PDA

Επιστροφή στο Forum : Πήρε κανεις μπλουζακι απο το http://www.conn-x-tshirt.gr/



Σελίδες : [1] 2 3 4

antipages
15-05-09, 13:37
Στο http://www.conn-x-tshirt.gr/ στα πλαίσιά διαφημιστικής καμπάνιας μοιράζουν μπλουζάκια conn-x. Προϋπόθεση να είστε μέσα στους πρώτους τριακόσιους ημερησίως.

Έλαβε κανείς μπλουζάκι;

joeyGR
15-05-09, 15:23
Εγω εβαλα τα στοιχεια μου χθες, περιμενουμε τωρα :p

Antonis94
15-05-09, 15:25
Μπορείς να δοκιμάζεις κάθε μέρα;

Και γαμώ τις φάσεις το μπλουζάκι.

nnn
15-05-09, 15:25
γμτ δεν πρόλαβα σήμερα :p

treli@ris
15-05-09, 15:27
Ουτε εγω προλαβα... Αυριο παλι :p

joeyGR
15-05-09, 15:27
εγω 11-12π.μ εκανα εχθες την αιτηση και προλαβα αν κ δεν το περιμενα :p

Antonis94
15-05-09, 15:27
Να κανονίσουμε να μπούμε μόνο από adsl.
Τί ώρα ξεκινάει η μέρα για το site; 12 το βράδυ;

joeyGR
15-05-09, 15:39
Να κανονίσουμε να μπούμε μόνο από adsl.
Τί ώρα ξεκινάει η μέρα για το site; 12 το βράδυ;

δεν ειναι απαραιτητο να ξενυχτησεις για το μπλουζακι σιγα , διαβ;)ασε παραπανω τι ωρα το παρηγγειλα εγω :p

ubuntubu
15-05-09, 16:02
http://nethall.gr/2009/05/%CE%BA%CE%B5%CF%81%CE%B4%CE%AF%CF%83%CF%84%CE%B5-%CE%BC%CF%80%CE%BB%CE%BF%CF%85%CE%B6%CE%AC%CE%BA%CE%B9%CE%B1-%CE%B4%CE%B5%CE%BD-%CE%AD%CF%87%CF%89-conn-x/

:rofl:

therion
15-05-09, 16:03
Kαι το μπλουζάκι παιδιά ειναι δωρεάν;Ειναι μόνο για νέουs συνδρομητές ή και παλιούς;Ψηνομαι να παραγείλω ενα!!

treli@ris
15-05-09, 16:08
Kαι το μπλουζάκι παιδιά ειναι δωρεάν;Ειναι μόνο για νέουs συνδρομητές ή και παλιούς;Ψηνομαι να παραγείλω ενα!!

Στην ενέργεια έχουν δικαίωμα να λάβουν μέρος όλοι όσοι είναι κάτοχοι οικιακής σύνδεσης οποιουδήποτε άλλου παρόχου εκτός από τον ΟΤΕ

mrsaccess
15-05-09, 16:13
OMG! Θα προτιμούσα να φορέσω ένα από τα μπλουζάκια που φορούσε ο Ψάλτης στις ταινίες των '80s παρά t-shirt διαφήμιση του ΟΤΕ!
Damn, ακόμη και τα κοντομάνικα παραλλαγής που μου έμειναν από τη θητεία μου είναι προτιμότερα από αυτό! :scared:

psyxakias
15-05-09, 16:13
Εγώ που είμαι συνδρομητής και θέλω μπλουζάκι ConnX, τι να κάνω; Μήπως είναι αδικία και πρέπει να βγάλει ο ΟΤΕ μπλουζάκια και για τους συνδρομητές; :lol:

Υ.Γ. Μια ιδέα είναι να φτιάξω ένα δικό μου και να έχω αυτό επάνω (http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=2784712&postcount=88) :lol:

maik
15-05-09, 16:25
OMG! Θα προτιμούσα να φορέσω ένα από τα μπλουζάκια που φορούσε ο Ψάλτης στις ταινίες των '80s παρά t-shirt διαφήμιση του ΟΤΕ!
Damn, ακόμη και τα κοντομάνικα παραλλαγής που μου έμειναν από τη θητεία μου είναι προτιμότερα από αυτό! :scared:

