PDA

Επιστροφή στο Forum : αλλαγη password....αλλά



christakoss
02-05-09, 21:08
λοιπον,σημερα μου ηρθε η φαινη ιδεα να αλλαξω τους κωδικους της συνδεσης ιντερνετ που μου ειχαν δωσει απο τον οτε....τελος παντων δεν καταφερα να το κανο γιατι εκανα xxxxxx...μπηκα στην διευθυνση της οτενετ και αντι να αλλαξω τους κωδικους της συνδεσης μου ,ενεργοποιησα μια απο τις επιλογες email που μου ειχε εκει......για να μην τα πολυλογω τωρα οταν μπαινω στο conn-x tools εχω δυο λογαριασμους e-mail.Ο ενας ειναι αυτος που ειχα και πριν,και ο αλλος ειναι αυτος που ενεργοποιησα......μπορω να τον απενεργοποιησω?χρεωνεται αυτος ο λογαριασμος mail?

οριστε και η διευθυνση για τους συνδρομητες conn-x
https://ps.otenet.gr/active/ServiceActivation/csLoginAuthentication.jsp

FuS
02-05-09, 21:31
Δεν χρεώνεσαι για κανένα mail και δικαιούσαι με την σύνδεση να ενεργοποιήσεις 1+4 mail (το βασικό όπου είναι το username@otenet.gr και μέχρι άλλα 4)

Κάνε μία κλήση στο next2U (801-11-35555), έχε εύχερο το username και το AΦΜ, και θα σου λύσουν ότι απορία έχεις.
Δεν έχεις κάνει κάποιο λάθος BTW, οπότε μην αγχώνεσαι.

christakoss
02-05-09, 21:35
ok,σε ευχαριστω.....αρα μπορω να στελνω απο πεντε διαφορετικους λογαριασμους,πεντε sms καθε μερα......πολυ γαματο αυτο....

ZhenXlogic
03-05-09, 10:54
ok,σε ευχαριστω.....αρα μπορω να στελνω απο πεντε διαφορετικους λογαριασμους,πεντε sms καθε μερα......πολυ γαματο αυτο....


Δεν νομίζω να είναι τόσο βλάκες στην otenet και να έχουν κάνει κάτι τέτοιο προφανούς τα sms μετρανε αποτο κεφαλικο e-mail Που εχει βγει!

christakoss
03-05-09, 11:39
Δεν νομίζω να είναι τόσο βλάκες στην otenet και να έχουν κάνει κάτι τέτοιο προφανούς τα sms μετρανε αποτο κεφαλικο e-mail Που εχει βγει!

κι ομως ,ενω στο αρχικο email τα ειχα τελειωσει τα μηνυματα,στο δευτερο που ενεργοποιησα καταλαθος,μπορουσα να στειλω αλλα πεντε................:oneup::hmm:

ZhenXlogic
03-05-09, 17:27
κι ομως ,ενω στο αρχικο email τα ειχα τελειωσει τα μηνυματα,στο δευτερο που ενεργοποιησα καταλαθος,μπορουσα να στειλω αλλα πεντε................:oneup::hmm:

Otenet 4 the win :rofl::rofl::rofl:

FuS
06-05-09, 20:00
Φίλε, ναι, τα 100 sms ισχύουν για κάθε mail και όχι μόνο για το κεφαλικό (και κάποτε ήταν 250 sms..)

spirosr
07-05-09, 22:28
Mια ερωτηση σχετικη με τα sms αν και off topic. Γιατι δεν μπορει καποιος να στειλει σε σταθερο ΟΤΕ.Αφου ο ΟΤΕ δινει τη δυνατοτητα να στελνεις και απο σταθερο.:hmm:

@ ADSLgr.com All rights reserved.