PDA

Επιστροφή στο Forum : Ασύρματο router της HOL



boza
27-04-09, 21:03
Καλησπέρα παιδιά έκανα παραγγελία στη hol να μου στείλουν ασύρματο router καθως αυτό που έχω της 3com δεν υποστηρίζει adsl2+. Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος ποιο router θα μου στείλουν και τις εντυπώσεις του(αν εχει). Διότι υπάρχει και μια χρέωση των 4,4 ευρώ/μήνα για ένα χρόνο αξίζουν τα χρήματα?? η να κοιτάξω σε κάτι άλλο??

georgep138
27-04-09, 22:27
Με ποιό τρόπο το παράγγειλες ;

boza
27-04-09, 23:12
Με ποιό τρόπο το παράγγειλες ;
Tι εννοείς?? μίλησα με τη HOL και μου είπαν οτι θα έρθει courier να παρει το παλιό router και θα μου δώσουν το καινουριο...

enakos
28-04-09, 16:46
και γιατι δεν αγοραζεις ενα δικο σου και ποροτιμας να πληρωνεις καθε μηνα αυτο το ποσο για ενα μοντεμ που θα ειναι παρακαταθηκη και δεν θα σου ανηκει?

boza
28-04-09, 18:07
και γιατι δεν αγοραζεις ενα δικο σου και ποροτιμας να πληρωνεις καθε μηνα αυτο το ποσο για ενα μοντεμ που θα ειναι παρακαταθηκη και δεν θα σου ανηκει?
Μετά τον χρόνο θα μου ανήκει... οπότε 4,4*12=50 ευρώ αλλά δεν ξέρω καθόλου περί τίνος πρόκειται...(βλάκεια μου..) δεν το έψαξα καθόλου αφού δεν έχω καθόλου χρόνο...

........Auto merged post: boza πρόσθεσε 20 λεπτά και 46 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Μίλησα μαζί τους και μου είπανε οτι δίνουν το NetFasteR χωρίς να μου πούν κατι άλλο παραπέρα...

nnik
28-04-09, 18:18
Το netfaster IAd είναι .Υπάρχουν αρκετά νήματα στο φόρουμ ,κάνε ένα search.

........Auto merged post: nnik πρόσθεσε 0 λεπτά και 48 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Καλό ρουτεράκι είναι που το έχω δουλέψει για λίγο.

extasy
28-04-09, 19:06
Σίγουρα δίνουν το Netfaster και στις απλές συνδέσεις εκτός από τα double play πακέτα; Γιατί μου φαίνεται λίγο περίεργο να δίνεις 52,8 ευρώ και να το κρατάς μετά το 12μηνο, το οποίο Netfaster στα double play πακέτα υποχρεούσαι να το επιστρέψεις με το τέλος της σύμβασης...

boza
28-04-09, 20:37
Τεσπα τελικά το ακύρωσα και λέω να το ψάξω και να πάρω κάτι άλλο...:closed:

terko
29-04-09, 02:19
το οποίο Netfaster στα double play πακέτα υποχρεούσαι να το επιστρέψεις με το τέλος της σύμβασης...

Σίγουρα ;

extasy
29-04-09, 12:19
Σίγουρα ;

Ναι, σίγουρα, ειδικά για το Netfaster. Λέω ειδικά για το Netfaster γιατί μερικοί τυχεροί που είχαν πάρει το Fritz 7140 πριν από το Δεκέμβριο του 2007 (εκεί γύρω, δεν είμαι απόλυτα σίγουρος), ο συγκεκριμένος όρος ήταν διαφορετικός.

@ ADSLgr.com All rights reserved.