PDA

Επιστροφή στο Forum : Sony Ericsson k800, k850, Motorola V3i...



loner
06-05-09, 12:41
Kαλησπερα,

Ζητειται καποιο απο τα παραπανω κινητα σε οσο καλυτερη κατασταση γινεται (ειδικα στην οθονη δεν θελω να εχει γρατζουνια..) , και αν ειναι δυνατον με αποδειξη αγορας για εγγυηση. Ειδικα θα ειμαι ευγνωμων αν υπαρχει το k800..... Τιμη αναλογα καταστασης, και μονο απο Αθηνα για να ελεγχθουν.

Ευχαριστω!

Y.Γ. Το motorola titanium η λευκο....

obillias
06-05-09, 22:26
φιλε μου εχω v3 απλο στο κουτι του αχρησιμοποιητο με ζελατινες αν σε ενδιαφερει το δινω 50Ε

bathan
07-05-09, 11:42
Kαλησπερα,

Ζητειται καποιο απο τα παραπανω κινητα σε οσο καλυτερη κατασταση γινεται (ειδικα στην οθονη δεν θελω να εχει γρατζουνια..) , και αν ειναι δυνατον με αποδειξη αγορας για εγγυηση. Ειδικα θα ειμαι ευγνωμων αν υπαρχει το k800..... Τιμη αναλογα καταστασης, και μονο απο Αθηνα για να ελεγχθουν.

Ευχαριστω!

Y.Γ. Το motorola titanium η λευκο....Εχω ένα k800i 15 μηνών (έχει 2 χρόνια εγγύηση) σε άριστη κατάσταση, αν σε ενδιαφέρει στείλε pm

Manos29
08-05-09, 12:01
Καλησπέρα Φίλε έχω ενα W800 ,δεν ειναι σε άριστη κατάσταση αλλα αν το θέλεις μπορουμε να βρεθούμε να το δεις και απο τιμη θα τα βρούμε , κατω απο 50 euro πάντως έτσι για να ξέρεις στο περίπου.

Στείλε PM αν ενδιαφέρεσαι

loner
10-05-09, 01:19
To κινητακι που ηθελα βρεθηκε! Ευχαριστω οσους ενδιαφερθηκαν. Το topic μπορει να κλειδωθει! :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.