PDA

Επιστροφή στο Forum : Κολλητήρια, αντιστάσεις, ledakia, κατασκευές με ηλεκτρονικά. Από πού;



kourampies
20-05-09, 15:35
Συνειδητοποίησα σήμερα ότι ενώ έχω κάνει αμέτρητες τέτοιες δουλειές, όλα ήταν με δανεικά η περισσευόμενα parts, και ένα κολλητήρι για τρακτέρ με μύτη σαν πούρο.

Αποφάσισα πλέον να πάρω κάποια σοβαρά εργαλεία για να κάνω τις δουλειές μου, αλλά δεν ξέρου από που... Ακούω προτάσεις, κατά προτίμηση στην Πάτρα κιόλας να ξεμπερδεύω γρήγορα:p

kx5
20-05-09, 16:24
Δες εδώ: Κατάστημα ηλεκτρονικών στην Πάτρα (http://www.hlektronika.gr/forum/showthread.php?t=36226)
Γενικά ψάξε στο φόρουμ, θα σε κατατοπίσει.

kourampies
20-05-09, 16:33
Αυτά που λέει στο link τα ξέρω πάνω κάτω. Καλύτερος ο Παπαδόπουλος με διαφορά, αλλά και πάλι, δεν είναι όπως το radioshack στην αμερική σε θέμα τιμών, stock κτλ. Ευχαριστώ πάντως.

kx5
20-05-09, 17:53
Δεν παίζει να βρεις κάτι καλύτερο στην Πάτρα. Από ότι θυμάμαι η τεκνοτρον και ο φλογεράς έχουν μεγάλη ποικιλία.
Τώρα για στυλ radioshack και έτσι... ξέχνα το. Εδώ στην Αθήνα ο Φανός που θεωρείται από όλους μας κορυφαίος σε όλα, και είναι ένα κατάστημα τρύπα στο κέντρο.

Αν δε σε ικανοποιούν όλοι αυτοί τότε μπορείς να αγοράσεις online από το εξωτερικό.

@ ADSLgr.com All rights reserved.