PDA

Επιστροφή στο Forum : Απορία για πάγιο 2play και άλλα...



HateBreeder
26-04-09, 13:35
Καλησπέρα,

Θα ήθελα να μου λύσετε μια απορία που έχω...πριν καιρό η forthnet είχε μιλήσει για μείωση του παγίου 2play απο 39,90 euro που είναι τώρα σε 29,90 euro και σε μερικούς φίλους μου εχει γίνει πραγματικά αλλά σε εμένα ποτέ. Μπορείτε να μου πείτε αν είναι μόνο για μερικούς ή για το σύνολο των συνδρομητών που εχουν 2play. Επίσης, στους φίλους που έγινε η μείωση τους πήραν και τηλέφωνο πριν γίνει, σε εμένα τίποτα.
Ενα ακόμα, εχω παρατηρήσει αισθητή μείωση της ταχύτητας εδω και 1 βδομάδα περίπου, έχετε παρατηρήσει κάτι αντίστοιχο;

Ευχαριστώ πολυ και συγνώμη αν εχουν ηδη απαντηθεί σε προηγούμενα threads!

spsomas
26-04-09, 15:21
Για DP η τιμή είναι ακόμα 39,90, 29,90 είναι το Forthnet telephony. Έχει και το Economy το οποίο είναι μέχρι 24Mbps αλλά τα τηλέφωνα χρεώνονται και έχει 24,90 τιμούλα. Χωρίς πάγιο ΟΤΕ φυσικά και είσαι στο ιδιόκτητο της Forthnet. Κάτι έχω ακούσει για το Δίοδος αλλά αυτό αφορά όσοι είναι φοιτητές.

frenty
26-04-09, 15:31
Καλησπέρα,

Θα ήθελα να μου λύσετε μια απορία που έχω...πριν καιρό η forthnet είχε μιλήσει για μείωση του παγίου 2play απο 39,90 euro που είναι τώρα σε 29,90 euro και σε μερικούς φίλους μου εχει γίνει πραγματικά αλλά σε εμένα ποτέ. Μπορείτε να μου πείτε αν είναι μόνο για μερικούς ή για το σύνολο των συνδρομητών που εχουν 2play. Επίσης, στους φίλους που έγινε η μείωση τους πήραν και τηλέφωνο πριν γίνει, σε εμένα τίποτα.
Ενα ακόμα, εχω παρατηρήσει αισθητή μείωση της ταχύτητας εδω και 1 βδομάδα περίπου, έχετε παρατηρήσει κάτι αντίστοιχο;

Ευχαριστώ πολυ και συγνώμη αν εχουν ηδη απαντηθεί σε προηγούμενα threads!

Δηλ. μειώθηκε το πάγιο τους απο 39.90 σε 29.90 παραμένοντας στο ίδιο πρόγραμμα;

krasi
26-04-09, 23:16
μπα μάλλον δεν κατάλαβε καλά ο φίλος

@ ADSLgr.com All rights reserved.