PDA

Επιστροφή στο Forum : Βye Bye OTE .... Hello TELLAS....



Σελίδες : [1] 2

Dagalidis
22-05-09, 21:44
Mετά από 4 Χρόνια ΟΤΕΝΕΤΙΚΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ήρθε η ώρα να φύγω από τον ΟΤΕ.....
Αφορμή στάθηκε ο τελευταίος Λογαριασμός όπου με IPTV - Conn-X Talk - ADSL 24 Mbps μου ήρθε ΤΑΜΠΛΑΣ 280 Εuro :down: το δύμηνο και 436 το Τετράμηνο.... :closed:

Σε εποχή λιτότητας και ισχών αγελάδων η TELLAS είναι σωσίβιος Λέμβος..... :)

Δεν έχω παράπονο από την ποιότητα υπηρεσιών του ΟΤΕ αλλά ΤΕΡΑΣΤΙΟ το ΚΟΣΤΟΣ σε σχέση με την ΤΕΛΛΑΣ.

Wish me GOOD LUCK.... :oneup:

emeliss
22-05-09, 21:49
Καλά να περάσεις στην Tellas!

guzel
22-05-09, 21:51
πολυ καλα εκανες φιλε μου.. ευγε

σε καιρους λιτοτητας δεν ειναι να πεταμε τα λεφτα μας ;)

το προγραμμα με τα 19.9 θα βαλεις ? και 24 κ απεριοριστη τηλεφωνια ?

emeliss
22-05-09, 21:55
το προγραμμα με τα 19.9 θα βαλεις ? και 24 κ απεριοριστη τηλεφωνια ?
Δεν υπάρχει τέτοιο πρόγραμμα. Το πρόγραμμα είναι 39,90€ το μήνα. 19,9 είναι μόνο για τους 6 πρώτους μήνες.

Billmg81
22-05-09, 21:56
Good luck! Εύχομαι να μην αντιμετωπίσεις πολλά προβλήματα! Πάνω απ'όλα όμως θα ηρεμήσει αρκετά το πορτοφόλι σου! ;)

guzel
22-05-09, 21:58
Δεν υπάρχει τέτοιο πρόγραμμα. Το πρόγραμμα είναι 39,90€ το μήνα. 19,9 είναι μόνο για τους 6 πρώτους μήνες.


ναι εχεις δικιο ;). 29.9 βγαινει ο μηνας

emeliss
22-05-09, 22:01
ναι εχεις δικιο ;). 29.9 βγαινει ο μηνας
Τον πρώτο χρόνο. Μετά είναι η 40αρα ή όσο κάνει τότε.

Ελπίζω ο φίλος να μείνει ευχαριστημένος και να μην φύγει μετά τον πρώτο χρόνο (που όντως θα του πάει 29,9/μήνα)

sdikr
22-05-09, 22:03
πολυ καλα εκανες φιλε μου.. ευγε

σε καιρους λιτοτητας δεν ειναι να πεταμε τα λεφτα μας ;)

το προγραμμα με τα 19.9 θα βαλεις ? και 24 κ απεριοριστη τηλεφωνια ?

Αστό αυτό αυτό κάνει 39.90 :p

guzel
22-05-09, 22:06
Τον πρώτο χρόνο. Μετά είναι η 40αρα ή όσο κάνει τότε.

Ελπίζω ο φίλος να μείνει ευχαριστημένος και να μην φύγει μετά τον πρώτο χρόνο (που όντως θα του πάει 29,9/μήνα)

μετα αν θελει συνεχιζει αν οχι δεν συνεχιζει.

νομιζω ειναι πολυ καλη προσφορα.. αλλα ληγει αυριο αν δεν κανω λαθος.. οποιος προλαβε τον κυριο ειδε:p

Mouse Potato
22-05-09, 22:09
Good luck... Η κατάσταση εδώ (στην Τελλάς) πάει σχετικά καλά...

