PDA

Επιστροφή στο Forum : ΤΕΚ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ



camelot21
17-11-03, 07:42
λοιπον σημερα πήγα κατα της 9 το πρωι στον οτε ηλιουπολης για να δω τι γινετε με την αιτηση adsl. μπορω να σας πω με σιγουρια οτι στην λιστα αναμονης για adsl βρισκονται ειδη 5 ατομα μαζι με μενα.για οσους εχουν κανει αιτηση μεσω 134 καλο ειναι να πανε απο κοντα μιας και η υπαλληλος μου ειπε οτι με την αναβαθμιση που εγινε στον συστημα προμηθεας του οτε περνιουνται μονο αυτη την στιγμη η αιτησεις που γινοται απο τα γραφεια του οτε.
χρονος αναμονης μεγιστος που μου ειπαν ειναι 2 μηνες.
οποτε οι αλλοι 4 που εχουν κανει αιτηση για dsl μαζι με μενα εαν βλεπουν και διαβαζουν αυτο το φορουμ υπομονη καλες γιορτες να εχουμε και ευτηχισμενος ο καινουργιος χρονος.απο ιανουαριο ειδωμεν. :lol:

georgeadams
17-11-03, 07:46
Μιλάς για ISDN, PSTN ή γενικά (για τη λίστα αναμονής)?

camelot21
17-11-03, 10:32
Μιλάς για ISDN, PSTN ή γενικά (για τη λίστα αναμονής)?
μιλαω για isdn ports.απο pstn εχουν free ports να φανε οπως λενε και οι κοτες.

adrianos
17-11-03, 23:28
εγω οταν πηγα στον οτε Ηλιοπολης δεν ειχαν ιδεα για το τι γινεται παντως
στα κεντρικα dsl πατησιων λενε εχει παρει διαγωνισμο ο Οτε και μεριμενε απριλιο -μαρτιο
ενας τεχνικος στο 121 ειπε μαρτιο
οποτε τι να πιστεψεις...

camelot21
18-11-03, 07:03
εγω οταν πηγα στον οτε Ηλιοπολης δεν ειχαν ιδεα για το τι γινεται παντως
στα κεντρικα dsl πατησιων λενε εχει παρει διαγωνισμο ο Οτε και μεριμενε απριλιο -μαρτιο
ενας τεχνικος στο 121 ειπε μαρτιο
οποτε τι να πιστεψεις...
κοιταξε εαν τοτε ειναι και ετσι τα πραγματα οπως τα λες τοτε εδωσα εχθες λαθος ευχες.ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ :lol:

sonic
18-11-03, 11:23
Πιο γρήγορα θα σου βάλουν νεα γραμμη pstn . Οκ, θα έχεις δυο γραμμές, τι την θές την isdn?Κόφτη! :P

@ ADSLgr.com All rights reserved.