PDA

Επιστροφή στο Forum : ConnX στην Κομοτηνη



jimtasop
09-04-09, 17:07
ειμαι ενας απο τους πολλους μ@κ@κους που εμπιστευτηκε την τρισκαταρατη 4νετ...

επειδη δεν αντεχετε αυτη η καταντια αλλο ΑΛΛΑ κει επειδη ο Π-οτε μας εχει καβαλησει λιγακι το καλαμι του με τις τιμες , και επειδση επισεις πρεπει να σκασω αλλα 70 στην 4νετ και τα λοιπα τελη επανασυνδ στον οτε ΑΞΙΖΕΙ οντως να παει κανεις εκει???

πριν την 4νετ ειχα ondsl αοριστου στο επαγγελματικο μου χωρο , με 1024 φυσικα και την μοιραζομουν με 2 αλλα ατομα χωρις ιδιαιτερα προβλ....

ειμαι σε περιοχη πιχω απο το ικα , σε αποσταση περιπου 1+/ χλμ απο τον οτε σε τεθλασμενη προβολη , με νεο δικτυο χαλκου στο πεζοδρομια λογω βλαβης....

enwsitis21
09-04-09, 18:39
ειμαι ενας απο τους πολλους μ@κ@κους που εμπιστευτηκε την τρισκαταρατη 4νετ...

επειδη δεν αντεχετε αυτη η καταντια αλλο ΑΛΛΑ κει επειδη ο Π-οτε μας εχει καβαλησει λιγακι το καλαμι του με τις τιμες , και επειδση επισεις πρεπει να σκασω αλλα 70 στην 4νετ και τα λοιπα τελη επανασυνδ στον οτε ΑΞΙΖΕΙ οντως να παει κανεις εκει???

πριν την 4νετ ειχα ondsl αοριστου στο επαγγελματικο μου χωρο , με 1024 φυσικα και την μοιραζομουν με 2 αλλα ατομα χωρις ιδιαιτερα προβλ....

ειμαι σε περιοχη πιχω απο το ικα , σε αποσταση περιπου 1+/ χλμ απο τον οτε σε τεθλασμενη προβολη , με νεο δικτυο χαλκου στο πεζοδρομια λογω βλαβης....

Κάποτε ένας προϊστάμενός μου , μου είχε πεί:

Όταν κάτι δουλεύει σωστά, δέν το αλλάζουμε.
Αν βέβαια το κριτήριό σου είναι οικονομικό και δέν σε ενδιαφέρει η ποιότητα της υπηρεσίας είναι δικαίωμά σου.
Προσωπκά, προτιμώ να πληρώσω κάτι παραπάνω και να απολαμβάνω μία αξιοπρεπή υπηρεσία.

Dr-PsychoGR
10-04-09, 19:46
To Conn-X στην Κομοτηνή τουλάχιστον λειτουργεί τέλεια.
Θα σου πρότεινα να πάρεις Conn-X και να φύγεις αμέσως από την 4νετ.
Έχουν προβλήματα έτσι και αλλιώς οι 4νετ στη Θράκη, στη Ξάνθη και στην Αλεξανδρούπολη!!

bored01
11-04-09, 03:39
Mα αν δεν κάνω λάθος προχθές έγιναν εργασίες αναβάθμισης στη περιοχή και η κατάσταση έχει βελτιωθεί από χθες αισθητά (σύμφωνα με τα σχόλια των χρηστών). Ακόμα έχεις πρόβλημα?

Εγώ θα πρότεινα να περιμένεις κάποιες μέρες να δεις πως πάει. Αν δεν έχεις βελτίωση σαφέστατα και βάλε conn-x!

@ ADSLgr.com All rights reserved.