PDA

Επιστροφή στο Forum : DSLAM Mαρούσι...Είδομεν το φως το αληθινόόόόόό



Σελίδες : [1] 2

power
04-03-05, 14:04
Τί έγινε ρε παιδιά?
Που βρίσκομαι?Ποιός είμαι?:what:
Εκεί που κατέβαζα κάτι video από το net, βλέπω το Traffic monitor τέρμα πάνω η πράσινη μπάρα...40k, το Netlimiter το ίδιο...:shock:
Μιλάμε από τότε που την έχω το μέγιστο έφτανε 36k.Ποτέ παραπάνω.
Συνήθως έπαιζα με 26-28 αντε μεχρι 32
Είμαι σε siemens 384/128 (όχι 448).

Ξέρει κανείς κάτι?

Λέτε να πάρω στο 121 να δηλώσω βλάβη?

psyxakias
04-03-05, 15:25
Μην ανησυχείς, το μήνυμά σου θα διαβαστεί από τους αρμόδιους υπαλλήλους και θα μειώσουν λίγο την ταχύτητα για να μην παραπονιέσαι.. :thumb_dup:thumb_dup:thumb_dup

antonis_GR
04-03-05, 18:00
Επ φέρε πίσω το bandwidth μου!!!!!!!
Εγώ απο 44-46kb/s ΣΤΑΘΕΡΟ με 10kb/s upload limit
μέσω Torrent..(από τότε που έφτιαξαν τα siemens)
έχω πάει απο προχθές στα 30 Tops και για upload...5-6 ....
ΕΙΠΑ ΦΕΡΤΟ ΜΟΥ ΠΙΣΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!

ελα σε παρακαλώ.....θα σε κεράσω καφέ στα floca πευκης...
πλιζζζ
Ελα και έχω ratio 2.02 στο ΕΤ...πρεπει να το πάω 1:1 τώρααααα


Eυχαριστώ εκ των προτέρων :-)
448/160 locked..

power
04-03-05, 19:31
Τι να σου πω ρε Αντώνη...
Και σου λέω δεν είμαι 448.Αν βγάλω το NetLimiter το upload χτυπάω 15.:roll:
Τώρα είμαι στη δουλειά και δεν το έχω κοιτάξει.
Σκέφτομαι μηπως πείραξε κανείς κανένα καλώδιο και με ρίξανε σε καμιά 1024.:|

Το βράδυ θα διαξράψω το τοπικ μήπως το πάρει πρέφα κανένας Οτετζής.:lock:
Μέχρι τότε....:electric:

power
05-03-05, 01:29
Μόλις γύρισα σπίτι:cry:

Welcome back 26K.
Αυτό ήταν.Υποψιάζομαι οτι πρέπει να έφταιγε μία διακοπή ρεύματος που είχε γίνει εκείνη την ώρα σε κάποιες περιοχές εδώ.

Τώρα πια είμαι ένας κοινός 384αρης σάν και έσας.
Τελικά ο ΟΤΕ μας ενώνει...:sorry::sorry::sorry::whip:

wolfy
05-03-05, 03:32
Υποψιάζομαι οτι πρέπει να έφταιγε μία διακοπή ρεύματος που είχε γίνει εκείνη την ώρα σε κάποιες περιοχές εδώ.


Aμ πες μας έτσι... Είπα και γω! :|

megahead13
07-03-05, 21:30
Κάνα νέο από ταχύτητες στο Μαρούσι;; Εγώ είμαι μέσω Netkey και σήμερα πάει εντελώς σκατα!!! Καμία σχέση με όταν την είχα ενεργοποιήση αρχές Φλεβάρη. Χειρότερα και από 33αρι modem!!!!!! Μήπως έχουν αρχίσει τα DSLAM του Αμαρουσίου να πιτάρουν;;;

wolfy
07-03-05, 22:51
Κάνα νέο από ταχύτητες στο Μαρούσι;; Εγώ είμαι μέσω Netkey και σήμερα πάει εντελώς σκατα!!! Καμία σχέση με όταν την είχα ενεργοποιήση αρχές Φλεβάρη. Χειρότερα και από 33αρι modem!!!!!! Μήπως έχουν αρχίσει τα DSLAM του Αμαρουσίου να πιτάρουν;;;

Μήπως έχουν αρχίσει τα DSLAM του Αμαρουσίου να πιτάρουν;
Εγώ από τότε που έβαλα dsl over pstn, από την πρώτη μέρα είμαι σε διπλοπιταρισμένο dslam. Άστα να πάνε... Βλέπεις στο Μαρούσι είναι 100άδες εταιρίες επι της Κηφισίας και όχι μόνο οπότε, ήταν, είναι και θα είναι ΤΙΝΓΚΑ..

