PDA

Επιστροφή στο Forum : Nεα γραμμη!!



alex24
15-05-09, 20:16
Γεια σας και παλι!Λοιπον εγω και ενα φιλαρακι μου καναμε αιτηση για νεα γραμμη αυτος στην forthnet και εγω αλλου!Θα ηθελα να ρωτησω εαν υπαρχει περιπτωση να του ακυρωθει(εμενα δεν με νοιαζει και τοσο γιατι εχω ηδη νετ) διοτι εμενα παλαιοτερα με hol ειχε ακυρωθει λογω ελλειψης ακραιου δικτυου να σημειωσω οτι ειμαστε διπλα διπλα καλωδιο για γραμμη δεν εχει σε αυτην την περιπτωση τι γινεται?Α!επισης να πω οτι εχουν σκαψει για καινουργιες γραμμες και εχουν βαλει αυτα τα κουτια τα γκρι του ΟΤΕ!Ευχαριστω!!;)

alex24
18-05-09, 12:53
Kανεις που μπορει να βοηθησει??;)

hel
19-05-09, 08:31
Γεια σας και παλι!Λοιπον εγω και ενα φιλαρακι μου καναμε αιτηση για νεα γραμμη αυτος στην forthnet και εγω αλλου!Θα ηθελα να ρωτησω εαν υπαρχει περιπτωση να του ακυρωθει(εμενα δεν με νοιαζει και τοσο γιατι εχω ηδη νετ) διοτι εμενα παλαιοτερα με hol ειχε ακυρωθει λογω ελλειψης ακραιου δικτυου να σημειωσω οτι ειμαστε διπλα διπλα καλωδιο για γραμμη δεν εχει σε αυτην την περιπτωση τι γινεται?Α!επισης να πω οτι εχουν σκαψει για καινουργιες γραμμες και εχουν βαλει αυτα τα κουτια τα γκρι του ΟΤΕ!Ευχαριστω!!;)

Είστε σε μονοκατοικία;
Εσύ έχεις καλώδιο ΟΤΕ και αυτός δεν έχει;
Έκανε αίτηση για καινούριο βρόχο στη forthnet ?

Georgevtr
19-05-09, 17:03
Kανεις που μπορει να βοηθησει??;)
Γίνε πιό συγκεκριμένος.

alex24
20-05-09, 23:02
Είστε σε μονοκατοικία;
Εσύ έχεις καλώδιο ΟΤΕ και αυτός δεν έχει;
Έκανε αίτηση για καινούριο βρόχο στη forthnet ?

ΝΑΙ σε ολα με λιγα λογια

@ ADSLgr.com All rights reserved.