PDA

Επιστροφή στο Forum : ΟΤΕΝΕΤ DSLAM Iωαννινα



lunatic
08-05-09, 16:29
Καλησπερα.
Σκεφτομαι να μετακομισω στον ΟΤΕ...
Μενω στα Ιωαννινα περιοχη ακαδημιας... Πιο συγκεκριμενα Σικελιανου διπλα απο το Grand Serai το ξενοδοχειο.

Ξερει κανεις η περιοχη σε πιο DSLAM υπαγεται και τι περιπου ταχυτητες θα εχω ? Πιο ειναι το πιο κοντινο σε αποσταση?

Ευχαριστω

parsifal
09-05-09, 02:42
Ο wizard της HOL, για έναν τυχαίο τηλ.αριθμό στο νο.2 της Σικελιανού που βρέθηκε με λίγο googling, δίνει:


Αστικό Κέντρο: 1218 - ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΣ

n1kos77
09-05-09, 19:17
ανηκω σαυτο το dslam και μαλιστα ειμαι λιγο πιο μακρια απο σενα(τζαμι) και ειμαι πολυ ευχαριστημενος μεχρι τωρα.τουλαχιστον σε σχεση με την 4νετ πολυ καλυτερα.εχω 8 Mbps και τα πιανω ολα δεν παει τιποτα χαμενο.δηλαδη ουσιαστικα δεν κερδιζεις και πολυ παραπανω με 24 οποτε προτεινω 8 εκτος και αν κατεβαζεις πολλα torrents που θελει και καλο upload

Lazos
10-05-09, 09:28
Νομίζω οτι δεν ανηκεις στο κεντρο της Περιβλεπτου αλλα σ αυτο της 28ης Οκτωμβριου.
Και εγω σ αυτο ανηκω.εχω 24 και δεν πιανω ουτε 10.με τα χιλια ζορια 6-7 και αυτα τις καλες ωρες.
Εγω μετακομιζω για HOL εχω ακουσει καλυτερα απ τον ΟΤΕ και τουλαχιστον αν δεν πιανω τα 24 δεν θα το χρυσοπληρωνω...

ΥΓ.εγω μενω 500μ μακρυα απ το κεντρο της 28ης Οκτωμβριου και παλι δεν εχω καλες ταχυτητες

lunatic
13-05-09, 13:28
Μενω σικελιανου 5 πιο συγκεκριμενα...
28ης ειμαι λογικα και εγω

@ ADSLgr.com All rights reserved.