PDA

Επιστροφή στο Forum : Αποσύνδεση: Λάθος username ή password



Vicker
12-04-09, 14:54
Τελευταία έχω αποσυνδέσεις (από το internet και όχι στην ADSL).

Έχω το Thomson 585v7 και μου δείχνει ότι έχει αποσυνδεθεί το Internet και ενώ πατάω connect πάει να συνδεθεί μου βγάζει λάθος username ή password.

Δοκίμασα άλλο router πάλι τα ίδια.

Ένας φίλος μου και αυτός με otenet, στην ίδια περιοχή, την ίδια ώρα περίπου (σήμερα ~10.00) είχε το ίδιο θέμα.

Μετά από λίγο συνδέεται κανονικά.

maik
12-04-09, 15:02
Τελευταία έχω αποσυνδέσεις (από το internet και όχι στην ADSL).

Έχω το Thomson 585v7 και μου δείχνει ότι έχει αποσυνδεθεί το Internet και ενώ πατάω connect πάει να συνδεθεί μου βγάζει λάθος username ή password.

Δοκίμασα άλλο router πάλι τα ίδια.

Ένας φίλος μου και αυτός με otenet, στην ίδια περιοχή, την ίδια ώρα περίπου (σήμερα ~10.00) είχε το ίδιο θέμα.

Μετά από λίγο συνδέεται κανονικά.

Χρειαζεται λιγο χρονο για να καταλαβει ο server οτι εχεις αποσυνδεθει. Παλια εκανε μεχρι και τρια-τεσσερα λεπτα, τωρα κανει γυρω στο λεπτο.

Georgevtr
12-04-09, 16:13
Τελευταία έχω αποσυνδέσεις (από το internet και όχι στην ADSL).

Έχω το Thomson 585v7 και μου δείχνει ότι έχει αποσυνδεθεί το Internet και ενώ πατάω connect πάει να συνδεθεί μου βγάζει λάθος username ή password.

Δοκίμασα άλλο router πάλι τα ίδια.

Ένας φίλος μου και αυτός με otenet, στην ίδια περιοχή, την ίδια ώρα περίπου (σήμερα ~10.00) είχε το ίδιο θέμα.

Μετά από λίγο συνδέεται κανονικά.

Πιο firmware έχεις στο 585?

ZhenXlogic
12-04-09, 16:33
Επισης αν σου βγαζει Authentication Failed περιμενε κανα 5λεπτο πριν κανεις την επομενη προσπαθεια ειναι λογικο να σου το κανει αυτο αν το εχεις spamary ;)

Vicker
12-04-09, 17:39
Firmware 7.4.3.2, αλλά δεν παίζει ρόλο νομίζω γιατί δοκίμασα και άλλο router.

Βασικά είχα ανοιχτό τον υπολογιστή το βράδυ για torrent - αποσυνδέθηκε κάποια στιγμή και δεν έκανε ξανά connect μόνο του.

Αν το ξανακάνει θα δοκιμάσω αυτό που λέτε να περιμένω...και θα επανέλθω.

@ ADSLgr.com All rights reserved.