Dagalidis
22-05-09, 23:07
Ξέχασα να σας Πώ πως λόγο εταιρικής σχέσης θα έχω 20% έκπτωση στα πάγια, δηλαδή θα μου έρθει Περίπου 32 euro/μήνα... = 64 / δίμηνο.... :):oneup:

gorath
22-05-09, 23:23
Και εγώ φίλε μου μόλις σήμερα έκανα την αίτηση για να φύγω από τον ΟΤΕ και να πάω στην Tellas. Από τον ΟΤΕ κανένα παράπονο αλλά οι λπγαριασμοί ήταν ένα θέμα...

Dagalidis
22-05-09, 23:31
Και εγώ φίλε μου μόλις σήμερα έκανα την αίτηση για να φύγω από τον ΟΤΕ και να πάω στην Tellas. Από τον ΟΤΕ κανένα παράπονο αλλά οι λπγαριασμοί ήταν ένα θέμα...

Πιστεύω ότι η Εξέλιξη της ΤΕLLAS από την στιγμή που έγινε ιδιοκτησία της WIND, θα είναι συμαντική ΕΙΔΙΚΑ στον τομέα της ποιότητας παρεχόμενων υπηρεσιών...

Πολλά έχουν να αλλάξουν προς το καλύτερο.
Εχω όση υπομονή χρειάζεται τώρα που πάω στο 1/3 του κόστους σε σχέση με τον ΟΤΕ..:rolleyes:

Amorphous
22-05-09, 23:47
Εγώ παραείμαι ικανοποιημένη από το πρόγραμμα που είμαι στην Tellas, απλά να σου υπενθυμίσω ότι οι τιμές που αναφέρονται είναι χωρίς το ΦΠΑ (ένα σημείο που πρέπει να προσέξεις).

Vitruvian78
22-05-09, 23:54
Χωρίς να θέλω να κάνω προπαγάνδα, αλλά θεωρώ οτι αυτή την εποχή όποιος φεύγει από τον ΟΤΕ, καλό είναι να επιλέγει τον δεύτερο δυναμικότερο πάροχο και νομίζω πως για την ώρα είναι η HOL. Επιπλέον με την Tellas δεν έχω ακούσει πολύ κόσμο που να μην έχει προβλήματα.

........Auto merged post: Vitruvian78 πρόσθεσε 1 λεπτά και 42 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Εγώ παραείμαι ικανοποιημένη από το πρόγραμμα που είμαι στην Tellas, απλά να σου υπενθυμίσω ότι οι τιμές που αναφέρονται είναι χωρίς το ΦΠΑ (ένα σημείο που πρέπει να προσέξεις).

Ναι αυτό το έχει η συγ΄κεκριμένη εταιρία. Θεωρώ οτι τα καλύτερα πακέτα απο πλευράς παροχών και τιμής τα είχε και τα έχει η HOL.

noname85
22-05-09, 23:54
εγω παλι πιστευω πως θα μπορουσες να επιλεξεις ον, και θα ειχες με 39euro και tv!!!

takiskgr
23-05-09, 00:15
Νομιζα ότι διάβαζα ανέκδοτο... τι τίτλος κι αυτός στο τόπικ!!!
Φίλε μου τι να σου πω... εύχομαι τα καλύτερα.... μεγάλο το ρίσκο σου!

chaos38
23-05-09, 00:27
Εγώ παραείμαι ικανοποιημένη από το πρόγραμμα που είμαι στην Tellas, απλά να σου υπενθυμίσω ότι οι τιμές που αναφέρονται είναι χωρίς το ΦΠΑ (ένα σημείο που πρέπει να προσέξεις).
ΟΛΕΣ οι τιμες ειναι ΜΕ ΦΠΑ.
Ενημερωθητε οσοι δεν ξερετε μην λέτε ανακριβειες:rtfm:

Amorphous
23-05-09, 00:40
ΟΛΕΣ οι τιμες ειναι ΜΕ ΦΠΑ.
Ενημερωθητε οσοι δεν ξερετε μην λέτε ανακριβειες:rtfm:

Όταν γράφτηκα στο πρόγραμμά μου στην Tellas μου είπαν ότι θα πληρώνω 39,90/μήνα και μόνο αυτά. Μόνη μου συνειδητοποίησα ότι το ΦΠΑ ΔΕΝ συμπεριλαμβανόταν στην αναφερόμενη τιμή, κανένας δεν μου είπε τίποτα όσο κι αν ρώτησα για το τελικό ποσό.

