PDA

Επιστροφή στο Forum : Προβλημα αποσυνδεσεων μετα απο αλλαγη σε Full



eugeniosm
27-04-09, 23:14
Καλησπέρα στην παρέα. Παρακολουθώ εδώ και λίγο καιρό τις διαμαρτυρίες σας για τους εναλλακτικούς παρόχους και πραγματικά απ΄ότι διαπιστώνω καθημερινά είναι όλοι τους για κλάματα. Είμαι κι εγώ μέχρι προτινος ένας από τους ευχαριστημένους πελάτες της HOL όσο αναφορά το internet. Τα προβλήματά μου άρχισαν όταν έφυγα από τον οτε και μπήκα ολοκληρωτικά στην hol. Συγκεκριμένα ενώ από την σταθερή δεν έχω κανένα πρόβλημα στο internet έχω συνεχόμενες αποσυνδέσεις. Προσπάθησα να λύσω το πρόβλημα με την τεχνική υποστήριξη αλλά τίποτε. ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΛΕΣΕΙ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ. ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΔΑΡΕΛΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΜΑΣΑΝΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ << ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΣΠΛΙΤΕΡ, ΒΓΑΛΤΕ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΝΟΗΣΙΕΣ >> . Εγώ ξέρω οτι το πρόβλημά μου δεν λύθηκε, πήρα 3 φορές στην τεχνική υποστήριξη και όσο πηρε εσας ο << τεχνικός >> άλλο τόσο πήρε κι εμένα. Με θλίψη μου διαπιστώνω οτι και αυτή η εταιρία είναι και αυτή του σωρού. Τελικά μόνο οτε και ας μας πιανει και τον κ..... στα τιμολόγια.

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΙ ΑΡΠΑΧΤΡΕΣ

Παρεπιπτόντως μήπως έχει ή είχε κανένας παρόμοιο πρόβλημα; Αν βρήκατε λύση καλοδεχούμενη γιατί αν περιμένω από τους << τεχνικούς >>

@ ADSLgr.com All rights reserved.