PDA

Επιστροφή στο Forum : Ρυθμίσεις HOL ADSL



dampant
06-01-06, 00:26
Γεια σας. Μου έχει δώσει ένας φίλος μου username/password για μια συνδρομή 512 της Hol που έχει για να τη δοκιμάσω αλλά δεν ξέρει να μου βρει τις ρυθμίσεις στο Modem/router για να την κάνω να παίξει. Το username σε τι μορφή έιναι? username@adsl.gr όπως είναι στη δωρεάν της HOL από το RAM ή δίνω σκέτο το username? Πάντως στη σελίδα διαχείρισης λογαριασμού της HOL μου δείχνει ότι είναι σωστό. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει? Ευχαριστώ πολύ...

blend
06-01-06, 00:37
Βάλε

hol:username@adsl.gr

InVADeR
06-01-06, 00:37
Το username πρέπει να είναι σε αυτή την μορφή hol:username@adsl.gr

Απο εκεί που θα μπείς έχεις γραμμή για 512/128 σωστα ?

dampant
06-01-06, 01:05
Το username πρέπει να είναι σε αυτή την μορφή hol:username@adsl.gr

Απο εκεί που θα μπείς έχεις γραμμή για 512/128 σωστα ?

Ναι. Εχω αγορασει ενα dslcube και μου εχουν ενεργοποιησει την γραμμη αλλα δεν εχω ακομα username και password Vivodi & εχω φρικαρει. Εβαλα το hol:username@adsl.gr αλλα ακομα δεν παιζει. Μηπως φταει που ειναι ο κυβος απο vivodi και δεν παιζει με αλλο isp??? Παντως χθες ειχα βαλει test λογαριασμο της otenet και εβλεπα σελίδες μονο απο otenet για κανενα 10λεπτο. Μετα σταμάτησε....

InVADeR
06-01-06, 01:33
. Εβαλα το hol:username@adsl.gr αλλα ακομα δεν παιζει. Μηπως φταει που ειναι ο κυβος απο vivodi και δεν παιζει με αλλο isp???

Δεν νομίζω, να γίνεται κάτι τέτοιο λογικά στις ρυθμίσεις κάτι πέζει

dampant
06-01-06, 01:54
Δεν νομίζω, να γίνεται κάτι τέτοιο λογικά στις ρυθμίσεις κάτι πέζει

Εβαλα τις ρυθμισεις που λεει η Hol για router microcom που έχω και δεν παιζει....

@ ADSLgr.com All rights reserved.