Και μετα μιλαμε για οπαδισμους και fanboys.:thrasher:

mrsaccess
15-05-09, 16:33
Όταν μιλάμε για ένα μπλουζάκι διαφήμιση του Conn-X που λέει και ψέματα επάνω γιατί το Conn-X δεν έχει ούτε τη χαμηλότερη τιμή ούτε διπλάσια ταχύτητα από κανέναν τότε τι θέλεις να πω Maik49;

Πάντως επειδή στον οπαδισμό οι πράξεις ταυτίζονται με τις απόψεις, σκέψου καλύτερα ποιος είναι ο οπαδός και το fanboy εδώ πέρα, γιατί εγώ μπορεί να έχω Conn-X αλλά ταυτόχρονα ασκώ κριτική σε αυτό όπως ασκώ και σε άλλες εταιρείες του χώρου.

maik
15-05-09, 16:37
Όταν μιλάμε για ένα μπλουζάκι διαφήμιση του Conn-X που λέει και ψέματα επάνω γιατί το Conn-X δεν έχει ούτε τη χαμηλότερη τιμή ούτε διπλάσια ταχύτητα από κανέναν τότε τι θέλεις να πω Maik49;

Πάντως επειδή στον οπαδισμό οι πράξεις ταυτίζονται με τις απόψεις, σκέψου καλύτερα ποιος είναι ο οπαδός και το fanboy εδώ πέρα, γιατί εγώ μπορεί να έχω Conn-X αλλά ταυτόχρονα ασκώ κριτική σε αυτό όπως ασκώ και σε άλλες εταιρείες του χώρου.

Αν θεωρεις κριτικη το πρωτο σου μυνημα τοτε οκ εχεις δικιο.

treli@ris
15-05-09, 16:45
Για την παραλια και για να παιζεις μπαλα καλο ειναι :p

sotos65
15-05-09, 16:50
Μόνο ρεζίλι μπορεί να γίνει κάποιος κυκλοφορώντας με τέτοιο μπλουζάκι! Τι είναι αυτά που λέει πάνω βρε, πάμε καλά!! :p:rofl:

psyxakias
15-05-09, 16:53
Θέλω να πιστεύω ότι οι περισσότεροι το είδανε το θέμα ως πλάκα, όπως το είδα εγώ, παρά σοβαρά. Αλιμονο μην αρχίσουμε να κυκλοφορούμε με αυτά τα μπλουζάκια και ενοικιάζουμε δωρεάν τους εαυτούς μας στον ΟΤΕ (ή σε οποιοδήποτε πάροχο) λες και είμαστε μετακινούμενη διαφημιστική αφίσα. Σαν κίνηση πάντως θεωρώ ότι ήταν έξυπνη και γελάσαμε, από εκεί και πέρα εντάξει δε νομίζω ότι αξίζει να γίνει και μεγάλο θέμα.

Όσον αφορά αυτά που γράφει, είναι marketing trick.. δεν λέει την χαμηλότερη τιμή, αλλά χαμηλότερη τιμή (σε σχέση με πριν, τα €2 μείωσης της 24αρας ήταν τρομερή μείωση :p). Η ιδέα του Sovjohn πάντως, να έχει στη πίσω πλευρά και απάντηση θα ήταν φοβερή. Για παράδειγμα εμένα θα μου άρεσε:

Αν βέβαια δεν τσιμπάτε σε παγίδες,
δοκιμάστε εναλλακτικούς παρόχους,
για πραγματικά χαμηλότερη τιμή,
και αφήστε τους άλλους να κοιμούνται... ZzZzZzZzZz
[logo παρόχου]

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Υ.Γ. Έβαλε κανείς monitoring στο http://www.conn-x-tshirt.gr/Check.aspx ή ακόμα; :p

maik
15-05-09, 17:15
Θέλω να πιστεύω ότι οι περισσότεροι το είδανε το θέμα ως πλάκα, όπως το είδα εγώ, παρά σοβαρά. Αλιμονο μην αρχίσουμε να κυκλοφορούμε με αυτά τα μπλουζάκια και ενοικιάζουμε δωρεάν τους εαυτούς μας στον ΟΤΕ (ή σε οποιοδήποτε πάροχο) λες και είμαστε μετακινούμενη διαφημιστική αφίσα.