megahead13
07-03-05, 23:50
Μήπως έχουν αρχίσει τα DSLAM του Αμαρουσίου να πιτάρουν;
Εγώ από τότε που έβαλα dsl over pstn, από την πρώτη μέρα είμαι σε διπλοπιταρισμένο dslam. Άστα να πάνε... Βλέπεις στο Μαρούσι είναι 100άδες εταιρίες επι της Κηφισίας και όχι μόνο οπότε, ήταν, είναι και θα είναι ΤΙΝΓΚΑ..
Τι να πω....;; Έτσι πιστεύω κι εγώ, αν και από το 134 μου είπαν πως υπάρχουν πολλές ελεύθερες πόρτες...

power
07-03-05, 23:53
Σήμερα το μεσημέρι κατά τις 12 είδα κάτι 40άρια.Για κανένα μισάωρο.
Μετά (όπως και πρίν) συνέχισαν τα 30αρια.
Εγώ δεν κάνω τίποτα.Το έχω δεχτεί πια.Περιμένω πότε θα πάρουν κανένα εξοπλισμό ή αυτό με τα BBRAS που είχε συζητηθεί παλαιότερα.

wolfy
07-03-05, 23:53
Oι καλοί παντού χωράνε...
'
'
'
'
δυστυχώς

power
07-03-05, 23:54
Βλέπεις στο Μαρούσι είναι 100άδες εταιρίες επι της Κηφισίας και όχι μόνο οπότε, ήταν, είναι και θα είναι ΤΙΝΓΚΑ..

Αν περιμένανε το ADSL θα είχαν κλείσει.

Leased line rules...:cool:

Lazy Dog
07-03-05, 23:57
ή ανεβειτε ενα σκαλι πιο πανω και βαλτε 512....

ναι, ναι το ξερω οτι ειναι πιο ακριβη αλλα αποκτας(ξανα)την ψυχικη σου ηρεμια.... :roll:

η πατε σε 1024 και ξενοιαζετε τελειως γιατι οι 1024ρηδες ειναι λιγοι.....εγω αυτο εκανα :twisted:

power
08-03-05, 01:50
Η ψάχνουμε ένα 3αράκι στην Φιλανδική Χρυή Ευκαιρία και πάμε συγκάτοικοι να ξεφορτώνουμε ψαροκασέλες τη μισή μέρα και την άλλη μισή να γεμίζουμε σκληρούς....:whip::cool:

Lazy Dog
08-03-05, 02:26
Η ψάχνουμε ένα 3αράκι στην Φιλανδική Χρυή Ευκαιρία και πάμε συγκάτοικοι να ξεφορτώνουμε ψαροκασέλες τη μισή μέρα και την άλλη μισή να γεμίζουμε σκληρούς....:whip::cool:
Παιζει και αυτο... :shock:

wolfy
08-03-05, 12:30
νο μάνι να φάνι, για τους περισσότερους!!!

megahead13
02-04-05, 17:35
Συνδημότες και συνδημότησες (όχι δεν πρόκειται να κατέβω στις επόμενες δημοτικές... μππρρρρ, κάνει που κάνει κρύο, με τέτοιες λ@λ@κίες που γράφω τα πράγματα γίνονται χειρότερα :oops: ) DSLάδες του Αμαρουσίου, πως πάνε οι συνδέσεις σας;;; Η δικιά μου demo 256 Forthnet από χθες ψιλοσέρνεται... Ταχύτητες οριακά καλύτερες από 128αρα ISDN. Μου φαίνεται πως στο DSLAM του Αμαρουσίου τα πράγματα χειροτερεύουν όσο περνάει ο καιρός. Πίτα, πίτα DSLAM... :thumbdown :evil:

power
02-04-05, 19:15
Συνήθως 36-38.

