PDA

Επιστροφή στο Forum : Netroute2 και πρόβλημα latency με το StarCraft (HELP!!!)



ironman
14-01-06, 17:31
Καλησπερα παιδια,
Εβαλα και εγω HOL adsl πριν μερικες μερες και μεχρι τωρα ηταν ολα καλα με την συνδεση μεχρι που πηγα να παιξω starcraft. Τρομερο latency και δεν ξερω γιατι.Δοκιμασα να ανοιξω τα ports 6112-6119 που μου ειπαν, ακολουθησα ολες τις οδηγιες που βρηκα κατα γραμμα και εδω στο forum και σε ολα τα manual και επισης εστειλα mail στην HOL και μου εστειλε πως ακριβως να τα ανοιξω αλλα και παλι τιποτα!Δεν βλεπω φως και ζηταω βοηθεια...Αν ειχε καποιος προβλημα με το starcraft και το εφτιαξε σας παρακαλω πειτε μου τι εκανε!!Δεν ειναι λογικο..Με pstn πηγαινε μια χαρα!!!!

ntampa7
14-01-06, 17:32
κάνε επεξεργασία το μηνυμά σου και γράψε σε ελληνικά τα greeklish απαγορεύονται.

theodoros2004
14-01-06, 17:36
Kalispera paidia,

Ebala kai ego prin merikes meres HOL adsl kai ola kala me tin sindesi mexri pou piga na pekso starcraft.Tromero latency kai den ksero giati.Dokimasa na anoikso ta ports 6112-6119 pou ematha ktl akolouthisa oti odigia brika sta forum edo kai se ola ta manual.Esteila kai mail stin HOL kai mou eipan, alla tipota!Den blepo fos kai zitao boithia..An eixe kapoios problima me to starcraft kai to eftiakse plz as mou pei kati!!Den einai logiko...Me pstn pigene mia xara!!!!

Διαβασε τους κανονες λειτουγιας του forum και κανε επεξεργασια το μηνυμα σου, απαγορευονται τα greeklish.

papajohn
14-01-06, 22:02
Απλά, έφαγες "πακέτο"!

Οι aDSL του ΟΤΕ δεν είναι για online games, άσχετως του τι λέει στη διαφήμιση ο Χατζηγιάννης...

Δες το subforum του ΟΤΕ για το πασ΄θγνωστο πρόβλημα πια των "πακέτων"!

@ ADSLgr.com All rights reserved.