάνω ο 4saken έβγαλε μια λίστα με πόσους χρήστες υπάρχουν σε κάθε ταχύτητα στην περιοχή του. Πώς γίνεται να το μάθουμε αυτό για την Καλλιθέα;:roll:

Κωνσταντίνε εγώ μένω στην Εσπερίδων λίγο πιο πάνω απο το πάρκο :thumb_dup. Μήπως θα ήταν καλύτερα να ανοίγαμε ένα νέο topic "Forthnet & Καλλιθέα" για να μη μπερδέψουμε τον κόσμο με πληροφορίες που δεν τον ενδιαφέρουν; :thumbsup1

Στράτος

ctouris
31-12-05, 18:07
Εμένα θα με εξυπηρετούσε πολύ, δεν ξέρω όμως κατά πόσο είναι στο χέρι μας...
Άλλωστε η Καλλιθέα είναι ο όγδοος πολυπληθέστερος Δήμος της Ελλάδας!

;)

stratilatis
01-01-06, 03:11
Λοιπόν άνοιξα νέο topic για να συνεχίσουμε τη συζήτηση περί Καλλιθέας.

Καλή χρονιά σε όλους.

Στράτος

aliendna51
02-01-06, 16:04
Θα αναβαθμίσω το access του ΟΤΕ από 384 σε 512.. Και θέλω να δω τι ISP με συμφέρει περισσότερο. Σε παρόμοια τιμή μπορώ να βάλω ή 384 από Forthnet (με την προσφορά) ή 512 από Vivodi.
Η περιοχή που μένω είναι Θέρισσος στο Ηράκλειο Κρήτης κι έτσι δυστυχώς δεν μπορώ να βάλω άλλο access εκτός του ΟΤΕ.. Λοιπόν, τι να προτιμήσω?

stelioshania
02-01-06, 20:21
Και εγώ μένω περιοχή Caravel. Πως θα δώ αν είναι γρήγορη η Forthnet? (για να αγοράσω το πακέτο 3+3). Έχει καμία σημασία ότι τα γραφεία της είναι 500m μακρίά από εδώ?

Tem
02-01-06, 22:48
Και εγώ μένω περιοχή Caravel. Πως θα δώ αν είναι γρήγορη η Forthnet? (για να αγοράσω το πακέτο 3+3). Έχει καμία σημασία ότι τα γραφεία της είναι 500m μακρίά από εδώ?
καμμία απολύτως σχέση

pelasgian
04-01-06, 02:18
Και εγώ μένω περιοχή Caravel. Πως θα δώ αν είναι γρήγορη η Forthnet? (για να αγοράσω το πακέτο 3+3). Έχει καμία σημασία ότι τα γραφεία της είναι 500m μακρίά από εδώ?

Ναι, ότι όταν χαλάει θα μπορείς να πηγαίνει ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ να τους βαράς, αντί να περιμένεις στο τηλέφωνο για να σου πούνε «φταίει ο ΟΤΕ».

matisc
04-01-06, 16:06
Είχα την 6+4 μήνες 256 ADSL forthnet.
Oι πρώτοι 4 μήνες ήταν τζάμι (20-25 kbs/sec στο μουλάρι) και BF2 μιά χαρά on-line 100-120 ping με Γερμανία.
Μετά τους 4-5 μήνες το χάος... απαράδεκτα πράγματα :evil:
BF2 απλά το ξέχασα πάνω από 1000ping
μουλάρι 4-8kbs/sec

Άλλαξα σε tellas με το ίδιο configuration ακριβώς και είμαι πολύ καλύτερα
BF2 70 - 100 ping Ιταλία - Γερμανία
μουλάρι 17-28 (όχι και ότι καλύτερο)

Άρα δεν φταιει ο ΟΤΕ αλλά η FORTHNET:evil: :evil:

ps.
Δεν δουλεύω στην tellas (καμία σχέση με το χώρο), και δεν έχω πρόθεση να γράφω @@ριές (sorry) αλλά δεν μου αρέσει καθόλου η καραμέλα φταίει ο ΟΤΕ κτλ, κτλ.
Στο βωμό των πωλήσεων να μην τα θυσιάζουμε όλα, αμάν!!!