Mouse Potato
23-05-09, 00:43
Όταν γράφτηκα στο πρόγραμμά μου στην Tellas μου είπαν ότι θα πληρώνω 39,90/μήνα και μόνο αυτά. Μόνη μου συνειδητοποίησα ότι το ΦΠΑ ΔΕΝ συμπεριλαμβανόταν στην αναφερόμενη τιμή, κανένας δεν μου είπε τίποτα όσο κι αν ρώτησα για το τελικό ποσό.

http://www.tellas.gr/UserFiles/File/home/132111_tdgr.pdf

Συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ

και νομίζω πως δεν υπάρχει λόγος να το συζητάμε

Dagalidis
23-05-09, 01:22
εγω παλι πιστευω πως θα μπορουσες να επιλεξεις ον, και θα ειχες με 39euro και tv!!!

ON και ΠΑΤΡΑ δεν συμβιβάζονται.....

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΝ στην ΠΑΤΡΑ....:whistle:

noname85
23-05-09, 09:50
ON και ΠΑΤΡΑ δεν συμβιβάζονται.....

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΝ στην ΠΑΤΡΑ....:whistle:

συγνωμη δεν ειχα δει το προφιλ σου!!

igiak
23-05-09, 10:30
Καλημέρα και καλή τύχη με την Tellas γιατί θα σου χρειαστεί. Κατά τη γνώμη μου κινδυνεύεις να μπλέξεις... Προσωπικά νομίζω ότι η Tellas πρέπει να βάλει :lock:

vaggos_fromhell
23-05-09, 11:45
Πολύ καλή κίνηση. Από προσωπική εμπειρία μπορώ να σου πω ότι η Τελλάς είναι άψογη. Δεν πιστεύω ότι θα μείνεις δυσαρεστημένος.

Davout
23-05-09, 12:08
Ο vaggos που επί ενάμιση χρόνο έβριζε και καταριόταν την Tellas τη λέει τώρα άψογη. Όποιος δεν έχει μνήμη την πατάει. Μπορεί να είναι άψογη τώρα για σένα vaggo, δεν ήταν για πολύ καιρό σίγουρα (μην ψάξω τα posts σου τώρα :p). Εγώ από την άλλη για πολύ καιρό ήμουν ευχαριστημένος, μου προσέφερε ικανοποιητικές υπηρεσίες, ενώ τον τελευταίο καιρό έχει χαλάσει πολύ. Δε μιλάω για ένα συγκεκριμένο πρόβλημα μείωσης συγχρονισμού στη γραμμή μου, αλλά για αργό browsing τα βράδια, υψηλά pings κλπ. Εγώ από τη μεριά μου ρίσκαρα και έκανα αίτηση "επιστροφής" στον ΟΤΕ, μιας που μιλάω σχετικά λίγο και έχω και άλλη μια γραμμή με Tellas Telephony.

Dagalidis
23-05-09, 12:50
Nταξ, λίγο ή πολύ ΟΛΟΙ οι πάροχοι έχουν προβλήματα σε διάφορες περιοχές της χώρας ή σε κάποιες συνοικίες.

Ανάλογα με τις ανάγκες του κθενός, διαμορφώνει το πακέο (ΙSP) που χρειάζεται.
Για εμένα στην παρούσα φάση το μεγαλύτερο ρόλο παίζει η τελική τιμή του προϊόντος.

