PDA

Επιστροφή στο Forum : Δύο εκατομυριούχοι υπάρχουν πλέον στο aDSLgr F@H Team #36673



hedgehog
22-01-06, 09:56
...αφού σήμερα ο paradisegr (http://www.adslgr.com/fahstat/memberdetail.php?username=paradisegr) ξεπέρασε τους 1.000.000 βαθμούς!!!


:respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt:
:thumb_dup :thumb_dup :thumb_dup :thumb_dup :thumb_dup :thumb_dup
:worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:
:yahoo: keep folding mate :yahoo:
5347

sdikr
22-01-06, 10:00
Αντέ ρε το είδα και λέω αμάν έχουμε και πλούσιους εδώ!! :p


Paradisegr!! :respekt:

no_logo
22-01-06, 10:52
Ετσι όπως είναι ο τίτλος μπερδεύτηκα, νόμιζα πως 2000000 φολντάρουν στον λογαριασμό του adslgr.
Και οι υπόλοιποι θα μπορούσαμε να βοηθήσουμε περισσότερο αν δεν παίρναμε WU των 56 πόντων. Τουλάχιστον σε μένα τις τελευταίες μέρες είναι μόνιμο :evil:

Συγχαρητήρια πάντως στα παιδιά που διπλώνουν και σπάνε τα φράγματα του f@h:worthy:

Νικαετός
22-01-06, 11:33
Μέχρι τον Ιούνιο θα έχει χτυπήσει και τα 2.000.000 :respekt:

vagskarm
22-01-06, 11:38
Συγχαρητήρια στον paradisegr.

no_logo ψάχτηκα λιγάκι με τις παραμέτρους (το έναυσμα μου το έδωσε ο noymeros) έβαλα παντού την κονσόλα 5.04beta και τελικά έχω βελτίωση, παίρνω κανένα καλό ψαρονέφρι τώρα, αν δεν έχει παίρνω κανένα παϊδάκι. Πάντως στον P4 3GHz HT, τώρα μου δίνει συνέχεια QMD ενώ πριν μόνο ψιλά.

fon
22-01-06, 12:44
Αντε και εις ανώτερα

octap
22-01-06, 15:46
Συγχαρητήρια Paradisegr!

Καλά να είμαστε να δούμε και την ""κόντρα"" μεταξύ των δύο πρώτων. Με τα σημερινά στατιστικά αυτό θα έρθει σε λίγους μήνες :P

no_logo
22-01-06, 18:04
Συγχαρητήρια στον paradisegr.

no_logo ψάχτηκα λιγάκι με τις παραμέτρους (το έναυσμα μου το έδωσε ο noymeros) έβαλα παντού την κονσόλα 5.04beta και τελικά έχω βελτίωση, παίρνω κανένα καλό ψαρονέφρι τώρα, αν δεν έχει παίρνω κανένα παϊδάκι. Πάντως στον P4 3GHz HT, τώρα μου δίνει συνέχεια QMD ενώ πριν μόνο ψιλά.

και γω της απλή κονσόλα έχω, με τις ρυθμίσεις που πρότεινε ο evilhawk. Το πρόβλημα με τις μικρα WU τώρα στο ξαφνικό μου παρουσιάστηκε.

vagskarm
22-01-06, 18:55
Αυτό που βλέπω κι εγώ είναι ότι ενώ στον P4 δίνει συνέχεια QMD στους AMD64 2C δίνει και ψιλά, αλλά όχι μόνον ψιλά, ευτυχώς.

no_logo
22-01-06, 18:59
Αυτό που βλέπω κι εγώ είναι ότι ενώ στον P4 δίνει συνέχεια QMD στους AMD64 2C δίνει και ψιλά, αλλά όχι μόνον ψιλά, ευτυχώς.

λες αυτό να φταίει;
ο δικός μου είναι amd 64 3500
Στην καλύτερη περίπτωση αντε να πάρω tinker:evil:

dantouan
22-01-06, 18:59
Συγχαρητηρια στον φιλο paradisegr:respekt: :respekt: :respekt:

Hwoarang
22-01-06, 19:10
έχω πίξει στα μκρά πακέτα. και εγώ και τα άλλα μηχανίματα που foldaroun

paradisegr
22-01-06, 20:26
Αγαπητοί φίλοι και συμπολεμιστές στο δίπλωμα !!!:D

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, πραγματικά είναι πολύ ευχάριστο να σε τιμούν άνθρωποι που ασχολούνται με κάτι τόσο όμορφο και αλτρουιστικό όπως η εθελοντική επιστημονική έρευνα σε θέματα υγείας.

