PDA

Επιστροφή στο Forum : ibook



mouris
09-01-06, 23:09
Θελω ν' αγορασω ενα ibook online. Εκτος απο την Rainbow, ποιο site μου προτεινετε;

nnn
09-01-06, 23:20
http://www.greek-shops.de/
Από μια ματιά έχουν,δεν έχω ψωνίσει από εκεί.

GoblinX
09-01-06, 23:42
www.amimac.gr
www.systemgraph.gr

loser
09-01-06, 23:55
Θελω ν' αγορασω ενα ibook online. Εκτος απο την Rainbow, ποιο site μου προτεινετε;
Τώρα θα το αγοράσεις, πόσο σίγουρος είσαι γιατί αύριο αναμένονται να ανακοινωθούν τα πρώτα Mac με Intel επεξεργαστές. Επίσης αν έχεις όρεξη να ψάξεις θα βρείς αρκετό κόσμο που έχει σχεδόν καινούρια μηχανήματα(2-3 μηνών) και προσπαθούν να τα πουλήσουν για να αγοράσουν από τα καινούρια.

GoblinX
10-01-06, 01:13
Επίσης και στα Μultirama, Fnac..

Ρίξε μια ματιά και στα καινούργια αύριο.. Και αποφασίζεις τί σε συμφέρει. Θα βρίσκεις σχεδόν καινούργια στο www.helmug.gr ή και στο fleamarket.gr σε δελεαστικές τιμές...

kadronarxis
10-01-06, 01:33
Η υπογραφή μου τα λέει όλα.

GoblinX
10-01-06, 02:13
Ξέχασες τα νέα pods ....:)

Πάλι για τα 20 λεπτά που θα μιλήσει, θα μιλάμε οι υπόλοιποι για τους επόμενους 6 μήνες..

mouris
10-01-06, 02:23
Ευχαριστο για τις πληροφοριες.

kostthem
10-01-06, 13:32
Σήμερα είναι η μέρα! Άντε να δούμε! Νομίζω πως στις 7 το απόγευμα ώρα Ελλάδας (δεν είμαι σίγουρος γι'αυτό).

@ mouris
Φίλε περίμενε να δεις τι θα ανακοινωθεί σήμερα και εδώ είμαστε!

Παιδιά ελάτε και καμμιά βόλτα στο www.macephemera.gr

mem
10-01-06, 14:00
Ναι, σήμερα είναι στις 19.00 ώρα Ελλάδος (9.00am στο San Francisco).

Αναμένουμε......



mem.

kostthem
10-01-06, 20:10
Το Mac insider έβγαλε πριν λίγα λεπτά πως θα ανακοινωθούν iMac και PowerBook με Intel.

kadronarxis
10-02-06, 20:15
Τα καινούργια ibooks, μάλλον προς Απρίλη προβλέπεται να βγουν στην πιάτσα.
Αρχές Απρίλη, ίσως και την Πρωταπριλιά!:oneup:

Στο www.applestore.gr , πλέον, φαίνονται τα καινούργια iMac και Macbook.

Michelle
10-02-06, 20:27
Ααααχ επίτηδες βάζετε τέτοια θέματα? Καημό το έχω να πάρω ένα iBook... :(

Οβελίξ
07-03-06, 22:44
Τα καινούργια ibooks, μάλλον προς Απρίλη προβλέπεται να βγουν στην πιάτσα.
Αρχές Απρίλη, ίσως και την Πρωταπριλιά!:oneup:


Δηλαδή αν αγοράσω τώρα ibook 12άρι (γύρω στα 1100 τελική) θα έχω κάνει λάθος?? Από την άλλη, το νέο ibook από Απρίλιο έχουμε καμία ιδέα πόσο θα κοστίζει, αν θα έχει 13άρα οθόνη κλπ? Καταλαβαίνω ότι τα περισσότερα που ακούγονται είναι φήμες αλλά ελπίζω ότι κάποιος εδώ θα ξέρει καλύτερα.

Ευχαριστώ πολύ

Πύρρος
08-03-06, 00:43
Αμα δεν βιάζεσαι ιδιαίτερα, νομίζω ότι δεν πρέπει να αγοράσεις τώρα.

Η ημερομηνία που ακούγεται για τα νέα ibooks, είναι 1/4 (τα 30στα γεννέθλια της apple) οπότε είναι αρκετά κοντά. Αν αυτά που ανακοινωθούν δεν σε ενδιαφέρουν ή δεν σου αρέσουν ή είναι ακριβά, την άλλη μέρα παίρνεις το 12ρι που σκεφτόσουν και τώρα, και μάλλον και λίγο φτηνότερα αφού πλέον είναι περασμένης σεζόν.

Lord_British
08-03-06, 01:17
Ενα ibook και εγω το σκεφτομαι.

Μονο απο τα καινουργια ομως.Ελπιζω να εχει επιλογη για 12αρα οθονη παντως και στα νεα.

Φιλικα

kadronarxis
08-03-06, 01:27
Και γω το περιμένω...
Για τη βεράντα το καλοκαίρι και για τις διακοπές.
Να έρθει και ο wan από τα μέρη μου, να του περάσουμε linux.:lol:

Πύρρος
08-03-06, 01:36
Ενα ibook και εγω το σκεφτομαι.

Μονο απο τα καινουργια ομως.Ελπιζω να εχει επιλογη για 12αρα οθονη παντως και στα νεα.

Φιλικα

Ας είναι το βάρος 2 άντε 2.2 κιλά, και ας είναι όσο θέλει η οθόνη. Ελπίζω ότι δεν θα βγάλουν κάτι στο μέγεθος του macbook pro, απλά σε άλλο χρώμα, αλλά κάτι αισθητά μικρότερο.

Lord_British
08-03-06, 04:20
Ελπιζω να μην ανεβασουν ομως κατα πολυ και το κοστος τους.Προσωπικα δεν ειμαι διατεθιμενος να πληρωσω πολλα παραπανω χρηματα απο ενα αντιστοιχο notebook μιας σοβαρης εταιριας οπως η sony ή η fujitsu-siemens.Βεβαια θα το φερω απο αμερικη για να μου βγει αισθητα φθηνοτερα απο εδω αλλα αυτο δεν αλλαζει το παραπανω σκεπτικο.


Φιλικα

@ ADSLgr.com All rights reserved.