Αν κανεις μια βολτα θα δεις μπλουζακια με καθε ειδους εταιρια πανω τους. Απο coca cola μεχρι κουφωματα αλουμινιου και linux μεχρι ψητοπωλειο ο Μακης. Ασε που πιστευω οτι στις ντουλαπες μας λιγο πολυ ολοι εχουμε κατι αντιστοιχο.

psyxakias
15-05-09, 17:16
Εγώ δεν έχω πάντως, ούτε coca cola, ούτε κουφωμάτων αλουμινίου, ούτε linux, ούτε ψητοπωλείο ο WAntilles. :p

mrsaccess
15-05-09, 17:27
Εγώ έχω Linux t-shirt αλλά δεν έχει καμιά σχέση το Linux με εμπορικό προϊόν.

Από εκεί και πέρα υπάρχουν διαφημιστικά μπλουζάκια που είναι πολύ όμορφα, με σχεδίαση που δίνει έμφαση στο αισθητικό αποτέλεσμα ή έστω cult και λέω με απόλυτη βεβαιότητα πως το t-shirt του Conn-X δεν ανήκει σε αυτή την κατηγορία, ούτε καν μπορεί να τη πλησιάσει.

Rebel Scum
15-05-09, 17:48
Τσάμπα είναι ρε παιδιά και για σφουγγαρόπανο καλό είναι:p

Πάλι συγχαρητήρια στους διαφημιστές του ΟΤΕ για τη χαβαλοπροώθηση :clap:

iNCubO
15-05-09, 22:21
Εγώ μια φορά έχω παραγγείλει για να το φοράω σαν πυτζάμα

Spanos
15-05-09, 22:26
Με την υποβολή συμμετοχής μέσω της ιστοσελίδας www.conn-x.gr (http://www.conn-x.gr/) στην παρούσα ενέργεια, οι συμμετέχοντες συγκατατίθενται στην τήρηση και επεξεργασία (με ή χωρίς τη βοήθεια αυτοματοποιημένων μεθόδων) των προσωπικών τους δεδομένων, όπως αυτά δηλώνονται από τους ίδιους, από τον υπεύθυνο επεξεργασίας της Προκηρύττουσας μέσω της Διοργανώτριας ή/και από άλλα πρόσωπα, στα οποία τυχόν θα ανατεθεί η εκτέλεση της επεξεργασίας των δεδομένων, προς το σκοπό της διεξαγωγής της ενέργειας, της διοργάνωσης εκδηλώσεων και λοιπών προωθητικών ενεργειών. Μετά τη λήξη της ενέργειας, τα παραπάνω προσωπικά δεδομένα θα μπορούν να αποθηκευθούν σε σχετικά αρχεία για όσο χρονικό διάστημα απαιτηθεί για λόγους ελέγχου των όρων διεξαγωγής της ενέργειας, τηρουμένων των διατάξεων της κείμενης νομοθεσίας για την προστασία των προσωπικών δεδομένων και τη διασφάλιση του απορρήτου των επικοινωνιών. Περαιτέρω η Προκηρύττουσαθα τηρεί αρχείο με τα προσωπικά δεδομένα των συμμετεχόντων για τους σκοπούς προώθησης προϊόντων και υπηρεσιών – από την ίδια ή μέσω των συνεργαζόμενων διαφημιστικών εταιριών – για χρονικό διάστημα τριών ετών. Οι συμμετέχοντες σύμφωνα με τα άρθρα 11 έως 13 του Ν. 2472/97, έχουν τα δικαιώματα ενημέρωσης, πρόσβασης και αντίρρησης , έχουν, δηλαδή, το δικαίωμα να γνωρίζουν α. την ταυτότητα του υπεύθυνου επεξεργασίας και την ταυτότητα του τυχόν εκπροσώπου του υπεύθυνου επεξεργασίας, β. τον σκοπό της επεξεργασίας, γ. τους αποδέκτες ή τις κατηγορίες αποδεκτών των δεδομένων, δ. την ύπαρξη του δικαιώματος πρόσβασης (δικαίωμα ενημέρωσης), εάν δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα που τους αφορούν αποτελούν ή αποτέλεσαν αντικείμενο επεξεργασίας (δικαίωμα πρόσβασης), καθώς και δικαίωμα να προβάλουν οποτεδήποτε αντιρρήσεις για την επεξεργασία δεδομένων που τους αφορούν (δικαίωμα αντίρρησης).

http://www.conn-x-tshirt.gr/oroi.htm

noname85
15-05-09, 22:30
εγω ζητησα ενα για την παραλια!!!αμα ειχα δευτερη γραμμη σε εναλακτικο παροχο θα επαιρνα και αλλο!!!