Ελπίζω μόνο να ολοκληρωθεί η μετάβαση σε 10 εργάσιμες όπως μου είπαν... :oneup:

ZackLaffit
23-05-09, 12:55
ελα Dagalidi,μέχρι στιγμής όλα καλά με tellas αφού διορθώθηκε το snr και το atten μετά απο αλλάγη καλωδίου του OTE.Το wl 600g δίνει ρέστα σταθερότητας να και ένα shot:

:p:oneup:
και 39.90 τον μήνα έτσι..!!

Davout
23-05-09, 12:59
Την αλλαγή καλωδίου πως την κατάφερες;

ZackLaffit
23-05-09, 13:23
Μαζί με έναν φίλο μου ηλεκτρολόγο αλάνι,άλλαξα το καλώδιο απο το κυτίο του ΟΤΕ στο διαμέρισμα μού το οποίο το πέρασα κατευθείαν μέσα στο σπίτι στο εσωτερικό κουτί που υπάρχει το καλώδιο τηλεφώνου:rofl::lol::rofl:

Dagalidis
23-05-09, 13:24
ελα Dagalidi,μέχρι στιγμής όλα καλά με tellas αφού διορθώθηκε το snr και το atten μετά απο αλλάγη καλωδίου του OTE.Το wl 600g δίνει ρέστα σταθερότητας να και ένα shot:

:p:oneup:
και 39.90 τον μήνα έτσι..!!

Eτσι ΜΠΡΑΒΟ..... Είδες τι κάνει ένα καλώδιο ?
Ποιό τα πάει καλύτερα ?
Το ASUS ή το SPEEDTOUCH ? :)

ZackLaffit
23-05-09, 14:31
ASUS WL-600G με firmware του drake βασισμένο στο 1035Α απο εδώ:http://forum.openwrt.org/viewtopic.php?id=7355&p=22
Και το speedtouch 585v7 λέει αλλά το asus συχρονίζει πιο ψηλά με καλύτερο snr και χαμηλότερο atten:rofl:

vaggos_fromhell
23-05-09, 17:33
Ο vaggos που επί ενάμιση χρόνο έβριζε και καταριόταν την Tellas τη λέει τώρα άψογη. Όποιος δεν έχει μνήμη την πατάει. Μπορεί να είναι άψογη τώρα για σένα vaggo, δεν ήταν για πολύ καιρό σίγουρα (μην ψάξω τα posts σου τώρα :p). Εγώ από την άλλη για πολύ καιρό ήμουν ευχαριστημένος, μου προσέφερε ικανοποιητικές υπηρεσίες, ενώ τον τελευταίο καιρό έχει χαλάσει πολύ. Δε μιλάω για ένα συγκεκριμένο πρόβλημα μείωσης συγχρονισμού στη γραμμή μου, αλλά για αργό browsing τα βράδια, υψηλά pings κλπ. Εγώ από τη μεριά μου ρίσκαρα και έκανα αίτηση "επιστροφής" στον ΟΤΕ, μιας που μιλάω σχετικά λίγο και έχω και άλλη μια γραμμή με Tellas Telephony.

Το 90% των προβλημάτων που αντιμετώπιζα ήταν από τη δική μου πλευρά.

akkiiss55
23-05-09, 18:46
οπως πιθανον να ξερετε ολοι η Τελας και η καθε εναλλακτικος παροχος αντιμετωπισε τρελα προβληματα κατα το ξεκινημα...η τελας σε μεγαλυτερο βαθμο βεβαια συγκριτικα με τους αλλους 2 μεγαλους(forthnet/Hol).απο εκει και περα ειδικα μετα τη συγχωνευση με τη wind μπορουμε να παραδεχτουμε οτι διορθωθηκε μακραν το οποιοδηποτε προβλημα...νεκρα τηλεφωνα εχουμε σπανια...οι ταχυτητες ανεβηκαν...οι ωρες ομως π πρεπει να γινουν αυτες οι εργασιες ωστε να εχετε ολοι τηλεφωνο και υψηλοτερη ταχυτητα νετ με συγχρονισμο παντα ειναι οι νυχτερινες.συμφωνουμε οτι μπορει καποιοι να ενδιαφερεστε για αυτες τις ωρες αλλα οι καλυτερες παροχες π εχετε τωρα ειναι λογω αυτου του γεγονοτος...και οντως αρκετοι απο εσας πρεπει να εχετε παρατηρησει υψηλοτερες ταχυτητες και βελτιωση της γραμμης.και θα εχετε παρατητησει οτι ουτε το 13800 εχει αναμονες και φροντιζει για τν καλυτερη εξυπηρετηση ουτε το 1212 π στο παρελθον οταν ειχαν 50 αναμονες ειχαν παρτυ...οποτε απλα να γνωριζουμε τι λεμε...XΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟ SUPPORT ΓΙΑ ΤΝ TELLAS!!!