Κάτι αναλαμπές σε "παράξενες ώρες" μέχρι 40-42.
Πάντα σε dslam siemens 2 συγχρονισμένο 384/128.

dtoubi
03-04-05, 03:42
Εγω είμαι Πεύκη και τα πράγματα ποτέ δεν πήγαν καλά....Πολλές μεταπτώσεις είμαι με forthnet 384 και ακόμα και σ/κ βλέπω κάτι 210 να παίζουν.....Κάτι αναλαμπές και εγώ αλλά γενικα το καταλαβαίνεις ότι το dslam έχει πλέον κλείσει....

megahead13
03-04-05, 04:08
Γείτονα dtoubi, νομίζω πως πάντα η Πεύκη ήταν στα τηλεφωνικά κέντρα του Αμαρουσίου, οπότε στην ίδια περίπτωση είμαστε Πευκιώτες και Μαρουσιώτες...

power
03-04-05, 04:18
Εγώ είμαι σύνορα Μαρούσι - Πέυκη.
Στην Υψηλάντου, αν ξέρεις.

H Πεύκη δεν έχει δικό της, στο Μαρούσι πάει.

megahead13
03-04-05, 04:36
Εγώ είμαι σύνορα Μαρούσι - Πέυκη.
Στην Υψηλάντου, αν ξέρεις.

H Πεύκη δεν έχει δικό της, στο Μαρούσι πάει.
Έλα ρε power. Κόντά είμαστε! Κι εγώ είμαι σύνορα Πεύκη-Μαρούσι, αλλά πιο κάτω. Συγκεκριμένα κάτω από την Βύρωνος. Έχω φάτσα κάρτα τη ΣΕΛΕΤΕ και την Αττική οδό. dtoubi για δώσε κι εσύ στίγμα :p

Κατά τ' άλλα έκανα πριν από λίγο το speedtest της Forthnet. Περίμενα ότι τέτοια ώρα τα πράγματα θα είναι, αν όχι όπως θα 'πρεπε για μια 256,τουλάχιστον πολύ κοντά. Τελικά μια από τα ίδια. Ρε power μήπως μας τρως εσύ όλο το badwidth;;; :-k

power
03-04-05, 05:31
:p
To ποιό? -> εγώ :( :whip:<- bandwidth

Μπά μη περιμένεις να δείς διαφορά έτσι. Κάτι αναλαμπές μόνο σε άσχετες στιγμές.

dtoubi
03-04-05, 11:28
Έλα ρε power. Κόντά είμαστε! Κι εγώ είμαι σύνορα Πεύκη-Μαρούσι, αλλά πιο κάτω. Συγκεκριμένα κάτω από την Βύρωνος. Έχω φάτσα κάρτα τη ΣΕΛΕΤΕ και την Αττική οδό. dtoubi για δώσε κι εσύ στίγμα :p



Είμαι στην Κολοκοτρώνη που είναι παράλληλη της Ειρήνης. Τα DSLAM του Μαρουσίου φαίνονται πλεόν γεμάτα μέχρι εσχάτων....Βασικά ποτέ δεν έχω δει πάνω απο 330 με 4νετ 384.Και αυτό μόνο τις πρωινές ώρες γιατί απο το μεσημέρι και μετά πήζει το σύμπαν.
την τελευταία βδομάδα παίζω μεταξύ 230 και 260....

wolfy
03-04-05, 11:55
Γείτονες γειά σας.

Και εγώ είμαι στα σύνορα με την Πεύκη. Γρηγορίου 5ου ή οποία είναι κάθετη στην Υψηλάντου. (από αριστερά καθώς πάμε για Πεύκη. Κοντά στην ψησταριά "Γειτονιά" (αίσχος σουβλάκι ανέκαθεν))
Από την αρχή που έβαλα dsl είχα πέσει σε φουλ πίτα dslam. Είμαι με pstn.

Λέτε να γνωριζόμαστε;

Ρε παιδιά δεν φτιάχνουμε κάνα ασύρματο δίκτιο να παίξουμε κάνα παιχνίδι... :D

Giwrgos7
03-04-05, 14:24
Ολη η γειτονια εδω μαζευτηκε; Εγω ειμαι Τομπαζη (καθετος της Χρ. Σμυρνης) και τα πραγματα οντως δεν ειναι και πολυ ευχαριστα σχετικα με τις ταχυτητες.

Οβελίξ
03-04-05, 15:33
Χαχα! Γειτονας και εγω! Μαρούσι σύνορα Πεύκη, Πατριάρχου Φωτίου και Ναυαρίνου (πρώτη κάθετη της Γρηγορίου Ε).