ArChEaN
15-05-09, 22:33
Τσάμπα είναι ρε παιδιά και για σφουγγαρόπανο καλό είναι:p

Δεν είναι τσάμπα. "Πουλάς" τα προσωπικά σου στοιχεία για ενα μπλουζάκι.

sdikr
15-05-09, 22:38
Αν κανεις μια βολτα θα δεις μπλουζακια με καθε ειδους εταιρια πανω τους. Απο coca cola μεχρι κουφωματα αλουμινιου και linux μεχρι ψητοπωλειο ο Μακης. Ασε που πιστευω οτι στις ντουλαπες μας λιγο πολυ ολοι εχουμε κατι αντιστοιχο.


Εγώ εχω ενά που λέει .ΟΤΕ :p

noname85
15-05-09, 22:39
Δεν είναι τσάμπα. "Πουλάς" τα προσωπικά σου στοιχεία για ενα μπλουζάκι.

τοσες φορες που τα εχουμε πουλησει, δεν αξιζουν μια πια.....

Spanos
15-05-09, 22:39
Δεν είναι τσάμπα. "Πουλάς" τα προσωπικά σου στοιχεία για ενα μπλουζάκι.

και με δικαίωμα σε προωθητικές ενέργειες απο τη συγκεκριμένη εταιρεία ή να τα κάνει "πάσα" σε άλλη εταιρεία για τα επόμενα τρία χρόνια.

karavagos
15-05-09, 22:41
Εγώ δεν έχω πάντως, ούτε coca cola, ούτε κουφωμάτων αλουμινίου, ούτε linux, ούτε ψητοπωλείο ο WAntilles. :p

Εγώ έχω από ένα ψητοπωλείο πάντως. :p Γενικότερα όλα αυτά τα δωρεάν διαφημιστικά μπλουζάκια είναι καλή φάση, γιατί τα χρησιμοποιώ στις βρώμικες εργασίες. Σιγά μην κάθομαι να λερώνω αγορασμένα ρούχα ;) Να έδιναν και καμία φόρμα καλά θα ήταν.:cool:

btw, έχω παραγγείλει από τους πρώτους αυτό του conn-x :twisted: Οπότε απλά αναμένω.

