PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΨΗΦΙΑΚΗ CANON SX1



Nikos_Mpl
24-03-09, 11:34
Για οποιον δε τη γνωριζει η ψηφιακη αυτη γραφει και βιντεο σε full high definition 1080p.
εχεο 20x οπτικο κ ευρυγωνιο φακο. Την αγορασα πριν λιγες μερες αλλα δε με βολευει καθως εχει πολλες manual ρυθμισεις που μου ειναι αχρηστα,κ θελω να παρω μια μικρη απλη κ μια βιντεοκαμερα.
Σκετη την δινω 450 απο 500 που την πηρα (δεν εχω καν φορτισει τις μπαταριες 2η φορα,ειναι εντελως καινουρια και θελω να την δωσω πριν χασει αξια κ γω λεφτα).
Εχει εγγυηση ελληνικης αντιπροσωπειας,δεν ειναι απο παραεισαγωγη δλδ.
αν θελετε μπαταριες στα 2500mAh sanyo και 8gb καρτα μνημης sdhc τοτε 480 απο 550 που πηγαν ολα αυτα.

Δεν εχω σκοπο να την δωσω πιο φθηνα γιατι ειναι αχρησιμοποιητη και δε μου περισευουν λεφτα,οποτε αν καποιος ενδιαφερεται γιαυτα εχει καλως.Υπαρχουν αποδειξεις,κουτια κλπ.
Μονο για Αθηνα με χερι χερι συναλλαγη.

tjetri
24-03-09, 13:01
photo or link?

Nikos_Mpl
24-03-09, 23:49
http://www.canon-europe.com/For_Home/Product_Finder/Cameras/Digital_Camera/PowerShot/PowerShot_SX1_IS/index.asp

Ειναι το επισημο site.
Να προσθεσω επισης οτι κανει ζοομ στο βιντεο,κατι πολυ σημαντικο για μενα

Αν θες να συγκρινεις την τιμη με αλλες της κατηγοριας,στην ιδια κατηγορια ανηκουν οι:
nikon P90, olympus sp590, panasonic FZ28(kodak,sony Κλπ δε τις αναφερω,ειναι μαπα εντελως).Αυτες ειναι ο βασικος ανταγωνισμος στην κατηγορια κ φυσικα θεωρω κορυφη την canon,κ best value for money..
ΑΥΤΑ.

@ ADSLgr.com All rights reserved.