PDA

Επιστροφή στο Forum : Αν η Net One αλλάξει ιδιοκτησιακό καθεστώς, τι θα κάνετε?



Σελίδες : [1] 2

Sovjohn
04-04-09, 12:15
Σκέφτηκα να βάλω μια δημοσκόπηση για να δω τον τρόπο σκέψης των υπάρχοντων συνδρομητών...Οπότε, απαντήστε ειλικρινά στην ερώτηση :twisted:

DSLaManiaC
04-04-09, 12:20
Πόσο μπορεί να ενδιαφέρει τους συνδρομητές εφόσον δεν επιρρεαστεί η υπηρεσία και το support τους? :)

Δεν είναι δα και μέτοχοι :p

{Το λέω ως πρώην συνδρομητής :twisted:}

XPHSTOS29
04-04-09, 12:30
Δυο απο της επιλογες ειναι παρομοιες-παραπλησιες ...
° Θα παραμείνω, εάν οι υπηρεσίες μείνουν στα ίδια επίπεδα με τώρα.
° Θα αλλάξω πάροχο, αν οι υπηρεσίες χειροτερέψουν / ακριβύνουν / κτλ.

voithostyrempora2
04-04-09, 12:33
° Θα παραμείνω, εάν οι υπηρεσίες μείνουν στα ίδια επίπεδα με τώρα.
° Θα αλλάξω πάροχο, αν οι υπηρεσίες χειροτερέψουν / ακριβύνουν / κτλ.

++

BlindG
04-04-09, 12:34
Δεν έχω λόγο να φύγω εάν συνεχίσουν να με σέβονται όπως με σέβονται τώρα :)
ΑΠό την άλλη, αν ο νέος ιδιοκτήτης είναι ο G.W. Bush, νταξ, δεν θέλω να του δίνω και λεφτά :p :p :p

cochr
04-04-09, 12:44
+1:p. Πάντως η αλήθεια είναι πως νιώθω ένα μούδιασμα απο τις εξελίξεις...

Cacofonix
04-04-09, 15:55
Σκέφτηκα να βάλω μια δημοσκόπηση για να δω τον τρόπο σκέψης των υπάρχοντων συνδρομητών...Οπότε, απαντήστε ειλικρινά στην ερώτηση :twisted:
Ε όχι και σκέφτηκες...:whistle:

Sovjohn
04-04-09, 16:04
Σωστά...Εμφανίστηκε στον ύπνο μου ο Άρης με μια φαρέτρα γεμάτη βέλη και με πρόσταξε να βάλω τη δημοσκόπηση, ή να πεθάνω :p

Δεν περίμενα κάποια πολύ διαφορετική απάντηση απ' ότι βλέπω μέχρι τώρα, απλά αναρωτιόμουν αν υπήρχε κάποιος που θα δήλωνε "θα φύγω αμέσως" κυρίως. Ως τώρα, βλέπω οι απόψεις συγκλίνουν.

Cacofonix
04-04-09, 17:07
Το είχα προτίνει στο άλλο thread αν δεν κάνω λάθος...

kx5
04-04-09, 17:32
Αν οι υπηρεσίες δεν αλλάξουν προς το χειρότερο, δε πιστεύω να φύγει κανείς.
Ίσως να την κάνουν κάποιοι που παλαιότερα είχαν βλαστημήσει με ΟΝ.

aa144
04-04-09, 19:49
Καλά να φύγετε, πού θα πάτε να μας πείτε για να βρείτε τα ίδια ή καλύτερα, γιατί είστε και καλομαθημένοι, καλύτερα να μείνετε λέω γιατί δεν θα τον αντέξετε τον άλλον όποιος και να είναι.

telumentil
04-04-09, 20:01
Είμαι ευχαριστημένη σε γενικές γραμμές. Αν τα πράγματα μείνουν ως έχουν δεν θα έχω λόγο να φύγω.
Αν όμως δω την κατάσταση να αλλάζει προς το χειρότερο, θα φύγω.