psyxakias
15-05-09, 22:51
Με την υποβολή συμμετοχής μέσω της ιστοσελίδας www.conn-x.gr (http://www.conn-x.gr/) στην παρούσα ενέργεια, οι συμμετέχοντες συγκατατίθενται στην τήρηση και επεξεργασία (με ή χωρίς τη βοήθεια αυτοματοποιημένων μεθόδων) των προσωπικών τους δεδομένων, όπως αυτά δηλώνονται από τους ίδιους, από τον υπεύθυνο επεξεργασίας της Προκηρύττουσας μέσω της Διοργανώτριας ή/και από άλλα πρόσωπα, στα οποία τυχόν θα ανατεθεί η εκτέλεση της επεξεργασίας των δεδομένων, προς το σκοπό της διεξαγωγής της ενέργειας, της διοργάνωσης εκδηλώσεων και λοιπών προωθητικών ενεργειών. Μετά τη λήξη της ενέργειας, τα παραπάνω προσωπικά δεδομένα θα μπορούν να αποθηκευθούν σε σχετικά αρχεία για όσο χρονικό διάστημα απαιτηθεί για λόγους ελέγχου των όρων διεξαγωγής της ενέργειας, τηρουμένων των διατάξεων της κείμενης νομοθεσίας για την προστασία των προσωπικών δεδομένων και τη διασφάλιση του απορρήτου των επικοινωνιών. Περαιτέρω η Προκηρύττουσαθα τηρεί αρχείο με τα προσωπικά δεδομένα των συμμετεχόντων για τους σκοπούς προώθησης προϊόντων και υπηρεσιών – από την ίδια ή μέσω των συνεργαζόμενων διαφημιστικών εταιριών – για χρονικό διάστημα τριών ετών. Οι συμμετέχοντες σύμφωνα με τα άρθρα 11 έως 13 του Ν. 2472/97, έχουν τα δικαιώματα ενημέρωσης, πρόσβασης και αντίρρησης , έχουν, δηλαδή, το δικαίωμα να γνωρίζουν α. την ταυτότητα του υπεύθυνου επεξεργασίας και την ταυτότητα του τυχόν εκπροσώπου του υπεύθυνου επεξεργασίας, β. τον σκοπό της επεξεργασίας, γ. τους αποδέκτες ή τις κατηγορίες αποδεκτών των δεδομένων, δ. την ύπαρξη του δικαιώματος πρόσβασης (δικαίωμα ενημέρωσης), εάν δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα που τους αφορούν αποτελούν ή αποτέλεσαν αντικείμενο επεξεργασίας (δικαίωμα πρόσβασης), καθώς και δικαίωμα να προβάλουν οποτεδήποτε αντιρρήσεις για την επεξεργασία δεδομένων που τους αφορούν (δικαίωμα αντίρρησης).http://www.conn-x-tshirt.gr/oroi.htmΣτη πίσω πλευρά το μπλουζάκι θα έπρεπε να γράφει τελικά:
"3 χρόνια θα σας σπαμάρουμε
οσο θέλουμε γιατί είστε απλά...
Θ Υ Μ Α Τ Α"

Τραγικό :down: :down: :down:

mrsaccess
15-05-09, 23:01
Και θα τους κάνεις και διαφήμιση! :lol:

Jazzer
15-05-09, 23:11
Καπελάκι για τις παραλίες και τα μπάνια του λαού έπρεπε να δίνουν ! :p

karavagos
15-05-09, 23:15
Στη πίσω πλευρά το μπλουζάκι θα έπρεπε να γράφει τελικά:
"3 χρόνια θα σας σπαμάρουμε
οσο θέλουμε γιατί είστε απλά...
Θ Υ Μ Α Τ Α"

Τραγικό :down: :down: :down:

Ας σπαμάρουν την γιαγιά μου όσο θέλουν. :p Χαμπάρι δεν παίρνει :p
Και ελπίζω να μην κάνουν έλεγχο για ταυτοποίηση των στοιχείων, γιατί η ΕΕΤΤ καραδοκεί (είπαμε η λιανική δεν έχει πρόσβαση στη χονδρική) :twisted:

CyberCr33p
15-05-09, 23:24
Εγώ μια φορά έχω παραγγείλει για να το φοράω σαν πυτζάμα

Ελπίζω αύριο να καταφέρω να παραγγείλω ένα. Το χρειάζομαι για να καθαρίζω τη σέλα στο μηχανάκι από τη σκόνη.

cranky
15-05-09, 23:36
Δεν θα σου δώσουν γιατί εχεις conn-x.:cool:
Δίνουν μόνο στούς "ξένους". :p

Spanos
15-05-09, 23:39
Ας σπαμάρουν την γιαγιά μου όσο θέλουν. :p Χαμπάρι δεν παίρνει :p
γιατί η ΕΕΤΤ καραδοκεί (είπαμε η λιανική δεν έχει πρόσβαση στη χονδρική) :twisted:

Μα εσύ δίνεις το δικαίωμα στη συγκεκριμένη εταιρεία να δώσει τα στοιχεία σου σε συνεργαζόμενες εταιρείες, δε θα πάρει η λιανική τα στοιχεία σου απο τη χονδρική, μονος σου τα έδωσες :whistle:

guzel
15-05-09, 23:39
Θέλω να πιστεύω ότι οι περισσότεροι το είδανε το θέμα ως πλάκα, όπως το είδα εγώ


το ευχομαι ,


αντε σε λιγο και σε βρακακια θα ταιριαζει καλυτερα στον οτε:lol:

emeliss
15-05-09, 23:43
Ένα μπράβο στον/στην τυπά που σκέφτηκε το συγκεκριμένο. Απλά πανέξυπνο!

