PDA

Επιστροφή στο Forum : The system has recovered from a serious error!



antreas9
07-05-09, 17:09
Ο υπολογιστής κάνει επανεκκίνησή μονος του, και όταν ξανανοίγει, βγάζει το παρακάτω μήνυμα:
The system has recovered from a serious error!

Με τεχνικά στοιχεία λάθους αυτά:

E:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\WERecb0.dir00\Mini050609-01.dmp
E:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\Temp\WERecb0.dir00\sysdata.xml

Χθες,τον έκλεισα, και ξυπνώντας σήμερα το πρωί, τον βρήκα...ακόμα κολλημένο στην οθόνη που λέει windows is shutting down!
Σήμερα,τον άνοιξα, και έκανε πολύ περισσότερη ώρα να φορτώσει τα εικονίδια που έχω στο desktop μου, σαν να κολλούσε, και γενικά είναι πιο αργός....
Ασε που όλο και πιο συχνά κάνει restart μόνος του ( σχεδόν 1 φορά τις 2 ημέρες)!

Ξέρετε κάτι επ αυτού?

MichaelSE
07-05-09, 17:16
Την πρώτη φορά που γίνεται επανεκκίνηση μετά από κόλλημα στο shutdown, τα Windows όντως αργούν πολύ. Την επόμενη φορά που θα γίνει επανεκκίνηση, θα είναι ΟΚ.

Για το restart, γύρνα τη ρύθμιση: δεξί κλικ στο My Computer > Properties > tab Advanced > Startup and Recovery Settings > Automatically restart σε off ώστε να σου βγάζει μπλε οθόνες όταν κρασάρει και να μην κάνει επανεκκίνηση, μπας και βρεις το λάθος από το μήνυμα που θα σου βγάλει.

antreas9
07-05-09, 20:04
αυτό το έκανα michael, Thanks!!
Αν μου ξανασυμβεί σύντομα, θα ξαναποστάρω!

tedd
07-05-09, 21:13
Από θερμοκρασίες πως πας; γιατι και η θερμοκρασία του περιβάλλοντος όσο πάει και μεγαλώνει.

antreas9
08-05-09, 08:55
δεν εχω τσεκάρει πρόσφατα, αλλά παλαιότερα, είχα 40-45 βαθμούς μαξιμουμ! Θα το δω όμως!

@ ADSLgr.com All rights reserved.