APOL904
05-04-09, 09:33
καλημερα σε ολους..ναι σε γενικες γραμμες, ολοι συμφωνουν,οτι αν δεν αλλαξει κατι μενουν,,μεχρι εδω καλα,και να φυγεις που να πας ?,αν γινη συγχωνευση τελεκομ βιβοντι και αλλη μια δεν θυμαμαι με νετονε,,οι επιλογες συνεχως μικραινουν,τα προβληματα συγχρονισμου συνεχως αυξανωνται..παλι στα ιδια καταληγουμε .μια και η αξιοπιστια πλεον εχει παει περιπατο ..απλα παραμενεις και ελπιζεις για κατι καλυτερο στο μελλον.αν και δεν ειμαι απαισιοδοξος..το γενικο συμπερασμα ειναι οτι το μελλον της ADSL+
προβλεπεται ζοφερο ,οταν ιδιωτικες εταιριες (παροχοι) δεν μπορουν να δωσουν λυσεις,και επαφιωνται στα χαλκινα καλωδια του οτε ηλικιας ανω των 60 ετων ωστε να κρυβουν την γυμνια τους..στο χωριο μου λεγανε ,,,,,με ξενα κολυβα μνημοσυνο...
ξεχασα να πω ,οτι ηδη ειμαι και συνδρομητης της ον (εχω δυο γραμμες-συνδεσεις) και δεν βλεπω διαφορες μεταξυ τους..
οποτε.............

Braveheart1980
05-04-09, 10:04
Κοιτάχτε προβλήματα δεν είχα ποτε με NetOne
Τεχνικά κατεβάζω πάντα με το μέγιστο της ταχύτητας που συγχρονίζω , και έχω βολευτεί και το τηλεφωνο

Μια-δυο φορές είχα κάτι μικροπροβλήματα τεχνικά και με ένα τηλ. στο 13860 λύθηκαν αμέσως

Με τους λογαριασμους ΔΕΝ τα πάνε καλά , αν και οι 2 τελευταιοι βγήκαν σωστοί. Και πάλι στα λάθη που είχαν γίνει , με ενα τηλ στο 13860 λυθηκε και πάλι το πρόβλημα άμεσα (πιστώθηκα το ολο λάθος ποσο)

Απο φίλους που έχουν On δεν έχω ακούσει καλά λόγια γενικά , για αυτο ανησυχω. Χωρίς αυτό να σημαίνει και κάτι ιδιαίτερο βέβαια.

Ίδωμεν..........

ΥΓ Επίσημη ανακοινωση δεν θα υπάρξει; Δε βλέπω καμμια ουτε στο site της Οn ουτε σε ατο της NetOne

Insomniac
05-04-09, 12:00
Δεν με ενδιαφερει πως λεγεται ή πως θα λεγεται ο isp μου αλλαοι παρεχομενες υπηρεσιες.Αν ειναι οπως τωρα ή και καλυτερες φυσικα και θα μεινω. Αν οχι θα κοιταξω για αλλες λυσεις αλλα οχι βεβιασμενα.

lorka
05-04-09, 13:39
If the quality of service stays the same or gets better then we stay!!!!:oneup:
If it goes down the drain then we send them to :evil:!!!!

theopan
05-04-09, 14:11
Η 2η και η 5η επιλογή μου φαίνονται ακριβώς οι ίδιες με διαφορετική διατύπωση.