Umbra
16-05-09, 00:02
Τελικα ανοιγει στο 00:00....

arial
16-05-09, 00:05
Το παραγγειλα και εγω, αν και σε αλλο ονομα γιατι εγω εχω ηδη connx.. οταν ερθει θα σας πω εντυπωσεις :p

DaveMurray
16-05-09, 00:30
Θέλω και εγώ μπλουζάκι!!!!

ΔΕΝ ΕΧΩ CONNX

(και είμαι ευτυχισμένος ---> αυτό θα έπρεπε να γράφει :p)

:lol: :lol: :lol:

karavagos
16-05-09, 00:32
Μα εσύ δίνεις το δικαίωμα στη συγκεκριμένη εταιρεία να δώσει τα στοιχεία σου σε συνεργαζόμενες εταιρείες, δε θα πάρει η λιανική τα στοιχεία σου απο τη χονδρική, μονος σου τα έδωσες :whistle:

Έδωσα τα στοιχεία που θέλω εγώ και όχι αυτά που έχει η χονδρική ;)

kasi
16-05-09, 00:41
i got my own !!! (http://www.fileden.com/files/2007/8/5/1323201/photos%20folder/conn-x.JPG)

Sovjohn
16-05-09, 01:17
Θέλω να πιστεύω ότι οι περισσότεροι το είδανε το θέμα ως πλάκα, όπως το είδα εγώ, παρά σοβαρά. Αλιμονο μην αρχίσουμε να κυκλοφορούμε με αυτά τα μπλουζάκια και ενοικιάζουμε δωρεάν τους εαυτούς μας στον ΟΤΕ (ή σε οποιοδήποτε πάροχο) λες και είμαστε μετακινούμενη διαφημιστική αφίσα. Σαν κίνηση πάντως θεωρώ ότι ήταν έξυπνη και γελάσαμε, από εκεί και πέρα εντάξει δε νομίζω ότι αξίζει να γίνει και μεγάλο θέμα.

Όσον αφορά αυτά που γράφει, είναι marketing trick.. δεν λέει την χαμηλότερη τιμή, αλλά χαμηλότερη τιμή (σε σχέση με πριν, τα €2 μείωσης της 24αρας ήταν τρομερή μείωση :p). Η ιδέα του Sovjohn πάντως, να έχει στη πίσω πλευρά και απάντηση θα ήταν φοβερή. Για παράδειγμα εμένα θα μου άρεσε:

Αν βέβαια δεν τσιμπάτε σε παγίδες,
δοκιμάστε εναλλακτικούς παρόχους,
για πραγματικά χαμηλότερη τιμή,
και αφήστε τους άλλους να κοιμούνται... ZzZzZzZzZz
[logo παρόχου]

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Υ.Γ. Έβαλε κανείς monitoring στο http://www.conn-x-tshirt.gr/Check.aspx ή ακόμα; :p

Παράγγειλα, και θα το κάνω αυτό που γράφεις :p

Θα στείλω και ένα request μη πρόσβασης στα προσωπικά δεδομένα μετά, όπως λέει η παράγραφος, και αν τολμήσουν να μου πειράξουν τη γραμμή θα τους πάρει ο Βάαλ! :twisted:

MNP-10
16-05-09, 02:02
i got my own !!! (http://www.fileden.com/files/2007/8/5/1323201/photos%20folder/conn-x.JPG)

χχαχααχαχ επικο το μηνυμα που βγαζει μετα.. θεοι λεμε :lol:

No-Name
16-05-09, 02:04
Και εγώ θέλω μπλουζάκι τι να κάνω?:cry:

kasi
16-05-09, 02:53
Και εγώ θέλω μπλουζάκι τι να κάνω?:cry:

σου πουλάω ένα 70€ :whistle::whistle::whistle: :cool:



πλάκα κάνω

pagourini
16-05-09, 08:23
Καλημέρα! Εγώ μόλις έκανα παραγγελία αλλα μάλλον το μετάνιωσα! Αν είναι να με ενοχλούν για 3 χρόνια......
Υπάρχει τρόπος να ακυρώσω την παραγγελία?? Λέω μήπως??!

@ ADSLgr.com All rights reserved.