Ps2: Μένω Ν.Σμύρνη

theodoros2004
04-01-06, 16:17
Εγω παντος με γραμμη 512 και isp forthnet 512 ειμαι μια χαρα....53-56KB/S τις ωρες αιχμης.

matisc
04-01-06, 16:33
Δεν είσαι Ν.Σμύρνη - Π.Φάληρο - Καλλιθέα, που πιστεύω οτι είμαστε στην ίδια μοίρα

Mythos
04-01-06, 17:43
Μα τι σχεση εχουν οι περιοχες οταν μιλας πλεον για προβλημα στον ISP???

matisc
04-01-06, 18:07
Έχεις δίκιο ... υπάρχει ένας ψεύτης ανάμεσά μας :haha

(Νταουνλόουντ από σάιτ με τις ταχύτητες που λέει ο theodoros2004 δεν μας βοηθάει σε κάτι :( )


Το dslam των περιοχών που ανέφερα είναι φορτωμένο αρκετά, αν σε αυτό προσθέσεις και φορτωμένο προβάιντερ.... φτάνεις άνετα το ρεκόρ 4-6kb/sec στο μουλάρι.


Εγώ πάντως είδα και βλέπω μεγάλη έως τεράστια διαφορά

Ας δώσουν τα φώτα τους οι γκουρού ...

mikeone
12-01-06, 11:16
TCP/Web100 Network Diagnostic Tool v5.2.1e
click START to begin
Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
running 10s outbound test (client to server) . . . . . 114.04Kb/s
running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 345.26kb/s
Your PC is connected to a Cable/DSL modem

click START to re-test
Αυτά τα νούμερα σπάνια τα βλέπω!
Βέβαια τώρα είναι 10 το πρωί που δεν είναι και πολύ βαρύ!!!
Πάντως τρεις τελευταίες μέρες το δίκτυο είναι πολύ καλύτερο!

babality
12-01-06, 12:51
Εγω εχω 512 εδω και κανα 20ημερο αλλα δεν ειμαι καθολου ικανοποιημενος.
Νεα Φιλαδελφεια.

Mythos
12-01-06, 13:05
Κι εγω εχω απογοητευτει απο προχθες που εβαλα forthnet. Χαλια ταχυτητες σε σχεση με τη HOL που ειχα πριν.
Δεν ξερω τι ακριβως προβλημα εχουν (επηξαν ισως?), απλα ελπιζω οτι θα φτιαξει η κατασταση!

ctouris
12-01-06, 13:14
Εγώ σήμερα που πέρασα από τα γραφείς τους στην Καλλιθέα (κοντά μένω σχετικά) είδα να ξεφορτώνουν ένα φορτηγό με κάμποσες παλέτες Linksys...

Φαίνεται ότι τραβάει πολύ το πακέτο. Άντε όμως να αναβαθμίσουν όμως και το δίκτυο!

Παρεπιπτόντως: δεν ξέρω αν κάποιος από εσάς έχει περάσει πάντως από γυναίκες υπαλλήλους τα πάνε μια χαρά. Οι περισσότερες είναι κουκλάρες!

;)

Aegean24
16-01-06, 14:40
φαινεται πως η Linksys τους εκανε (και τους κανει) καλα δωρακια με τοσα routerakia που παρηγγειλαν!! Απο την αλλη ισως προσπαθουν να πουλησουν οσες πιο πολλες συνδεσεις γινεται για να πιταρουν κιαλλο τα dlslam του οτε και μετα να λενε οτι φταιει αυτος αποκλειστικα για τις χαμηλες ταχυτητες!!

gpelekanos
20-01-06, 01:13
H forthnet δεν αξιζει , απο την μερα που εκανα την συνδεση εχω δει μονο 2 φορες 40kb/s!!!!!!!!!!!!
Σημερα δεν πιανει ουτε 22kb/s

Καλα για voip δεν TO συζηταμε .... ουτε για αστειο δεν μπορεις να μιλησεις!!!!