Hetfield
05-04-09, 16:55
Ολοι συγκλινουν στην αποψη πως αν δεν χειροτερεψει η κατασταση δεν θα φυγουν. Μια απο τα ιδια κι εγω, μεχρι στιγμης ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο τις υπηρεσιες της NetOne.
Παντως, με αυτη τη συγχωνευση, περιμενω να δω και μερικα καλα στοιχεια που τα εχει η ON αποκλειστικα, οπως για παραδειγμα η IPTV :rolleyes:

Kombatant
05-04-09, 17:14
Και εμένα δε με ενδιαφέρει αν λέγεται Netone, On, ή η Δέλτα της γειτονιάς.. εφόσον εξακολουθήσω να λαμβάνω τις παρούσες υπηρεσίες, δε βλέπω κανένα λόγο αλλαγής.

atheos71
05-04-09, 20:00
Η 2η και το 5η απάντηση, εκφράζουν την άποψή μου.Ελπίζω, τουλάχιστον να παραμείνουν στα τωρινά επίπεδα οι λαμβανόμενες υπηρεσίες.

giannisli
06-04-09, 02:36
Παιδιά είμαι ευχαριστημένος και εγώ μέχρι τώρα....με την ΟΝ δεν ξέρω....στην ΕΛΛΑΔΑ ζούμε...
αν είναι το ίδιο σε εξυπηρέτηση και πρροσφορά προιόντος θα μείνω με τα ...χίλια.....αν οχι bye-bye..και να δούμε που θα βρούμε τα ίδια...

mpil_
06-04-09, 10:16
Αν παραμεινει ως εχει συνεχιζουμε κανονικα.
Επισης μπορει καποια πραγματα ως προς τα κυκλωματα να καλυτερεψουν,οποτε και παλι συνεχιζουμε.
Η On δεν ειναι και καμια χαλια εταιρια.απλα μπηκε στην Ελληνικη αγορα με triple play πριν απο 2 χρονια και ομως εκει που λεγανε ολοι οτι τελος και αντιο ξαφνικα παει καλα και εξαγοραζει και αλλες μικροτερες εταιριες,εκανε και αυξηση του μετοχικου της κεφαλαιου,οποτε ειναι καλυτερα να δουμε πως θα παει απο εδω και περα και η netone και μετα να δουμε τι κινησεις μπορουμε να κανουμε.Το να αλλαξει ιδιοκτησιακο καθεστως δεν λεει απολυτος τιποτα γιατι προς εμας τους πελατες τι αλλαγες μπορει να κανει?Να μας βαλει τους λογαριασμους ανα μηνα?Ακομα καλυτερα αν κανει κατι τετοιο :).Αυτο τους υπαλληλους της netone θα επιρεαση παρα εμας.

Drakon
07-04-09, 00:17
Αμάν !!
Είδα κι έπαθα να βρω ένα καλό (τουλάχιστον για την περιοχή μου) provider και βλέπω να την κάνω κι απο κει ....
Αν η On ακολουθήσει τη φήμη της... μάλλον θα αλλαξοπιστήσω !!

nosf1234
07-04-09, 01:04
Resistance is futile ....μουχαχαχαχα :jedi:

:)

antreas9
07-04-09, 11:22
Θα παραμείνω, εάν οι υπηρεσίες μείνουν στα ίδια επίπεδα με τώρα.........
Απλά, ενώ μία στραβή στη ΝΕΤΟΝΕ συφχωρείται, στη συγχώνευση με την ΟΝ, σημαι΄νει αυτόματα....Adios amigos....

3lbereth
07-04-09, 14:58
2 - 5 κι εγώ και εις αναμονή των εξελίξεων...

XPHSTOS29
07-04-09, 15:07
Θα παραμείνω, εάν οι υπηρεσίες μείνουν στα ίδια επίπεδα με τώρα.........
Απλά, ενώ μία στραβή στη ΝΕΤΟΝΕ συφχωρείται, στη συγχώνευση με την ΟΝ, σημαίνει
αυτόματα....Adios amigos....
Θα συμφωνησω με τον φιλο καθως οι περισσοτερες εταιριες του χωρου εχουν προ πολλου
ξεπερασει τα σημεια ανοχης των συνδρομητων τους .
Δεν χρειαζεται παντα να εχεις προσωπικη εμπειρια ,φτανουν αυτα που μαθαινεις-διαβαζεις
για να σε φτασουν στο σημειο αυτο , της μηδενικης ανοχης (στην διαφθορα :p )

tolism30
07-04-09, 15:25
Είμαι απο τους πρώτους στην Netone και είμαι ευχαριστημένος με αυτά που μου παρέχει. Αν η κατάσταση παραμείνει ως έχει δεν θα φύγω αλλά αν χειροτερέψει την έχω κάνει.

