PDA

Επιστροφή στο Forum : μια απορία



satmania1
02-06-09, 18:03
ρε παδεία έχω μια απορία....πριν ένα μηνα μου είχανε σπάσει τα τηλεφωνα από την χολ για να παο στην χολ(από οτε που είμαι τώρα) είπα και εγώ να το δοκιμάσω,κάνω τα χαρτιά με μια από το τηλ όλα καλά,τώρα έχω σχεδόν ένα μηνα που περιμένω και μου λένε ότι δεν έχει πόρτες ελεύτερες,και ρωτώ για τι μας περνού τηλ αφού δεν έχει πόρτες ελεύτερες μας δουλεύουνε....

georgep138
02-06-09, 19:23
Δεν χρειάζεται να απορείς καθόλου, είναι ξεκάθαρο ότι σε δουλεύουνε και εσένα και πολλούς άλλους. Το δούλεμα από την HOL πάει σύννεφο ...

theopan
02-06-09, 20:15
και ρωτώ για τι μας περνού τηλ αφού δεν έχει πόρτες ελεύτερες μας δουλεύουνε....

Για να τσιμπήσουν τα πελατάκια από τους άλλους, όσο πιο γρήγορα μπορούν και να τα κρατάνε "ομήρους" μέχρι να αποφασίσουν ότι τους συμφέρει να προχωρήσουν σε αύξηση των διαθέσιμων "πορτών" σας παίρνουν τηλέφωνο. Ζητάς εύκολα διακοπή της διαδικασίας μετά έστω και αν περιμένεις κανά 3μηνο; Δε ζητάς! Φοβάσαι μη γίνει μπλέξιμο και χάσεις και το τηλεφωνικό σου νούμερο!
Ασφαλώς σας δουλεύουν συνεπώς. Και όχι μόνο οι hol για να είμαστε δίκαιοι. Όλοι τους έτσι ανήθικα και παράνομα λειτουργούν και δυστυχώς οι αρχές κάθονται και τους κοιτάνε αντί να τους πάρουν τα κεφάλια...

satmania1
02-06-09, 21:14
το γαμώτο είναι ότι έκανα 2 αιτήσεις ένα για μένα και ένα για τον αδερφό μου, τον αδερφό μου στις 16 του μηνός θα γίνει η συνδές ενώ εγώ περιμένω....το πολύ πολύ ακυρώνω την αίτηση και να πάνε να g......e

valadis volos
02-06-09, 22:05
Γενικά επικρατεί ένα μπάχαλο στη hol.:)

Προφέσσορας_Χάος
02-06-09, 23:26
Γενικά επικρατεί ένα μπάχαλο στη hol.:)
δηλαδή για την vivodi τι να πείς;..τελοςπαντων εγώ είμαι στην hol κοντά μήνα και μόνο παράπονα δεν έχω..Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος απο το ιντερνετ και την τηλεφωνία.

valadis volos
03-06-09, 13:53
το πολύ πολύ ακυρώνω την αίτηση και να πάνε να g......e



Το μονο που σε σωζει.
:cool:

@ ADSLgr.com All rights reserved.