PDA

Επιστροφή στο Forum : 2play οταν ερθει και ταχύτητες



prinakis
16-05-09, 22:34
Ερωτηση ρε παιδια, περιμένω πάνω απο ενα μήνα 2play (αλλα γι αυτο εχω κάνει αλλο topic), και θελω να ρωτησω επειδη σκεφτομαι να τους διακοψω πριν μου κανουν την συνδεση λογω του οτι βλεπω μια παντελως αντιεπαγγελματικη σημπεριφορα απο αυτους να δω αν αξιζει να περιμενω.
Ειμαι στην vodafone και στην καλητερη περιπτωση κατεβαζω torrents με 1.2ΜΒ/s εσείς που ειστε ηδη στην χολ?

georgep138
17-05-09, 11:10
Η Vodafone για ADSL χρησιμοποιεί τα κυκλώματα της HOL

baskon
17-05-09, 11:13
Το ιντερνετ θα ειναι ακριβως το ιδιο κατα πασα πιθανοτητα.
Αφου κατεβαζεις με 1.2 απο τορρεντς τοσο θα εχεις και μετα.
Η ταχυτητα δεν ειναι ασχημη αναλογο με ποσο συγχρονιζεις κιολας.
Δηλαδη αν δεν αξιζει να περιμενεις τι θα βαλεις?

prinakis
17-05-09, 14:24
Ελα ντε, καλη ερωτηση, απλα μου την εχουν δωσει στη χολ, δηλαδη περιμενει ο καθε καραγκιοζης τα ωραια σοιυ λεφτακια και απο εκει και επειτα, δεν βαριεσαι!

baskon
17-05-09, 14:32
Το θεμα ειναι οτι οπου και να πας πανω κατω την ιδια εξυπηρετηση θα εχεις..Οποτε,αν ησουν ευχαριστημενος μεχρι στιγμης απο το ιντερνετ εγω θα ελεγα να περιμενεις λίγο και θα συνδεθεις..Μη μπλεξεις αλλου αφου εχεις κανει ηδη και την αιτηση
Εκτος αν θες να πας προς τον Οτε οπου μπορει να εχεις καλυτερη εξυπηρετηση:)

terko
17-05-09, 14:45
Ερωτηση ρε παιδια, περιμένω πάνω απο ενα μήνα 2play (αλλα γι αυτο εχω κάνει αλλο topic), και θελω να ρωτησω επειδη σκεφτομαι να τους διακοψω πριν μου κανουν την συνδεση λογω του οτι βλεπω μια παντελως αντιεπαγγελματικη σημπεριφορα απο αυτους να δω αν αξιζει να περιμενω.
Ειμαι στην vodafone και στην καλητερη περιπτωση κατεβαζω torrents με 1.2ΜΒ/s εσείς που ειστε ηδη στην χολ?

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά κοίταξε στο προηγούμενο νήμα που είχες ανοίξει το post #6 του φίλου trsderman γράφει : <<Ιδια περιπτωση δλδ απο vodafone : αιτηση 3/2/09 ηρθε το sms εχθες με ημερομηνια ενεργοποιησης 20/5 και το modem ηρθε σημερα.>> δηλαδή πάνω από 3,5 μήνες ενεργοποίση.

Εύχομαι να μην ισχύσει και για σένα το 3,5 μήνες.

prinakis
17-05-09, 20:56
καλα ρε μας δουλευοιυνε? xxxxx Αντε να μην παρω αναποδες!

@ ADSLgr.com All rights reserved.