jap
07-04-09, 15:26
Ψήφισα 5 (κι όχι 2!), με την έννοια ότι με τα πρώτα δείγματα ΟΝ-οποίησης την έκανα, κι αφού περάσει ακόμα ένα δίμηνο, να έχουμε κλείσει και τον χρόνο.

Φοβάμαι ότι η πλειοψηφία είναι πολύ αισιόδοξοι.

special
07-04-09, 17:45
παιδια τι θα γινει με τα τιμολογια που η ον ειναι ποιο ακριβοτερη?Δεν θα πρεπει καποια στιγμη να εναρμονιστουν ολοι στις τιμες?εαν παμε με τις τιμες τις ον βλεπω οσοι ειμασταν στην νετονε να φευγουμε.

theopan
07-04-09, 22:18
παιδια τι θα γινει με τα τιμολογια που η ον ειναι ποιο ακριβοτερη?Δεν θα πρεπει καποια στιγμη να εναρμονιστουν ολοι στις τιμες?εαν παμε με τις τιμες τις ον βλεπω οσοι ειμασταν στην νετονε να φευγουμε.

Δε θυμάμαι ποτέ να έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε ενεργά συμβόλαια! Εξαίρεση οι αλητείες των εταιρειών κινητής, οι οποίες συνεννοήθηκαν στο παρελθόν (και πρόσφατα) ώστε να ανεβάσουν ελάχιστα την τιμή των sms. Αυτά είναι ψιλολόγια όμως.
Πολύ απλά αν παρ'ελπίδα διανοηθούν να ανεβάσουν τη χρέωση έστω και κατά 1 ευρώ, εννοείται πως η πλειοψηφία θα πρέπει να αποχωρήσει. Για την κοροϊδία και μόνο. Δε νομίζω ότι τίθεται τέτοιο θέμα όμως.

magnan
08-04-09, 00:17
Εχω φυγει με την μια στις περιπτωσεις:
1)αποσυγχρονισμοι
2)κακη εξυπηρετηση τηλ κεντρου και service
3)αυξηση εστω και 30cents για τις ιδιες ακριβως υπηρεσιες


Θα το σκεφτω να φυγω:
1)χρεωση 2ης γραμμης
2)απειλες για κοψιμο τηλ αν ξεχαστεις
3)τραγικα downloading/up

Μενω:
1)αν παραμεινει το πακετο που εχω ανεπηρεαστο
2)αν μπει και IPTV (οχι οτι με ενδιαφερει κιολας)

Cacofonix
08-04-09, 02:48
Θα φύγω σίγουρα αν υπάρξει χρέωση στη 2η γραμμή. 1000% όμως. Σε αυτή την περίπτωση έχω πάει στον πΟΤΕ στα 8 MBps και VoIP μέσω Betamax.

beatnick
08-04-09, 04:17
Μπορώ να έχω υπηρεσίες ΟΝ με τιμές ΝΕΤΟΝΕ; :D

........Auto merged post: beatnick πρόσθεσε 2 λεπτά και 57 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Να δούμε που θα πληρώσετε τους λογαριασμούς, γιατί η ΟΝ δεν έχει πληρωμή στο internet...

