PDA

Επιστροφή στο Forum : OTENET bundle και τέλος ενεργοποίησης



STERGIOSZX
14-01-06, 10:21
Χαιρετώ την ωραία σας παρέα.
Δυστυχώς το πρώτο μου μνμ στο forum σας είναι για...παράπονο!:evil:

Τον Δεκέμβριο έκανα σύνδεση ADSL και πήρα συνδρομή αορίστου χρόνου 384Κ (δηλαδή έκανα το πακέτο bundle) από το τοπικό κατάστημα ΟΤΕ στην περιοχή μου (Λαγκαδάς).

Στο site της otenet διαφήμιζε ότι με το bundle είχαν "δώρο" το τέλος ενεργοποίησης (κάτι που "τρέχει" ακόμα, μέχρι τις 31/01/2006).

Παρ'όλα αυτά στο λογαριασμό που μου ήρθε χθες είχανε χρεώσει και το τέλος ενεργοποίησης!!!:mad:

Το έχει πάθει κανείς σας? Τι να κάνω? Έχω νευριάσει τόσο πολύ που αν τη Δευτέρα το πρωϊ που θα πάω δεν αναγνωρίσουν την "πατάτα" τους, θα κόψω και γραμμές, και συνδρομές και τηλέφωνα! :mad: :mad: :mad:

Λήξις!

Δυστυχώς ακόμα δεν υπάρχουν εναλλακτικά δίκτυα στην περιοχή μου, πχ VIVODI.

Με τα λεφτά που δίνω εγώ για τηλεπικοινωνίες εδώ η αδερφούλα μου στη Βοστώνη έχει bandwith ίσο με ολόκληρης της (Π)οτενέτ!!!!

%#@^%#$^%$&

HellV1L
14-01-06, 11:12
παρε πρωτα τηλ στην οτενετ να σιγουρευτεις τι παιζει και μετα πηγαινε στο τοπικο καταστημα του οτε για να συνεννοηθεις... ;)

PLS_CY
14-01-06, 17:17
Όντως το bundle έχει δώρο το τέλος ενεργοποίησης. Είσαι σίγουρος όμως ότι αυτό έχεις αγοράσει; Απ' όσο γνωρίζω το bundle το κάνεις ΜΟΝΟ από καταστήματα OTENET και όχι ΟΤΕ. (π.χ για Θεσσαλονίκη, κατάστημα OTENET στο εμπορικό στην Αριστοτέλους). Αν έχεις πάρει γραμμή και σύνδεση ξεχωριστά τότε δεν είναι bundle. Τουλάχιστον αυτό ίσχυε πριν 2 μήνες.

theodoros2004
14-01-06, 17:33
Μαλλον εχεις μπερδευτει...αν αγορασεις ξεχωριστα συνδεση και ξεχωριστα isp αυτο δεν θεωρειτα bundle.

@ ADSLgr.com All rights reserved.