PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέα σύνδεση tellas



alex24
12-05-09, 16:14
Γεια σας αδερφια του φορουμ!!Πηρα το 13800 εκανα αιτηση για νεα γραμμη μου ειπανε οτι θα στειλουν την αιτηση με κουριερ και θα πληρωσω 10 ευρο ειναι σωστο αυτο? μου εδωσε και το ονομα του αυτος στο τμημα εξυπηρετησης.Α!και το αλλο οταν ειχα κανει αιτηση στην hol μου ειπαν οτι υπαρχει ελλειψη ακραιου δικτυου αλλα τωρα τελευαταια εχουν κανει εργα απο τον οτε και περναγαν γραμμες υπαρχει περιπτωση να μου γινει παλι το ιδιο για το δικτυο an και τωρα εχει αποδεσμευτει μια γραμμη απο το κεφαο και εχει παει σε αλλο σας παρακαλω πειτε μου την γνωμη σας :respekt:?

gian
12-05-09, 17:27
Γεια σου πατριώτη.

Για τα 10 ευρώ σωστό είναι. Χθες τα πήραν από την πεθερά μου (φορητότητα από την ON).

Τα τα άλλα που ρωτάς δεν γνωρίζω να σου απαντήσω.

aragorncb600
12-05-09, 17:43
το σκεφτηκες καλα που ηρθες στην τρελλας?

alex24
12-05-09, 21:41
το σκεφτηκες καλα που ηρθες στην τρελλας?

Εχω και αλλη γραμμη με connx τωρα εμενα το προβλημα ειναι με αυτο που ρωτησα στο πρωτο Post για το δικτυο αν ξερει κανεις να μου απαντησει ευχαριστω;)

takgeorg
13-05-09, 01:17
Γιατί δεν πας σε κατάστημα WIND να πάρεις και τη προφορά των 20€ ?

alex24
13-05-09, 01:25
Δεν ηθελα απεριοριστα τηλεφωνα εφοσον εχω connx talk απο τον ΟΤΕ ηθελα το tellas double play best price εμενα αυτο που με καιει ειναι για την ελειψη ακραιου δικτυου γιατι ειχα ενα τετοιο προβλημα με την hol και μηπως το εχω και τωρα με την tellas οπως ειπα και πιο πανω εχουν σκαψει εδω στην περιοχη μου για να περασουν περισσοτερες γραμμες και η μια γραμμη απο το ΚΕΦΑΟ που ειναι διπλα απο το σπιτι μου εχει μεταφερθει στο αλλο απεναντι και ειπα μηπως δεν αντιμετωπισω καποιο προβλημα και ηθελα να μου πει καποιος την γνωμη του εαν ξερει!!!!!

minosdam
13-05-09, 20:27
Δεν θυμάμε από το 13800 να μου είχαν πεί ότι χρειάζεται να πληρώσω τον Curier. θυμάμε όμως ότι ο Curier μου ζήτησε να πληρώσω. Είπα ότι "δεν δέχομαι να πληρώσω για την αποστολή, οπότε δεν κάνω και αίτηση". Αυτός πήρε τηλέφωνο κάπου και κατόπιν πήρε τις αιτήσεις μου χωρίς πληρωμή δική μου.

crypter
13-05-09, 21:47
Δεν θυμάμε από το 13800 να μου είχαν πεί ότι χρειάζεται να πληρώσω τον Curier. θυμάμε όμως ότι ο Curier μου ζήτησε να πληρώσω. Είπα ότι "δεν δέχομαι να πληρώσω για την αποστολή, οπότε δεν κάνω και αίτηση". Αυτός πήρε τηλέφωνο κάπου και κατόπιν πήρε τις αιτήσεις μου χωρίς πληρωμή δική μου.

Ουτε σε μενα χρειαστηκε πληρωμη. Και αυτο ειναι και το λογικο, τι λεφτα να θελει ο courier; Θα σου κοψει και επισημη αποδειξη; :hmm:

alex24
13-05-09, 21:55
Ε ενταξει τωρα τι ψυχη εχουν τα 10 ευρο εμενα το θεμα ειναι να τα δωσω και να μην παρω γραμμη λογω ακραιου δικτυου αυτο με νοιαζει;)

blkik
14-05-09, 12:41
E όχι να δώσουμε και 10 €. Οι εταιρείες κάνουν κρα για πελάτες αν θέλουν την αίτηση τσάμπα καλώς αν θέλουν λεφτά υπάρχουν και τα καταστήματα WIND.

Πάνε εκεί και επέλεξε όποιο πακέτο σε συμφέρει
Τουλάχιστον αν δεν συνδεθέις λόγω προβλημάτων να μην χάσεις το 10ευρω

alex24
14-05-09, 13:58
Να πω κατι τωρα οτι εγινε εγινε δεν πειραζει αλλα στην αιτηση πανω που μου εφεραν λεει ΑΡΙΩΝ teleservices τι ειναι αυτο?Εγω στο 13800 πηρα τι σχεση εχουν αυτοι?

blkik
14-05-09, 14:04
Ειναι προφανώς εταιρεία που συνεργάζονται και τα 10€ είναι η μίζα τους

alex24
14-05-09, 14:17
Tωρα αυτο ειναι οκ ή απλα δεν θα παει κα8ολου η αιτηση?

amoydar
14-05-09, 14:51
Φίλος δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά αν είχε απορθφθεί λόγω έλειψης ακραίου δικτύου τότε το πιο πιθανό είναι να αποριφθεί και αυτή. Σε κάθε περίπτωση σε 10 ημέρες θα γνωρίζεις αν απορίφθηκε ή όχι αν καλέσεις στο 13800.

alex24
14-05-09, 16:25
Φίλος δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά αν είχε απορθφθεί λόγω έλειψης ακραίου δικτύου τότε το πιο πιθανό είναι να αποριφθεί και αυτή. Σε κάθε περίπτωση σε 10 ημέρες θα γνωρίζεις αν απορίφθηκε ή όχι αν καλέσεις στο 13800.

Kαι ας περασαν υπογεια καλωδια για γραμμες και εχει αποθεσμευθει μια γραμμη απο το κεφαο να πω οτι δεν υπαρχει καλωδιο?

@ ADSLgr.com All rights reserved.