Cacofonix
08-04-09, 04:30
Μπορώ να έχω υπηρεσίες ΟΝ με τιμές ΝΕΤΟΝΕ; :D

........Auto merged post: beatnick πρόσθεσε 2 λεπτά και 57 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Να δούμε που θα πληρώσετε τους λογαριασμούς, γιατί η ΟΝ δεν έχει πληρωμή στο internet...
Και το easypay τι είναι;:whistle:

theopan
08-04-09, 10:55
Δεν με ενδιαφερει πως λεγεται ή πως θα λεγεται ο isp μου αλλαοι παρεχομενες υπηρεσιες.Αν ειναι οπως τωρα ή και καλυτερες φυσικα και θα μεινω. Αν οχι θα κοιταξω για αλλες λυσεις αλλα οχι βεβιασμενα.

Σχεδόν κανέναν μας δε νομίζω να ενδιαφέρει αυτό. Εκτός ίσως της κατηγορίας που συνηθίζουν να γίνονται "οπαδοί" στα πάντα! Απλά ανησυχούμε για τις πρακτικές συνέπειες της αφομοίωσης από το μέγα "καφενείο". Ρε που φτάσαμε... Εκεί που γινόταν συζήτηση για λουκέτο και εξαγορές της ΟΝ, άρχισε να εξαγοράζει άλλους η ΟΝ. Δεν βγάζεις άκρη τελικά με τις @$#!εταιρείες.

trendyboyathens
08-04-09, 16:57
2)απειλες για κοψιμο τηλ αν ξεχαστεις


Αυτό εφαρμόστηκε για 2 μήνες μόνο κ τώρα έχει ξαναεπιστρέψει στο 2μηνο το κανονικό και φυσικά 2 φορές που είχα ξεχαστεί γιατί έλειπα εκτός με καλέσαν στο κινητό για να μου το υπενθυμίσουν.
Η αδελφή μου αυτή την στιγμή έχει λογαριασμό απλήρωτο 4 μήνες φαντάσου κ δεν την έχουν κόψει.
Αλλά με την ΟΝ ο λογαριασμός στις 10-15 του μήνα θα έχει έρθει ταχυδρομικά κ έχει ημ/νια λήξης στις 27-29 του μήνα κ είναι πάντα διαθέσιμος μέσα από το ΜyON από τις 5 του μήνα το υπόλοιπο σου.
Προσωπικά εξοφλώ μέσω easypay κ όλα πάντα καλά, συγκεκριμένα πλήρωσα χθες το βράδυ κ πριν λίγο μπήκα στο MyOn κ είχε ήδη ενημερωθεί το υπόλοιπο οπότε = €0,00.


Και το easypay τι είναι;:whistle:

Κ στις κατηγορία τηλεποικωνίες έχει όλες τις εταιρίες.
Ευτυχώς που υπάρχει κ αυτό, plus το e-banking, έχω να πάω τράπεζες κ ταχυδρομείο για Οn, ΔΕΗ, ΕΥΔΑΠ κλπ κλπ κλπ, πάρα μα πάρα πολύ καιρό!!!

Cacofonix
08-04-09, 17:08
Ευτυχώς που υπάρχει κ αυτό, plus το e-banking, έχω να πάω τράπεζες κ ταχυδρομείο για Οn, ΔΕΗ, ΕΥΔΑΠ κλπ κλπ κλπ, πάρα μα πάρα πολύ καιρό!!!
Πρέπει να έχουν τα ΕΛ.ΤΑ, ταμεία μόνο για πληρωμές λογαριασμών, δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση με τις ουρές...

theopan
08-04-09, 18:23
Πρέπει να έχουν τα ΕΛ.ΤΑ, ταμεία μόνο για πληρωμές λογαριασμών, δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση με τις ουρές...

