PDA

Επιστροφή στο Forum : Απο Vivodi σε 4net πάγια κλπ



Antonis1992
27-04-09, 21:21
Συγγνώμη που κάνω ξανά καινούριο topic απλά θέλω να σας ρωτήσω κάτι όσους από vivodi πήγατε σε 4net η όσοι ξέρετε τουλάχιστον... Όπως πολλοι θα ξέρετε η vivodi έχει voip...σήμερα λοιπόν κόπηκε το internet και το voip και εμφανίστηκε η ένδειξη της 4net..."συγρονιζω" 7 mbps παραπάνω 19++++...το θέμα είναι πως δεν έχω τηλέφωνο μέχρι τις 30 του μηνα...νόμιζα πως είχε πρόβλημα η vivodi και έτσι τους πήρα τηλέφωνο.... μου είπαν πως έχει αρχίσει η φορητότητα μου προς τον νέο μου πάροχο....το θέμα είναι πως μου είπε η κοπέλα που μου μιλούσε μου είπε πως θα πρέπει να στείλω email για να σταματήσω τους λογαριασμούς να έρχονται...αυτό δεν το αναλαμβάνει η forthnet?επίσης εφόσον η εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης μου είναι 30/04 δεν θα πρέπει να μου στείλουν το router λογικά αύριο η κάτι τέλος πάντων?

Ευχαριστώ

hel
30-04-09, 18:52
Η forthnet αναλαμβάνει να κάνει διακοπή από τον προηγούμενο πάροχο αλλά πολλές φορές χρειάζεται να την κάνεις και μόνος σου.
Σε εμένα που έφυγα από την vivodi (shared όμως) , έπρεπε να κάνω αίτημα διακοπής πριν ξεκινήσει η διαδικασία για 2play.

@ ADSLgr.com All rights reserved.