PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα στο ISDN μετά από εγκατάσταση ADSL router



jkont
27-12-05, 12:07
Συνέδεσα πρόσφατα το FRITZ over ISDN με τον τρόπο που μου συστήνει το manual , όλα έχουν γίνει σωστά.
Έκτοτε οι δύο μου τηλεφωνικές συσκευές (αναλογικές συνδεδεμένες στις αναλογικές εξόδους του NETMOD) δεν έχουν ποτέ ταυτόχρονα σήμα. Άν μιλήσεις με τη μία η άλλη νεκρώνεται και αντιστρόφως .
Γιατί ;;;;;;;;

psyxakias
27-12-05, 12:19
Ποια leds ανάβουν στο netmod; Αναβοσβήνει κανένα μήπως; Το netmod τροφοδοτείται με ρεύμα κανονικά; (διότι αυτό συνήθως συμβαίνει όταν δεν έχει ρεύμα)

jkont
28-12-05, 15:14
Όσο κι αν ντρέπομαι να το ομολογήσω , τελικά είχε βγεί από το πολύμπριζο το καλώδιο του NETMOD . Μέσα στον κυκεώνα των καλωδίων που βρίσκονται πίσω από τον υπολογιστή μου ούτε που φαινόταν .
Σ'ευχαριστώ.

theodoros2004
28-12-05, 15:18
Όσο κι αν ντρέπομαι να το ομολογήσω , τελικά είχε βγεί από το πολύμπριζο το καλώδιο του NETMOD . Μέσα στον κυκεώνα των καλωδίων που βρίσκονται πίσω από τον υπολογιστή μου ούτε που φαινόταν .
Σ'ευχαριστώ.

Δεν πειραζει σε ολους συμβαινουν τετοια ψιλο περιεργα και απλα, ασχετα αν δεν τα λενε.:-k:-k:-k:-k

psyxakias
28-12-05, 16:23
jkont, Χαίρομαι που ήταν αυτό, γιατι ειδάλλως θα σου 'λεγα να τα βάψεις μαύρα..


Δεν πειραζει σε ολους συμβαινουν τετοια ψιλο περιεργα και απλα, ασχετα αν δεν τα λενε.:-k:-k:-k:-kΠολύ σωστό :thumb_dup

@ ADSLgr.com All rights reserved.