PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέος συνδρομητής ΟΝ



atom7
04-05-09, 12:26
Καλημέρα, μόλις έκανα αίτηση στην ΟΝ. Πάνω κάτω πόσες μέρες να περιμένω μέχρι να ολοκληρωθεί η διαδικασία; Στο site ψάχνω αλλά δεν βρίσκω κάποιο link ώστε να παρακολουθώ σε ποιο στάδιο βρίσκεται η αίτηση. Υπάρχει κάποιος τρόπος να το ελέγχω, ή απλά να περιμένω να με πάρουν τηλ να μου πουν ότι ολοκληρώθηκε η διαδικασία;

Sorry αν έχει ξαναγίνει αντίστοιχη ερώτηση, έψαξα στο forum και δεν βρήκα κάτι!

Ευχαριστώ!

........Auto merged post: atom7 πρόσθεσε 16 λεπτά και 35 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Ωπ, μόλις ήρθε και μήνυμα στο κινητό με προσωρινoύς κωδικούς. Χμμ, νόμιζα ότι με αυτούς θα μπορούσα να δω την πορεία της αίτησης. Απλά μου δίνουν πρόσβαση στις υπηρεσίες mail και αλλαγής password κλπ...

Τελικά υπάρχει τρόπος να πληροφορούμαι για την πορεία της αίτησης;

:hmm:

........Auto merged post: atom7 πρόσθεσε 5 λεπτά και 30 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Άκυρο, το βρήκα στο site τελικά, έκανα login με τους κωδικούς και βρήκα το σχετικό link που μου λέει για την πορεία της αίτησης.

Υπομονή τώρα (αν και έχω μάθει να κάνω γαϊδουρινή, στη frothnet είμανα) :rofl:

ΥΓ: και πόσο χαίρομαι που επιτέλους έφυγααααααααααααααααααααα!!!

fanboysgotohell
04-05-09, 12:46
Να ξέρεις ότι η αίτηση θα αποσταλεί για υλοποίηση μετά την παραλαβή του εξοπλισμού σου και την υπογραφή των συμβολαίων. Το online σύστημα που ενημερώνει για την πρόοδο της αίτησης δεν είναι και απόλυτα αξιόπιστο αλλά παίρνεις μια ιδέα. Υπομονή περίπου ένα μήνα κατά μέσο όρο..

noname85
05-05-09, 18:20
εγω ειχα ενεργοποιηθει και το Online ενημερωθηκε μετα απο να μηνα!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.