PDA

Επιστροφή στο Forum : Help Please Με Broadband Pack 500!!



Torture
02-01-06, 01:56
Γεια σας! Ειμαι καινουργιος στην παρεα. αγορασα απο το e-shop το πακετο της HOL. εστειλα την αιτηση με φαξ κατευθειαν στην HOL στις 22/12/05. ακομα δεν εχει ενεργοποιηθει η συνδεση μου. μπορειτε να μου πειτε τι να κανω? προσπαθω να παρω τηλ στην HOL αλλα με εχει στην αναμονη. πως θα μαθω αν εχει ενεργοποιηθει η συνδεση μου? μονο με τηλ στην HOL μπορω να το μαθω? πειτε μου εσεις οτι ξερετε γιατι αν περιμενω απο την HOL σωθηκα!!
Σας ευχαριστω!

Crosstalk
02-01-06, 02:09
Επεσες σε δυσκολη περιοδο εορτων και για την HOL και για τον ΟΤΕ ο οποιος ενεργοποιει τις γραμμες!

groove54
02-01-06, 02:13
22/12??????
10-15 μερες ειναι ο απαιτουμενος χρονος εσυ γιατι ανυπομονεις? Το φαξ εισαι σιγουρος οτι το λαβανε?
Αν το εχουν λαβει μπες με dialup (με τους κωδικους που εβαλες στην αιτηση) στο site της HOL και τσεκαρε το mail σου ωστε να διαπιστωσεις την πορεια της αιτησης σου.
Διαφορετικα προσπαθησε να καλεσεις τις ωρες μη αιχμης οπως το βραδυ. Θα τους ξυπνησεις βεβαια αλλα τι να κανεις?

alexgiak
02-01-06, 02:15
Καλημέρα, καλή χρονιά! Έχω και εγώ το ίδιο πακέτο. Θα μπείς στο ιντερνέτ στη σελίδα της χολ (www.hol.gr) θα πας στο online υπηρεσίες και στο myaccount, εκεί θα σου ζητήσει username/password, αν δεχτεί αυτά που έβαλες, τότε οκ. Επίσης εάν έχεις λάβει τον εξοπλισμό θα πρέπει να ανάβει το λαμπάκι του adsl. Πάντως δοκίμασε από αύριο και το τηλ των πωλήσεων (8012000465) αν δεν κάνω λάθος.

@ ADSLgr.com All rights reserved.