Και εγώ δεν έχω ποτέ ενθουσιαστεί με τις ταχύτητές μου (κλείνω τρεις μηνες σε λιγες μερες). Τι να κάνεις? Άμα είναι ευκατάστατη η γειτονιά :p πέφτουν όλοι στο παντεσπάνι και κανείς δεν το ευχαριστιέται. λολλλλ

megahead13
03-04-05, 16:33
Ρε σεις, τι γίνεται;;; Όλοι οι Μαρουσιοπευκιώτες βρεθήκαμε σ' αυτό το forum;;; :p :thumbsup1

dtoubi
03-04-05, 16:46
Λοιπόν αφού μαζευτήκαμε όλοι εδώ πέρα δεν κάνουμε κανα συγκριτικό να δούμε πψς πάει γενικά το πράγμα.ΠΧ.

Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
running 10s outbound test (client to server) . . . . . 114.56Kb/s
running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 205.45kb/s
Your PC is connected to a Cable/DSL modem

Τοοοοοοοοοοοοσο χάλια

B3rny
03-04-05, 18:58
Kαι εγω μαγκες Μαρουσι, λΙγω πιο πανω απο τον "Γερμανο", στο γνωστο "S" για οποιους ξερουνε. Η ιδεα με το ασυρματο δικτυο θα ητανε μια πολυ καλη κινηση.

Οσο για τα "πιταρισμενα DSLAM συμφωνω,το πρωι η κατασταση ειναι λιγο εκνευριστικη..

megahead13
06-04-05, 11:49
Τελικά το πρόβλημά μου ήταν ο μπουκωμένος router μου (δείτε κι εδώ: http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=15929 ). Όχι βέβαια ότι τα 200-210kbps είναι εντάξει με 256 σύνδεση. Ακόμα και όταν είχα 384 demo της Forthnet σπάνια πήγαινε πάνω από 280. Άντε να δούμε αν και πότε θα γίνει καμιά αναβάθμιση στα DSLAM όλων μας...

GregoirX23
06-04-05, 12:50
Συμφωνα με τα πιο πολλα dslam αν σκεφτεις τα overheads στα 384 αν πιανεις 350 εισαι αριστα...στην 256 τα 230 ειναι σουπερ πιστευω...ονομαστικα παντα ε..σε ορισμενες συνδρομες τυχαινει ενω ειναι σε χ ταχυτητες να πιανεις τεραστιες νουμερα :D αν και κανονικα δεν ειναι ετσι...
τωρα με 384 να πιανεις μονο 280 ειναι σπασιμο αν και σε ωρα αιχμης αν πιανεις τοσα ειναι πολυ καλα..αν και απ οτι βλεπω και σε ωρα μη αιχμης και σε πολλα ατομα δεν παει πανω απο 330...και γενικα σερνεται η οχι παιζει αναμεσα στα 280-330...τωρα περιπτωσεις κατω των 280 η σταθερες σε ενα νουμερο κατω του 280,ενα πραμα σημαινει...οτι δεν εχει δωθει καποιου ειδους λυση ακομα στην χ. περιοχη..

megahead13
06-04-05, 13:06
αν συνυπολογισεις τα overheads στα 384 αν πιανεις 350 εισαι αριστα...στην 256 τα 230 ειναι σουπερ πιστευω...ονομαστικα παντα ε..σε ορισμενες συνδρομες τυχαινει με χ συνδρομες να πιανεις τεραστιες ταχυτητες :D αν και κανονικα δεν ειναι ετσι...
I know, I know... Τέσπα, αφού βρήκα τι εφταιγε (όσο περνάει ο καιρός, τόσο εξοικειωνόμαστε με τη νέα τεχνολογία, αλλά και με τα τερτίπα των συσκευών μας...). Πάντως το συμπέρασμα που έχω βγάλει όλους αυτούς τους μήνες που ασχολούμαι με το άθλημα του DSL (από τέλη Οκτώβρη και μετά) είναι πως έτσι όπως έχουν τα πράγματα με τα πιταρισμένα DSLAM, καλύτερα με 256 σύνδεση, παρά με 384. Εκτός και αν φθηνίνουν αρκετά οι 384 συνδέσεις...

DVader
06-04-05, 13:16
I know, I know... Τέσπα, αφού βρήκα τι εφταιγε (όσο περνάει ο καιρός, τόσο εξοικειωνόμαστε με τη νέα τεχνολογία, αλλά και με τα τερτίπα των συσκευών μας...). Πάντως το συμπέρασμα που έχω βγάλει όλους αυτούς τους μήνες που ασχολούμαι με το άθλημα του DSL (από τέλη Οκτώβρη και μετά) είναι πως έτσι όπως έχουν τα πράγματα με τα πιταρισμένα DSLAM, καλύτερα με 256 σύνδεση, παρά με 384. Εκτός και αν φθηνίνουν αρκετά οι 384 συνδέσεις...