sdikr
23-05-09, 18:49
οπως πιθανον να ξερετε ολοι η Τελας και η καθε εναλλακτικος παροχος αντιμετωπισε τρελα προβληματα κατα το ξεκινημα...η τελας σε μεγαλυτερο βαθμο βεβαια συγκριτικα με τους αλλους 2 μεγαλους(forthnet/Hol).απο εκει και περα ειδικα μετα τη συγχωνευση με τη wind μπορουμε να παραδεχτουμε οτι διορθωθηκε μακραν το οποιοδηποτε προβλημα...νεκρα τηλεφωνα εχουμε σπανια...οι ταχυτητες ανεβηκαν...οι ωρες ομως π πρεπει να γινουν αυτες οι εργασιες ωστε να εχετε ολοι τηλεφωνο και υψηλοτερη ταχυτητα νετ με συγχρονισμο παντα ειναι οι νυχτερινες.συμφωνουμε οτι μπορει καποιοι να ενδιαφερεστε για αυτες τις ωρες αλλα οι καλυτερες παροχες π εχετε τωρα ειναι λογω αυτου του γεγονοτος...και οντως αρκετοι απο εσας πρεπει να εχετε παρατηρησει υψηλοτερες ταχυτητες και βελτιωση της γραμμης.και θα εχετε παρατητησει οτι ουτε το 13800 εχει αναμονες και φροντιζει για τν καλυτερη εξυπηρετηση ουτε το 1212 π στο παρελθον οταν ειχαν 50 αναμονες ειχαν παρτυ...οποτε απλα να γνωριζουμε τι λεμε...XΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟ SUPPORT ΓΙΑ ΤΝ TELLAS!!!


Αυτό θα μπορούσε να το πει επίσημα η εταίρια, εσείς όμως απλά όχι

blkik
23-05-09, 19:36
@akiiss55 Οτι και να λες φίλε μου είναι λόγια και μόνο λόγια. Εγω βλέπω μόνο τα έργα.

Εντάξει αρκετα πράγματα διορθώθηκαν όπως οι αναμονές και σε κάποια σημέια το δίκτυο αλλά το browsing ώρες ώρες είναι αργό και οι ταχύτητες συγχρονισμού είναι χαμηλές σε σχέση με άλλους παρόχους στην ίδια περιοχή.

Dag Καλή τύχη

nEC
23-05-09, 20:23
και εδώ μια χαρά... το δίκτυο πετάει με ελάχιστα προβλήματα (και ποιος δεν έχει εξάλλου).