Ολοι μας, δίνουμε χρήμα και χρόνο για να προσφέρουμε τα εργαλεία σε αυτούς που έχουν τις εξειδικευμένες γνώσεις, ώστε να ωφεληθεί το ανθρώπινο γένος.

Το μοναδικό μας όφελος σε αυτό τον σοβαρό αγώνα είναι ένα παιχνιδάκι που λέγεται συλλογή πόντων, ανταγωνισμός μελών και ομάδων;) . Γιατί στο βάθος όσο και να μεγαλώνουμε στη ψυχή παραμένουμε μεγάλα παιδιά. Ε λοιπόν σε αυτό το ομαδικό παιχνίδι είναι τιμή μου που είμαι μέλος του ADSLgr ίσως του μεγαλυτέρου τεχνολογικού forum στην Ελλάδα και που με την βοήθεια όλων ανεξαιρέτως είμαστε Νο 58 στον κόσμο σε αυτό το παγκόσμιο παιχνίδι εθελοντισμού.


Υ.Γ Εαν είχα και 10 cent επιστροφή από το Stanford για κάθε πόντο που παρήγαγα θα ήμουν πολύ ευτυχισμένος :p:p:p

vagskarm
22-01-06, 21:16
λες αυτό να φταίει;
ο δικός μου είναι amd 64 3500
Στην καλύτερη περίπτωση αντε να πάρω tinker:evil:

Εμένα μου έχει δώσει και θηρία (360άρες και 680άρες). Μάλιστα με τις καινούργιες ρυθμίσεις σε αρκετά καλή συχνότητα. Χρησιμοποιώ την 5.04beta απλή κονσόλα και στις ρυθμίσεις δεν έχω περιορισμό την μνήμη (αυτό μου έτρωγε τις καλές), και με τα -advmethods να σημαίνει τα πιο advanced που μπορεί να σου στείλει (αυτό νομίζω παίζει αν πειράξεις κατευθείαν το client.cfg, μόνο με notepad, και βάλεις type=3). Μόλις έβαλα type=3 και χωρίς περιορισμό στην χρήση μνήμης, και τα AMD παίρνουν πολύ καλές προτεϊνες. Παίρνουν και απλές αλλά η συχνότητα που παίρνουν μεγάλες είναι ικανοποιητική.

Γι' αυτό πιστεύω ότι έχω φτάσει στην μέγιστη ημερήσια παραγωγή που μπορώ με βάση τα μηχανήματα που διπλώνουν, φυσικά.

TheCondor
23-01-06, 04:36
Καποιος να σβησει το παραπανω μηνυμα παρακαλω!! Παω να το αλλαξω και να γραψω κανονικα και δεν γινεται τιποτα! Ευχαριστω εκ των προτερων :D

Στο θεμα μας, συγχαρητηρια στον paradisegr, και συγχαρητηρια σε ολους που κανουν αυτην την προσπαθεια. :respekt:

NoYmErOs
23-01-06, 08:26
λες αυτό να φταίει;
ο δικός μου είναι amd 64 3500
Στην καλύτερη περίπτωση αντε να πάρω tinker:evil:


Μπορεί να είναι beta η 5,04 αλλά έχει μαι ρύθμιση για νέες πρωτεΐνες και στην χειρότερη περίπτωση παίρνεις 166αρες, σχεδόν μόνιμα Tinker και αρκετές νέες που κυμαίνονται από 250+ πόντους

NetTraptor
24-01-06, 20:42
Paradise… send us there… yea baby….. :cool:

Μπράβο βρε παίχτη… 1 χρόνο σχεδόν λέω άντε και κανένας άλλος μεγαλοπαραγωγός…

Να τα μπιλιονιασεις…:thumb_dup :thumb_dup
Πάμε γερά… να βάλουμε τα δυνατά μας … άρχισα να έχω παρέα και εγώ ο κακομοίρης…:D


Για να δω από πού θα ξετρυπώσω τίποτα άλλο….!:twisted:

greggy
25-01-06, 00:07
:thumb_dupΣυγχαρητήρια Paradise :thumb_dup.

@ ADSLgr.com All rights reserved.