PDA

Επιστροφή στο Forum : Tellas ΚΑΙ ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗ ADSL ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΔΕΗ



camelot21
18-11-03, 07:15
λοιπον ενημερωτικα η μειωση που εχει γινει σε υπαλληλους δεη για συνδεση adsl μεσω τελλας ειναι της ταξεως τον 4ευρο.
δηλαδη ενας υπαλληλος δεη πληρωνει για 384 γραμμη παγιο τον μηνα 30€+φπα=35.4€
δεν πιστευο οτι ειναι και καπια τρομερη μειωση αλλωστε και στην isdn64 παλι ειχαν μειωσει μονο 3€.εγω περιμενα μειωση της ταξεως τον 8-10€.
anyway.

ermis333
18-11-03, 12:57
Τα 4€ είναι έκπτωση 12% δεν είναι και λίγο.... αν σκεφτείς ότι τι 512 μας τι δίνει με 47€ δηλαδή λιγότερο από τι χρεώνουν οι άλλοι ISP την 384...είναι μια χαρά!


Α και το σπουδαιότερο έχουμε δωρεάν τα εξείς:

Web Space 10Mb αξίας 2€

Antivirus αξίας 4€

Virtual Disk 20MB αξίας 2,5€


Δηλαδή πληρώνουμε 30€ για κάτι που όλοι οι άλλοι θα πληρώναν 42,5€

Δεν είναι και άσχημα.... αν και εγώ περίμενα 25€ να ήταν η τιμή..

xlntstay
18-11-03, 17:18
Αρε ΔΕΗτζιδες,εσεις και οι (π)ΟΤΕτζιδες ειστε οι "καλυτεροι". :)
Αλοιμονο σε μας τους ΑΕΡΙτζιδες. :D
Υ.Γ.Εχω εναν ηλιακο :!: στο εξοχικο που παραγει ρευμα για το σπιτι :!: ,μηπως εντασομαι και εγω στην "οικογενεια" της ΔΕΗ.(εχω και ΤΕΛΛΑΣ aDSL και τηλεφωνια) :lol:

holy
18-11-03, 19:29
i EYDAP giati exei meinei eksw apo to game?????? Egw thelw na mou dwsei 12 litra nero tsampa

nnn
18-11-03, 20:17
ναι και free adslocp (asychronous digital surf line over copper pipelines)

:idea: :)

xlntstay
18-11-03, 21:13
ναι και free adslocp (asychronous digital surf line over copper pipelines)

:idea: :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Desperado
18-11-03, 21:14
χαχαχα τρελο γελιο :lol:
τι να σας πω ρε παιδια εγω δεν ειμαι τιποτα,παρα ενας απλος φοιτητης. Απλα ειμαι και ενας ονειροπολος που ονειρευομαι οτι καποια μερα θα ξυπνησω και η χωρα αυτη θα ανηκει και ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ στις πολιτισμενες χωρες οπου καποιος δεν πρεπει να ειναι κατι ωστε να μπορει να απολαυσει ελευθερα αυτα που οι κατοικοι των υπολοιπων χωρων απολαμβανουν νορμαλ... Πολλα ζηταω ε?

OTEtzis
18-11-03, 22:23
λοιπον ενημερωτικα η μειωση που εχει γινει σε υπαλληλους δεη για συνδεση adsl μεσω τελλας ειναι της ταξεως τον 4ευρο.
δηλαδη ενας υπαλληλος δεη πληρωνει για 384 γραμμη παγιο τον μηνα 30€+φπα=35.4€
δεν πιστευο οτι ειναι και καπια τρομερη μειωση αλλωστε και στην isdn64 παλι ειχαν μειωσει μονο 3€.εγω περιμενα μειωση της ταξεως τον 8-10€.
anyway.

τώρα μάλλον για πλάκα το γραφεις αυτό ή παίζεις με τα νεύρα μας;
δε φτανει που εχεις το φθηνοτερο ADSL στην ελλάδα μονο και μονο επειδη εισαι της ΔΕΗ, αλλά γκρινιάζεις κιόλας; ας μην ειμαστε και αχαριστοι.
ΥΓ.η οτενετ δε δινει ουτε μισο ευρω εκπτωση σε οτετζιδες....

Gothic
19-11-03, 12:40
Όντως, η οτενετ μόνο τσάμπα συνδέσεις και τσάμπα dsl (εννοώ συνδέσεις dsl για καθαρά δοκιμαστικούς σκοπούς, συγγνώμη) δίνει τόσα χρόνια. :evil:
Ένας σεισμός απ'τ'Αλγέεεεεριιιιιι, με bandwidth του καμηλιέεεερηηηη....
Όσο για τους ΔΕΗτζήδες... :roll:

@ ADSLgr.com All rights reserved.