ZackLaffit
23-05-09, 22:25
λοιπόν παίδες δε φταίει η ΤΕΛΛΑΣ αν το καλώδιο μου ήταν γεμάτο ματήσεις και φθαρμένο στα περισσότερα σημεία.Πάντως τεχνικός της ΤΕΛΛΑΣ, ηρθε στο σπίτι μου μετα από απαιτησή μου, να κάνει σχετικό έλεγχο όπως και, κάποιοι τεχνικοί του ΟΤΕ της παλιας σχολής των Οτετζίδων,τους οποίους τους "σχόλασα" λεγοντας τους οτι όλα ειναι ΟΚ,αφου ήρθαν με μια ΠΕΝΣΑ και ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ στην κωλότσεπή τούς.:rofl::rofl:Πάντως τώρα είμαι με καλύτερη ταχύτητα και καθόλου αποσυνδέσεις,σχεδον παώ 4ημερο σερί με κλειδωμένη ταχύτητα 14860/904 όπως snr και atten.Αν άλλαζα πάροχο θα είχα βελτίωση στην γραμμή με το ίδιο χάλια καλώδιο;;;Αρα ΟΤΑΝ αλλάζεις πάροχο η γραμμή παραμένει η ίδια....για όλους τους παρόχους αφού την παίρνουν μισθωτι απο΄τον ΟΤΕ:cool:

igiak
23-05-09, 23:24
Εγώ παιδιά είχα Tellas για 2 μήνες περίπου. Ταχύτητα μια χαρά, κλειδωμένο το μοντεμ, δεν έπεφτε ποτέ η γραμμή. Μέχρι που ξαφνικά μια μέρα δεν είχα τίποτα. Και μου είπαν μάλιστα ότι έπρεπε να κάνω αίτηση από την αρχή για σύνδεση γιατί κατά λάθος με αποσυνέδεσαν από το δίκτυο. Ηθικό δίδαγμα, η εταιρία δεν είναι σοβαρή και ποτέ δεν ξέρεις τι και πότε θα σου κάνει. Για όσους αρέσκονται στα επικίνδυνα αθλήματα, πηγαίνετε για bungee jumping καλύτερα...Αν σοβαρεύονταν λίγο όλοι οι πάροχοι δεν θα χρειαζόταν να έχει ο καθένας δικό του ηλεκτρολόγο και να αλλάζει καλώδια...

ZackLaffit
23-05-09, 23:55
ψιτ φίλος igiak διάβασες τι έγραψα πιο πριν;Τι σχέση έχει το καλώδιο το οποίο ηταν χάλια και ευθύνη είχα εγω με το ποστ σου;
Υ.Γ ο ηλεκτρολόγος ήταν φίλος μου και Τελλακιας,οκ;

igiak
24-05-09, 01:37
λΠάντως τεχνικός της ΤΕΛΛΑΣ, ηρθε στο σπίτι μου μετα από απαιτησή μου, να κάνει σχετικό έλεγχο όπως και, κάποιοι τεχνικοί του ΟΤΕ της παλιας σχολής των Οτετζίδων,τους οποίους τους "σχόλασα" λεγοντας τους οτι όλα ειναι ΟΚ,αφου ήρθαν με μια ΠΕΝΣΑ και ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ...
Ψιτ οχι στα φορουμ, στο κατοικίδιο του ο καθένας και αν θέλει; Είδες καμιά παράθεση για κάτι που είπες εσύ στο προηγούμενο post μήπως; Κι αφού το θες, τη μια λες ότι σου ήρθε τεχνικός από Tellas αφού το απαίτησες και μετά λες ότι ήταν φίλος σου. Και τέλος πιστεύεις πραγματικά ότι το κατσαβίδι και η πένσα δεν έχουν καμιά χρήση για τους ηλεκτρολόγους;; Είδες αν είχαν στο αυτοκίνητο άλλα εργαλεία πριν τους διώξεις;Τελικά για την αλλαγή των καλωδίων δεν χρησιμοποιήσατε κατσαβίδι;

reignmans
24-05-09, 03:51
παιζει κανεις σας online games με την tellas? απο latency/ms πως τα παει? Εχεις επιλογη για fast path?

nEC
24-05-09, 10:26
έχεις εάν γυρίσεις το modem σου σε ADSL1 (8/1). Αυτό το profile στα dslam είναι σε fast path.

σε ps3 δεν έχω κανένα πρόβλημα με lag.

mpetou
24-05-09, 18:40
εγω εφυγα και δεν προκειτε να γυρισω ποτε καλυτερα να πληρωνω στον οτε τα
διπλα και να εχω πραγματικη 24αρα παρα την τελας και να σερνεται το ιντερνετ και να εχω και διακοπες...