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ FORTHNET!!!!!!!!!!!!!!!!

sdikr
20-01-06, 02:29
H forthnet δεν αξιζει , απο την μερα που εκανα την συνδεση εχω δει μονο 2 φορες 40kb/s!!!!!!!!!!!!
Σημερα δεν πιανει ουτε 22kb/s

Καλα για voip δεν TO συζηταμε .... ουτε για αστειο δεν μπορεις να μιλησεις!!!!

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ FORTHNET!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα διαφωνήσω, άσχετα αν δεν έχω forthnet,

Αλλά αυτή την στιγμή έχει πρόβλημα σε συγκεκριμένους bbras, και περιμένει απο τον Οτε αναβάθμιση Bandwidth 1ας μήνας χαλαρά

GizmO
21-01-06, 12:14
ένα θα πω .. ΜΑΚΡΙΑ! ... πέρασα από πάρα πολλούς providers, το παραμύθι και η καθυστέρηση που έχω φάει στην οπισθεν-νετ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΕ!.. δοκιμάστε κάτι άλλο θα σπάσουν λιγότερο τα νεύρα σας.

GizmO
21-01-06, 12:16
Θα διαφωνήσω, άσχετα αν δεν έχω forthnet,

Αλλά αυτή την στιγμή έχει πρόβλημα σε συγκεκριμένους bbras, και περιμένει απο τον Οτε αναβάθμιση Bandwidth 1ας μήνας χαλαρά

Όπως δείχνουν τα πράγματα με όλους τους bbras έχει πρόβλημα η εταιρία προσωπικά με κάνουν συνέχεια βόλτες Αθήνα - θεσ/νίκη ( είμαι από Βόλο) και προκοπή δεν έχω δει.

theodoros2004
21-01-06, 12:19
Παιδια και εγω εχω μικρα προβληματακια με forthnet...δυστηχως :( :(

Drakon
21-01-06, 18:44
Άρα δεν φταιει ο ΟΤΕ αλλά η FORTHNET:evil: :evil:

ps.
Δεν δουλεύω στην tellas (καμία σχέση με το χώρο), και δεν έχω πρόθεση να γράφω @@ριές (sorry) αλλά δεν μου αρέσει καθόλου η καραμέλα φταίει ο ΟΤΕ κτλ, κτλ.
Στο βωμό των πωλήσεων να μην τα θυσιάζουμε όλα, αμάν!!!

Ps2: Μένω Ν.Σμύρνη

Συμφωνώ !!! Φτάνει πιά η σαχλαμάρα για τα DSLAM και τον ΟΤΕ !!
Δεν πληρώσαμε τον ΟΤΕ... τα ευρουλάκια τα τσέπωσε η Forthnet και τώρα μην είδατε τον Παναή !!!
:thumbdown :thumbdown :thumbdown :thumbdown

JoeBar
21-01-06, 20:39
Και εμένα η 1024 συνδρομή μου με Forthnet πάει ψιλοχάλια όπως και η 512 που είχα δοκιμάσει πριν μια εβδομάδα.
Απλά ο λόγος που την έκανα είναι γιατί με τα ίδια λεφτά που θα έπερνα δύο τρίμηνες οτενετ 512 (γιατί εκεί θα πήγαινα) πήρα 6 μήνες 1024 forthnet και για την ώρα είμαι λίγο καλύτερος (τις περισσότερες φορές) εώς πολύ (τις λιγότερες) από μια καλή 512... :p

Στην forthnet ότι σύνδεση πληρώνεις σου δίνουν μια ταχύτητα (τουλάχιστον) κάτω... :evil: :thumbdown

@ ADSLgr.com All rights reserved.