Εγώ δε θυμάμαι όμως ρε παιδιά να έχω στηθεί σε ουρά ποτέ (ίσως να ήταν 1 φορά πριν πολλά χρόνια) για να πληρώσω λογαριασμό. Όλοι πληρώνονται ή με πάγια εντολή (εκεί που είναι ασφαλές) ή με web banking τα τελευταία χρόνια.
Άσε που μου φαίνεται λιγάκι αστείο να κάνει προτάσεις "εκσυγχρονισμού" κάποιος 10 χρόνια μεγαλύτερος σε μικρότερούς του...:lol:

Cacofonix
08-04-09, 18:45
theopan, κάποιοι πηγαίνουμε στα ΕΛ.ΤΑ. για να στείλουμε δέματα, και περιμένουμε τελικά 2 ώρες γιατί όλα τα ταμεία εξυπηρετούν πληρωμές ΔΕΚΟ και ΣΙΑ.

aristos
08-04-09, 20:52
παιδια τι θα γινει με τα τιμολογια που η ον ειναι ποιο ακριβοτερη?Δεν θα πρεπει καποια στιγμη να εναρμονιστουν ολοι στις τιμες?εαν παμε με τις τιμες τις ον βλεπω οσοι ειμασταν στην νετονε να φευγουμε.
Δεν νομίζω ότι μπορούν να αλλάξουν τους οικονομικούς όρους της σύμβασης που υπογράψαμε προς το χειρότερο,μαλλον θα ισχύσουν οι τιμοκαταλόγοι της νετ και οι καινούργιοι συνδρομητές θα μπαίνουν με τους νέους τιμοκαταλόγους.Μόνο ίσως αν κάποιος το θέλει να αλλάξει πακέτο θα αλλάζει και τιμοκατάλογο.
Ετσι ακριβως έγινε και με την απορόφηση της q telecom απο την wind.Δεν υπήρχαν αλλαγές σε τιμοκαταλόγους και χρεώσεις.
Τουλάχιστον έτσι ελπίζω.

mpil_
09-04-09, 11:35
Επισης προσεξα οτι οποιος εχει e-bankibg τουλαχιστον σε alpha bank η eurobank μπορει επιτοπου να πληρωσει τον λογαριασμο αναλογα τον παροχο που εχει του μεσω του χρεωστικου λογαριασμου του βαζοντας απλα τον αριθμο του παραστιτικου του εκαστοτε λογαριασμου χωρις επιπλεον χρεωσεις...ειναι και αυτο αρκετα καλο και θα το προτεινα σε ολους οσους εχουν e-banking.:oneup:Αυτο ειναι και για την on και δεν πιστευω να το κοψει η να το αλλαξει η Netone ακομα και αν αλλαξει ιδιοκτησιακο καθεστως.

theopan
10-04-09, 14:31
theopan, κάποιοι πηγαίνουμε στα ΕΛ.ΤΑ. για να στείλουμε δέματα, και περιμένουμε τελικά 2 ώρες γιατί όλα τα ταμεία εξυπηρετούν πληρωμές ΔΕΚΟ και ΣΙΑ.

Μα δεν είπα κάτι διαφορετικό! Καιρός είναι να σταματήσουν όσοι επιμένουν στην πληρωμή στα ΕΛΤΑ και στις τραπεζες, γιατί εκτός από το ότι ταλαιπωρούνται οι ίδιοι, ταλαπωρούν και τους άλλους.
Στα ΕΛΤΑ της περιοχής μου έχει ξεχωριστό γκισέ για δέματα πάντως.

jap
10-04-09, 15:57
Στα ΕΛΤΑ της περιοχής μου έχει ξεχωριστό γκισέ για δέματα πάντως.

Και στα δικά μου ΕΛΤΑ έχει ειδικό μηχάνημα για λογαριασμούς και ταχυπληρωμές, και δίνει και ρέστα, αλλά χρειάζεται ακόμα να βάλουν και μια κυρία με μαστίγιο να κατευθύνει εκεί όσους θέλουν μόνο να πληρώσουν λογαριασμούς.

Το τραγικό είναι ότι όλοι οι λογαριασμοί ΔΕΗ και OTE λήγουν την ίδια μέρα. Τα έχουν υποτίθεται μοιράσει, αλλά το έχουν κάνει κατά περιοχές, οπότε είναι δώρο-άδωρο.