γνωμη μου μακρια ειναι μακραν ο ποιο προβληματικος εναλλακτικος παροχος.

xmperop1
24-05-09, 19:23
λοιπόν παίδες δε φταίει η ΤΕΛΛΑΣ αν το καλώδιο μου ήταν γεμάτο ματήσεις και φθαρμένο στα περισσότερα σημεία.Πάντως τεχνικός της ΤΕΛΛΑΣ, ηρθε στο σπίτι μου μετα από απαιτησή μου, να κάνει σχετικό έλεγχο όπως και, κάποιοι τεχνικοί του ΟΤΕ της παλιας σχολής των Οτετζίδων,τους οποίους τους "σχόλασα" λεγοντας τους οτι όλα ειναι ΟΚ,αφου ήρθαν με μια ΠΕΝΣΑ και ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ στην κωλότσεπή τούς.:rofl::rofl:Πάντως τώρα είμαι με καλύτερη ταχύτητα και καθόλου αποσυνδέσεις,σχεδον παώ 4ημερο σερί με κλειδωμένη ταχύτητα 14860/904 όπως snr και atten.Αν άλλαζα πάροχο θα είχα βελτίωση στην γραμμή με το ίδιο χάλια καλώδιο;;;Αρα ΟΤΑΝ αλλάζεις πάροχο η γραμμή παραμένει η ίδια....για όλους τους παρόχους αφού την παίρνουν μισθωτι απο΄τον ΟΤΕ:cool:

Οτι πεις.

Dagalidis
24-05-09, 19:47
Οτι πεις.

Μπορείς να χαλαρώσεις λιγάκι σε παρακαλώ ?
Δεν καταλαβαίνω γιατί κοντράρεις χωρίς εμφανή λόγο.:mad:

END of Story... :whistle:

Costas_Dav
24-05-09, 19:52
Mήτσο καλως ήρθες στο club

xmperop1
24-05-09, 20:00
Μπορείς να χαλαρώσεις λιγάκι σε παρακαλώ ?
Δεν καταλαβαίνω γιατί κοντράρεις χωρίς εμφανή λόγο.:mad:

END of Story... :whistle:

Εσένα τι σε βάλαμε.
Το στορυ μπάζει και εκθέτει.
Α και διορθώστε το προφίλ σας με αυτά που πραγματικά συγχρονίζετε.

Dagalidis
24-05-09, 20:15
Calm Down Please....
Πήρες φόρα και θα μας δείρεις ομαδικώς.....

ΕΛΕΟΣ.....
Μη γίνεσαι ερειστικός και άλλαξε τρόπο γραφής γιατί στο τέλος κάποιος θα χάσει ..... :nono:

Mouse Potato
24-05-09, 20:18
Μη γίνεσαι ερειστικός και άλλαξε τρόπο γραφής γιατί στο τέλος κάποιος θα χάσει ..... :nono:

Δυστυχώς εμείς θα χάσουμε (σαν χρήστες)... Και μην ξεχνάμε πως υπάρχουν και τα PMs

ZackLaffit
31-05-09, 07:41
Dag,σου ζητάω συγγνώμη φίλε,:cry: εγώ φταίω αν χάλασε το ποστ σου...
να διορθώσω κάτι στο πιο πάνω ποστ μου:
ο ηλεκτρολόγος ήταν φίλος μου,και οχι ο τεχνικός της Τελλας που ήρθε να κάνει τυπικο ελέγχο λόγω των συχνών αποσυνδέσεων της γραμμής.Απο την ημέρα που άλλαξα εξ ολοκλήρου το καλώδιο του ΟΤΕ δεν έχω πρόβλημα στη γραμμή οσον αφορά αποσυνδέσεις...Συγγνώμη και πάλι Dag:oneup:

@ ADSLgr.com All rights reserved.