PDA

Επιστροφή στο Forum : Ενοχλητικοί τύποι του ΟΤΕ



kostantis
12-06-09, 18:53
Καλησπερα παιδια.Εχει πανω απο 2 μηνες που χτυπαει επανειλλημενα το τηλεφωνο και η αναγνωριση δειχνει συνεχεια το γνωστο τηλεφωνο 210....300 που ειναι το ΟΤΕ,θα το ξερετε μερικοι γιατι θα εχει τυχει να σας τηλεφωνησουν.
Στο ψητο λοιπον..παιρνουνε συνεχεια για να με ρωτησουν αν ενδιαφερομαι για να παρω καποιο πακετο ομιλιας μιας και για ομιλια χρησιμοποιω αλλο παροχο...
Ηδη απο την πρωτη φορα που με πηρε τηλεφωνο του ειπα πως δεν ενδιαφερομαι και συνεχιζει εδω και 2 μηνες να με παιρνει τηλεφωνο σχεδον καθημερινα...
Τι να πω δηλαδη..Τοσο καθυστηρεμενοι ειναι?Να συνταξω κανα xxxxxx mail και να το στειλω στον ΟΤΕ?
Ελεος δηλαδη..Για να τραβηξουν πελατεια..μας πριζουν καθημερινα..δεν φτιαχνουν καμια dsl που σερνεται...
Σας εχει τυχει καποια παρομοια περιπτωση?Τι να πω δηλαδη..δεν ξερω αν γινεται να κανω φραγη τον συγκεκριμενο αριθμο και να σταματησουν να με πριζουν...

Georgevtr
13-06-09, 01:32
Πάντα υπήρχε αυτό το τμήμα marketing του ΟΤΕ(ενημέρωσετους τηλεφωνικά να ΜΗΝ σε ξαναενοχλήσουν)
.
Καθημερινά με πρήζουν απο εταιρίες δημοσκοπήσεων μέχρι ότι μπορεις να φανταστείς.
Προχθές μάλιστα μόλις το σήκωσα,άκουσα ηχογραφημένο μύνημα για να αγοράσω εικόνες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πλέον ενεργοποίησα την επιλογή να μήν δέχομαι με απόκρυψη και τέλος!

kostantis
13-06-09, 09:07
Πάντα υπήρχε αυτό το τμήμα marketing του ΟΤΕ(ενημέρωσετους τηλεφωνικά να ΜΗΝ σε ξαναενοχλήσουν)
.
Καθημερινά με πρήζουν απο εταιρίες δημοσκοπήσεων μέχρι ότι μπορεις να φανταστείς.
Προχθές μάλιστα μόλις το σήκωσα,άκουσα ηχογραφημένο μύνημα για να αγοράσω εικόνες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πλέον ενεργοποίησα την επιλογή να μήν δέχομαι με απόκρυψη και τέλος!

Μα δεν καταλαβες φιλε μου.Το μυνημα δεν ειναι ηχογραφημενο,αλλα ειναι τηλεφωνητης του ΟΤΕ ατομο που μιλαει ζωντανα..και την πρωτη φορα ρωτουσε με τις ωρες πραματα..
Να ητανε ηχογραφημενο να πω..μηχανημα ειναι..το εχουνε βαλει να τηλεφωνει συνεχεια..αλλα ειναι ατομο απο το τμημα marketing και βαραει συνεχεια τηλεφωνα ενω εχω ξεκαθαρισει πως δεν ενδιαφερομαι...

Georgevtr
13-06-09, 13:07
Μα δεν καταλαβες φιλε μου.Το μυνημα δεν ειναι ηχογραφημενο,αλλα ειναι τηλεφωνητης του ΟΤΕ ατομο που μιλαει ζωντανα..και την πρωτη φορα ρωτουσε με τις ωρες πραματα..
Να ητανε ηχογραφημενο να πω..μηχανημα ειναι..το εχουνε βαλει να τηλεφωνει συνεχεια..αλλα ειναι ατομο απο το τμημα marketing και βαραει συνεχεια τηλεφωνα ενω εχω ξεκαθαρισει πως δεν ενδιαφερομαι...
Κατανοητός είσαι κωσταντή.Πάρε ένα τηλέφωνο στα κεντρικά τους και εξέφρασε το παραπονό σου ώστε να σε βγάλουν απ την 'λιστα' γιατί αλλιώς δέν σε βλέπω να ηρεμείς.

@ ADSLgr.com All rights reserved.