Και 384 να πάρεις πάλι το ίδιο χάλι είναι ..Εγώ από 256 σε 384....καμία διαφορά δεν είχα....


Α !!! Να πω το εξής: Εγράψα ένα γράμμα στο RAM σχετικά με το DSL .....Θα δημοσιευτεί τον επόμενο μήνα......σαν συνέχεια του γράμματος ένος άλλου αναγνώστη...Αρχισα χαλαρά και θα το σκληρήνω ...στο επόμενο να δώ τι θα απαντήσουν οι κερατάδες του πΟΤΕ !!!

megahead13
06-04-05, 13:19
Και 384 να πάρεις πάλι το ίδιο χάλι είναι ..Εγώ από 256 σε 384....καμία διαφορά δεν είχα....
Μα, αυτό δεν είπα...;;;

DVader
06-04-05, 13:29
Μα, αυτό δεν είπα...;;;

Ναι το ξέρω....Απλά το είπα ποιό απλα ρε σι ..Δεν σε αμφισβίτισααααααααααα !!!

:thumb_dup

megahead13
06-04-05, 13:50
OK!!! No problem ;)

antonis_GR
07-04-05, 04:34
Χαχα! Γειτονας και εγω! Μαρούσι σύνορα Πεύκη, Πατριάρχου Φωτίου και Ναυαρίνου (πρώτη κάθετη της Γρηγορίου Ε).
Και εγώ δεν έχω ποτέ ενθουσιαστεί με τις ταχύτητές μου (κλείνω τρεις μηνες σε λιγες μερες). Τι να κάνεις? Άμα είναι ευκατάστατη η γειτονιά πέφτουν όλοι στο παντεσπάνι και κανείς δεν το ευχαριστιέται. λολλλλ


Φιλαράκι και εγώ Π.Φωτίου με Ναυαρίνου μένω...απέναντι απο το φροντιστηριο αγγλικών...
Βγές μια στο μπαλκόνι να σε δώ...lol
Dsl έχω απο καλοκαίρι!


Όσο απο ταχύτητες...ολα καλααααά ολα καλααααααά μου πάνε..
(αφού το κανα και sig.)
Τώρα που γράφω κατεβάζω με ~40κβ και ανεβάζω με ~15κβ..
(Έτσι λέει το azureus ντε, μη βαράτε!)

wolfy
20-04-05, 13:48
Αυτός ο ΟΤΕ μας έχει ξεσκίσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :mad: :mad:

Ρε παιδιά στο κολοχώρι που λέγεται Μαρούσι έχουν μαζευτεί όλες οι μεγαλοεταιρίες και μέχρι το μεσημέρι η κατάσταση στα pings είναι τραγική!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μιλάμε για πολύ μπούκωμα με pstn που έχω εγώ. Γείτονες κ γειτόνεισες κουνιούνται οι βάρκες; Εδώ δεν κουνιέται φυλλο!! Τζάμπα τόσα λεφτά.... Άντε να γίνει τίποτα με καμιά άλλη εταιρία του στυλ ΒιΒΟΔΙ μπας και φύγουμε από τον ΟΤΕ. Άϊντε....

dioptra999
22-04-05, 20:11
ρε παιδια πως ξερεις εαν εισαι στο siemens 448 και οχι στο αλλο. Μενω μαρουσι και θελω να βαλω adsl τι λετε?

Giwrgos7
22-04-05, 21:07
wolfy οντως η κατασταση δεν παλευεται καθολου τον τελευταιο καιρο εδω. Σκετη ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ.

megahead13
22-04-05, 23:41
Παιδιά εδώ μια χαρά. Μπορώ να πω πως είμαι στα καλύτερά μου από τότε που έβαλα DSL!!! Ταχύτητες χωρίς σκαμπανεβάσματα και πολύ κοντά στο θεωρητικό μέγιστο. Από την άλλη, στα ping καμία αλλαγή. Γύρω στα 220ms με Αμερική, 120-130ms με Ευρώπη και 50-60ms εντός συνόρων (αν και προς το παρών τα ping δε με ενδιαφέρουν...). Είμαι με Netkey και DSL over ISDN

Wolverine
23-04-05, 00:04
Μάλλον θα με κυνηγήσετε οπότε δεν σας λέω που μένω. Από την αρχή (πρόπερσι το καλοκαιράκι) και με διάφορους ISP πάντα είμαι πάνω από τα 40 ( εκτός από τότε που προσπαθούσαν να αναβαθμίσουν τα DSLAM με νέο Firmware) συνήθως είμαι στα 44~46 και upload στα 16. μόνο το μεσημέρι κάνει μερικές φορές κάτι καλπάκια αλλά τίποτα το φοβερό, άντε να πάει στα 38. Από ότι καταλάβατε είμαι σε Siemens I. Ακόμα και με bit torrent έχω δει 40+.

