PDA

Επιστροφή στο Forum : Aιτησεις για 2play best price



alex24
10-06-09, 13:43
Γεια ξανα αγαπητοι συμφορουμητες!

Επειδη απο την φυση μου ειμαι καπως ανυσηχος σε ολα θελω να ρωτησω κατι!Εχω αναφερει σε αλλα θεματα εχω μια 2η γραμμη χωρις νετ και ειπα να την μεταφερω στο tellas 2play best price απο οικονομικης φυσεως σκεφτηκα οτι συμφερει!Πηγα λοιπον σε ενα κατασητμα της wind και εκανα μια αιτηση!Η αιτηση αυτη ηταν η αιτηση ενεργοποιησης(δηλ το συμβολαιο)αλλα απο οτι ειδα στο site της tellas εχει και αλλες 2 την αιτηση για αδεσμοποιηση βροχου και την αιτηση για φορητοτητα της οποιες εμενα δεν μου τις εδωσαν να τις υπογραψω στο καταστημα!!Και ερωτω εγω εσας οσους εχετε tellas ή οσους γνωριζετε θα ενεργοποιηθω ποτε ή θα κανουν τα κολπακια τους οι υπαλληλοι της εταιριας για να μου ενεργοποιησουν το ριμαδι?Και 8α η8ελα οσοι εχουν και μπορουν και 8ελουν και εχουν τη συμβαση με την εταιρια να μου πουν τα αντιγραφα που τους εδωσαν απο το καταστημα ή αυτα που εχουν υπογραψει!

Ευχαριστω και να ειστε παντα καλα!!!:respekt:

v_zalmas
10-06-09, 15:47
παράλειψη του καταστήματος.
αν είναι αίτηση φορητότητας από οτε κανε ένα τηλεφώνημα στο 13800 επιλογή 2 και πάλι 2 και μιλα με την κοπέλα να σου δώσει και την αναμενόμενη hm. υλοποίησης.

alex24
10-06-09, 17:12
Εχ8ες την εκανα την αιτηση λετε να εχει βγει κιολας ημερομηνια υλοποιησης τοσο τζιμανια ειναι?Α και τι να πω?

alex24
10-06-09, 22:22
Μπορει να με βοη8ησει καποιος να ξερω τι να κανω?Και εαν υπαρχει καποιος απο ιωαννινα το καταστημα ειναι δωδωνης!ευχαριστω

@ ADSLgr.com All rights reserved.