Sovjohn
10-04-09, 16:03
Και στα δικά μου ΕΛΤΑ έχει ειδικό μηχάνημα για λογαριασμούς και ταχυπληρωμές, και δίνει και ρέστα, αλλά χρειάζεται ακόμα να βάλουν και μια κυρία με μαστίγιο να κατευθύνει εκεί όσους θέλουν μόνο να πληρώσουν λογαριασμούς.

Το τραγικό είναι ότι όλοι οι λογαριασμοί ΔΕΗ και OTE λήγουν την ίδια μέρα. Τα έχουν υποτίθεται μοιράσει, αλλά το έχουν κάνει κατά περιοχές, οπότε είναι δώρο-άδωρο.

Ανούσιο πράγμα - Αν οι συναλλαγές υποστηρίζονται ηλεκτρονικά ή έστω μέσω ΑΤΜ, τις κάνουμε εκεί. ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ τις ουρές.

Ιδανικά, αν έχει αυτόματο μηχάνημα καταθέσεων η τράπεζα σας (με scanner χαρτονομισμάτων ή σε ΑΤΜ), κάνετε κατάθεση για όλες τις οφειλές, και μετά από web banking πληρώνετε. Μηδενική ή ελάχιστη προμήθεια, και απίστευτα λιγότερος χρόνος να απαιτείται...

elsar
11-04-09, 23:43
Με την πλειοψηφία είμαι και εγώ. Άραγε νομικά το συμβόλαιο ισχύει σε περίπτωση αλλαγής ιδιοκτήτη; Δεν έχω κλείσει χρόνο στην ΝετΟυάν, οπότε με προβληματίζει αν η Ον έχει προβλήματα η δέσμευση συμβολαίου θα παραχωρηθεί στην Ον;

gusdimgr
17-04-09, 10:49
πιστευω οτι αν δεν αλλαξει κατι δεν εχω λογο να φυγω , απο την αγαπητη μας netone. οπως εχουμε ξαναπει και αλλου απλα συμμετεχει σε ενα σχημα πολλων μικρων εταιριων , δεν εξαγοράστηκε . βελπουμε πως πανε τα πραγματα και κρινουμε. εξαλλου δεν ειναι και συγγενης μας . αν δεν μας κανει την αλλαζουμε . αλλα με τα εως τωρα δεδομενα NETONE και παλι NETONE

ORIONAS21
19-04-09, 18:10
Αν τα πράγματα μείνουν ως έχουν (CC NETONE, Αξιοπιστία ΝΕΤΟΝΕ, Εξοπλισμός ΝΕΤΟΝΕ) και απλά προσθέσουν το IPTV της ON παραμένω χαλαρά!!!!
Αν όμως γίνει το αντίθετο δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι......

Nikiforos
22-04-09, 17:26
Εγώ δεν αλλάζω εταιρία γιατί είναι η καλύτερη από όσες είχα μέχρι σήμερα, απαντάνε σφαίρα στο τηλεφωνικό κέντρο, όταν μου έτυχε πρόβλημα ακόμα και από τον ΟΤΕ το έφτιαξαν γρήγορα, έχει πολύ καλές ευκολίες και έχει και πολύ καλές υπηρεσίες. Ακόμα και να αλλάξει ιδιοκτήτη αν συνεχίσει έτσι και φυσικά χωρίς να ανεβάσει τις τιμές, εννοείτε ότι δεν την αλλάζω! και να αναφέρω και το πολύ καλό και αξιόπιστο adsl router. :p:p

incisiv
22-04-09, 19:55
Μεριζομενη με 29,90 ευρω με δυο τηλεφωνικες γραμμες δεν δινει κανενας.Συνεπως δεν το κουναω με τιποτε.

@ ADSLgr.com All rights reserved.