PDA

Επιστροφή στο Forum : Γίνεται να σβηστούν όλα τα μηνύματα στο Live Hotmail inbox ?



flamelab
03-04-09, 22:55
Γίνεται αυτό που ρωτάω στον τίτλο ;

Έχει γεμίσει με κάθε λογής σαβουροemail από χίλια δύο σημεία και θέλω να διαγράψω τα πάντα στο Inbox.

Η λύση του να επιλέγω ανα 35 και να τα σβήνω που μου προσφέρει είναι πολύ χρονοβόρα.

treli@ris
03-04-09, 23:09
Δοκιμασε αυτο -> Πιασε το πρωτο και το τελευταιο με το Shift και μετα πατα delete

flamelab
03-04-09, 23:11
Mα θέλω να σβήσω όλα τα μηνύματα με τη μία. Αυτό θα πάρει ώρες.

treli@ris
03-04-09, 23:16
Δες αν μπορει να πιαστει το 1ο της πρωτης σελιδας και το τελευταιο της τελευταιας σελιδας. Δυστυχως δε συμπληρωνω σελιδα για να δοκιμασω κι εγω

........Auto merged post: geofak πρόσθεσε 0 λεπτά και 48 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Μη παιδευεσαι αδικα:

Windows Live Jeffry D:

Currently there is no option to do multi deletion of messages in Windows Live Hotmail. By default 25 is the only number of messages that can be displayed per pages. Meaning to say that you can only delete 25 mails page by page.
However, you may want to try using Windows Live Mail. It is a free program, which enable users to delete a huge amount of messages all at once. You can download it at: http://download.live.com

flamelab
03-04-09, 23:20
Δες αν μπορει να πιαστει το 1ο της πρωτης σελιδας και το τελευταιο της τελευταιας σελιδας. Δυστυχως δε συμπληρωνω σελιδα για να δοκιμασω κι εγω

........Auto merged post: geofak πρόσθεσε 0 λεπτά και 48 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Μη παιδευεσαι αδικα:

Kατάλαβα, δεν θα καταφέρω να τα σβήσω ποτε :lol:

treli@ris
03-04-09, 23:22
Δοκιμασε το Live Mail, για να το λεει μαλλον θα γινεται, εκτος κι αν δε θελεις να γεμιζεις το pc με spam'o'programs :p

flamelab
03-04-09, 23:25
Δοκιμασε το Live Mail, για να το λεει μαλλον θα γινεται, εκτος κι αν δε θελεις να γεμιζεις το pc με spam'o'programs :p

Δεν θέλω να γεμίσω το PC με spam'o'programs :p Μου φτάνει που έβαλα την αηδία το Live Messenger, μου φτάνει :p

aria
03-04-09, 23:30
Φλαμπέ:

Δεν ξέρω αν είναι ο πιο εύκολος τρόπος, θα σου πω τι κάνω εγώ κατά καιρούς για "ευκολία".

Ανοίγεις το Outlook Express (φτου φτου μακρυά από μας :p) και ακολουθείς τον τυφλοσούρτη που σου προτείνει για να κάνεις σεταπ το λογαριασμό hotmail σου (γίνεται με τρία κλικ, είναι πολύ εύκολο).

Μόλις σου εμφανιστεί το hotmail κάτω από το Local folders, του κάνεις κλικ και σου προτείνει να δημιουργήσει αυτόματα υποφακέλους (inbox, sent etc.).

Et voila! Όλα τα μηνυματάκια έτοιμα να μαρκαριστούν και να μας αφήσουν χρόνους :up:

AddictedToChaos
03-04-09, 23:35
Δοκίμασε με κανένα spam filter.

Δώσε για keywords κάποιο κοινό που θα χουν σχεδόν τα περισσότερα απ'τα mail, να τα στείλει στα trash.

flamelab
03-04-09, 23:45
Φλαμπέ:

Δεν ξέρω αν είναι ο πιο εύκολος τρόπος, θα σου πω τι κάνω εγώ κατά καιρούς για "ευκολία".

Ανοίγεις το Outlook Express (φτου φτου μακρυά από μας :p) και ακολουθείς τον τυφλοσούρτη που σου προτείνει για να κάνεις σεταπ το λογαριασμό hotmail σου (γίνεται με τρία κλικ, είναι πολύ εύκολο).

Μόλις σου εμφανιστεί το hotmail κάτω από το Local folders, του κάνεις κλικ και σου προτείνει να δημιουργήσει αυτόματα υποφακέλους (inbox, sent etc.).

Et voila! Όλα τα μηνυματάκια έτοιμα να μαρκαριστούν και να μας αφήσουν χρόνους :up:

Δούλεψε :worthy:

Στα όρη στα άγρια βουνά το Outlook :mrgreen:

@ ADSLgr.com All rights reserved.