Και τώρα τρέχω να κρυφτώ γιατί προβλέπω άγριο ξύλο.
Μαρούσι Rulezzzzzzzzz! :worthy: :respekt:

power
23-04-05, 08:28
Μάλλον θα με κυνηγήσετε οπότε δεν σας λέω που μένω. Από την αρχή (πρόπερσι το καλοκαιράκι) και με διάφορους ISP πάντα είμαι πάνω από τα 40 ( εκτός από τότε που προσπαθούσαν να αναβαθμίσουν τα DSLAM με νέο Firmware) συνήθως είμαι στα 44~46 και upload στα 16. μόνο το μεσημέρι κάνει μερικές φορές κάτι καλπάκια αλλά τίποτα το φοβερό, άντε να πάει στα 38. Από ότι καταλάβατε είμαι σε Siemens I. Ακόμα και με bit torrent έχω δει 40+.

Και τώρα τρέχω να κρυφτώ γιατί προβλέπω άγριο ξύλο.
Μαρούσι Rulezzzzzzzzz! :worthy: :respekt:

Δώσε μας στίγμα (Χ,Υ) συντεταγμένες και τέτοια.
Μήπως είσαι δίπλα στο Dslam.

Wolverine
23-04-05, 15:37
Δώσε μας στίγμα (Χ,Υ) συντεταγμένες και τέτοια.
Μήπως είσαι δίπλα στο Dslam.

Μαρούσι κέντρο είμαι. Απέναντι από την πλατειά ηρώων στην Βας. Σοφίας. Δεν είμαι και τόσο κοντά στο dslam. Πάντως η γραμμή είναι από τις πρώτες (Αύγουστο του 2003) άρα πέφτω στα παλιά dslam.

power
07-05-05, 11:10
Μαρούσι κέντρο είμαι. Απέναντι από την πλατειά ηρώων στην Βας. Σοφίας. Δεν είμαι και τόσο κοντά στο dslam. Πάντως η γραμμή είναι από τις πρώτες (Αύγουστο του 2003) άρα πέφτω στα παλιά dslam.

Έχω την εντύπωση οτι έχει dslam στο ΙΚΑ απέναντι. Αρα παίζει και να εισαι κοντά.


Πάντως από το Πάσχα και μετά δείχνει να πηγαίνει αρκετά καλά.Δουλεύω στα 38 το λιγότερο.

Wolverine
08-05-05, 01:09
Έχω την εντύπωση οτι έχει dslam στο ΙΚΑ απέναντι. Αρα παίζει και να εισαι κοντά.


Πάντως από το Πάσχα και μετά δείχνει να πηγαίνει αρκετά καλά.Δουλεύω στα 38 το λιγότερο.

Από όσο ξέρω το κτίριο απέναντι από το ΙΚΑ χρησιμοποιείται για άλλα πράγματα. Ξέρω πως έχει εκεί εξοπλισμό η οτενετ. Δεν είμαι και σίγουρος βέβαια αλλά νομίζω τα dslam είναι στο κέντρο του οτε στη άγιου Κωνσταντίνου.

megahead13
08-05-05, 15:49
Παίδες, στο κτίριο απέναντι από το IKA βρίσκεται ο κατανεμητής του Αμαρουσίου. 100% αυτό που σας λέω, γιατί δούλευε παλιά εκει φίλος μου, και έχω μπει και μέσα 1-2 φορές ψάχνοντας να τον βρω. Τώρα αν εκεί βρίσκεται και το DSLAM, αυτό δεν το γνωρίζω...

wolfy
08-05-05, 23:38
Τελικά οι περισσότεροι μένουμε πάνω από τις γραμμές προς Πεύκη! (Να κάνουμε κανα πάρτυ με γαριδάκια!!!) Πως είναι τα πράγματα τελευταία παιδιά; Τις καθημερινές δηλαδή; Καλύτερα η όχι;;;

sdikr
08-05-05, 23:40
@wolfy!!


Περιοχή: Πιο κοντά απ' όσο νομίζεις
Μηνύματα: 666

Τρελό νούμερο !!! :mrgreen:

@ ADSLgr.com All rights reserved.