PDA

Επιστροφή στο Forum : 2 μηνες αιτηση διακοπης ιντερνετ...αλλα σήμερα επιτέλους



s3nsit
25-05-09, 08:40
Οχιιιιιι απλά δε μου το έκοψαν αλλά σήμερα μου αναβάθμισαν και την ταχύτητα απο τα 1 στα 2 mpbs. Πηγα 2 φορες σε καταστημα Vodafone σε διαστημα 10 ημερων καθώς η πρώτη αίτηση σαν να μην έγινε ποτε. Μαλλον ο υπάλληλος την ξέχασε σε κανα συρτάρι. Απο ότι θυμαμει υ πρώτη αίτηση έγινε περίπου αρχές Απρίλη. Το οτι η πρώτη αίτηση ήταν σαν να μην έγινε το ξέρω οταν πέρασα τυχαία και ρώτησα σε ένα κατάστημα για το πως πάει η διακοπή και μου είπαν ''στον υπολογιστη δεν φαίνεται καμια διακοπή''. Λογαριασμος ερχοταν κανονικα μέχρι τώρα εννοείται αλλά κάτι μου λεει οτι αυτο το μήνα δεν θα έρθει. Ελπίζω δλδ...
Να σημειωθεί εδώ οτι πριν μια βδομάδα έκανα και αίτηση για είσοδο στο ιδιοκτητο της ΗOL στο Ηράκλειο Κρητης. αλλά εντάξει αυτο δεν εχει καμια σχέση είναι πολύ νωρίς ακόμα αλλά ελπίζω τουλάχιστον μεταξύ τους αφου συνεργαζονται κιολας να τα βρουν για να κοπεί τελικα το ιντερνετ απο Vodafone

noname85
25-05-09, 11:34
σήμερα μου αναβάθμισαν και την ταχύτητα απο τα 1 στα 2 mpbsκαλο!!

τα ιδια κανουν ολοι.και εγω με την altec το ιδιο προβλημα, μονο που αυτη η εταιρεια ειχε κλεισει και εστελνε λογαργιασμους χωρις να προσφερει υπηρεσιες!αρα υπαρχουν και χειροτερα!

s3nsit
25-05-09, 11:54
καλο!!

τα ιδια κανουν ολοι.και εγω με την altec το ιδιο προβλημα, μονο που αυτη η εταιρεια ειχε κλεισει και εστελνε λογαργιασμους χωρις να προσφερει υπηρεσιες!αρα υπαρχουν και χειροτερα!

Ε ναι τουλαχιστον εγώ έχω ίντερνετ (αν και δεν θέλω πλέον συνεργασια με την εταιρια)
και αν και ακόμα δε σταμάτησαν να στέλνουν λογαριασμούς....τουλάχιστον παρέχουν υπηρεσίες (αν και επρεπε να ειχαν διακοπεί).

Να διευκρινισω ότι ιδιαίτερα παράπονα δεν εχω απο την εταιρια. Για ενάμησι χρόνο το ιντερνετ 2-3 φορές διακόπηκε για 1 2 ώρες και ταχύτητα σταθερότατη χωρις ανεβοκατεβάσματα (αν και έιχα συμβόλαιο για χαμηλη ταχύτητα 1mbps την επιανε σχεδον στο ονομαστικό)

s3nsit
02-06-09, 10:46
Και ομως χθες επιτελους κόπηκε το ιντερνετ μετα από περισσότερο από 2μιση μήνες.
Χθες κόπηκε αλλα το FRitz ακόμα έιχε τν ένδειξη dsl αναμμένη....Σημερα έσβησε και το φωτάκι του dsl. Τωρα ελπίζω να κόπηκε με την έννοια τπυ όρου και όχι επειδη αφησα τον τελευταιο λογαριασμο απλήρωτο (έτσι μου είπαν να κάνω απο κατάστημα)....:rofl:

@ ADSLgr.com All rights reserved.