PDA

Επιστροφή στο Forum : Ηρακλειο Κρητης χαλια ταχυτητες



Σελίδες : [1] 2

thanasis363
25-01-06, 19:07
Γεια
Εχω παρει ενα πακετο adsl-in-a-box 384/128 για κακη μου τυχη.Μενω 300 μετρα απο τις αναδρομες στην Κνωσσου και οι ταχυτητες μου ειναι στο 180-220.Παιρνω τον ΟΤΕ μου λενε πως πρεπει η forthnet κανει δηλςση βλαβης.Περνω τη forthnet μου λενε οτι ειναι προβλημα του ΟΤΕ.Τελικα κανανε δηλωση βλαβης αλλα παλι τιποτα.Εχει μια βδομαδα που ειμαι καθε μερα μιση ωρα στο τηλ.Το μονο που εγινε ειναι πως μου κοψανε 2-3 φορες τη γραμμη για κανα μισαωρο,οταν επανηλθε κατεβαζα με 330 για κανα μισαωρο και ξαναπεφτω στα 200.Μπορει να μου προτεινει καποιος κατι ωστε να εχω καποια αξιολογη ταχυτητα(ακομα και 300 θα ητανε τελειο)?

theodoros2004
25-01-06, 19:13
Να τους πριζεις στα τηλεφωνα...και αν καταφερεις κατι. Τον οτε δεν μπορεις να τον ενοχλεις μιας και η γραμμη δεν ειναι στο ονομα σου.

slaughter
25-01-06, 19:28
Παρολα αυτα δεν νομιζω να βγαλεις ακρη εκτος αν ο ΟΤΕ (αν οντοσ φτεει αυτος) κανει αναβαθμιση στον εξοπλισμο του. Πιθανοντατα θα κανει καιρο οποτε απολαυσε το!!!

birbilis
25-01-06, 23:59
Φίλε thanasis, και έγω τα ίδια με σένα αντιμετωπίζω όπως και αλλο ένα παιδι που ξέρω στο dslam Κνωσσου. Εγώ πιστέυω φταίει η Forthnet, γιατι δοκίμασα και HOL και πάει μια χαρά. Τα καλά νέα είναι οτι στη σημερινή ανακοίνωση της η Forthnet αναφέρει και το Ηράκλειο με προβλήματα, οπότε περιμένουμε και ευελπιστούμε!

giannis7
28-01-06, 01:07
εγω που θελω να βαλω box (plus) τι να κανω ρε μαγκες?να μην βαλω ακομα?

Iannis
28-01-06, 04:03
Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
running 10s outbound test (client to server) . . . . . 253.61Kb/s
running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 948.45kb/s
Your PC is connected to a Cable/DSL modem

Ηρακλειο και εγω Θέρισσο dslam siemens Αν ειναι alcatel η intracom στη Κνωσου την πατησατε όπως και το αδέρφι μου

blackjim
28-01-06, 11:06
Στην Κρητη ολα τα DSLAM SIEMENS δεν ειναι?

Εμενα παντως μια χαρα παει η γραμμη. 110 down σταθερα και VoIP αρκετα καλο ολη μερα !! ( 1024 , HOL , DSLAM ΑΡΙΑΔΝΗ)

birbilis
28-01-06, 12:35
Στο Ηράκλειο και εγώ νομίζω οτί όλα siemens είναι. Αλλα δεν έχει σχέση ο κατασκευαστής του dslam με τα προβλήματα της Forthnet.

difylos
28-01-06, 12:40
Απο Ηράκλειο και εγώ περιοχή Μπεντεβή τα ιδια χάλια !

running 10s outbound test (client to server) . . . . . 113.86Kb/s
running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 195.85kb/s

Την πρώτη βδομάδα αντε 10 μέρες πηγαινε καλά μετα :down:
τι παραμύθι είναι αυτό να μας γλυκάνουνε άραγε ;

thanasis363
28-01-06, 17:08
εγω που θελω να βαλω box (plus) τι να κανω ρε μαγκες?να μην βαλω ακομα?
Κατα τη δικη μου εμπειρια δεν θα σου το συνιστουσα.Τα πακετα αυτα σου δινουν ενα μοντεμ-σπιρτοκουτο που δεν εχει καν ethernet και δεν δεν εχεις κανεναν ελεγχο πανω του.Επισης πριν γινουν τα γνωστα προσφατα προβληματα με τη Forthnet δεν ειχα κανεναν ελεγχο της γραμμης μου.Ολα γινονται μεσω της 4νετ.Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να τρεξεις λιγο,να παρεις ενα ρουτερ που σε βολευει και να μισθωσεις γραμμη adsl και ISP ξεχωριστα.Επισης καλο θα ηταν να περιμενεις λιγο πριν βαλεις 4νετ

giannis7
28-01-06, 18:15
ρε μαγκες εγω που μενω στην vodafone στην ιωνιας τι να κανω?καιγομαι να βαλω οσο το δυνατον πιο γρηγορα adsl ελεγα για forthnet αλλα ακουω ολο προβληματα οτι εχει στο ηρακλειο.τελικα να μην παρω το box η το box plus?

NoYmErOs
28-01-06, 22:24
ρε μαγκες εγω που μενω στην vodafone στην ιωνιας τι να κανω?καιγομαι να βαλω οσο το δυνατον πιο γρηγορα adsl ελεγα για forthnet αλλα ακουω ολο προβληματα οτι εχει στο ηρακλειο.τελικα να μην παρω το box η το box plus?

Αφού έχει πρόβλημα η 4νετ γιατί επιμένεις με αυτήν ?

giannis7
29-01-06, 02:40
εχεις να προτεινεις τιποτα καλυτερο δηλαδη?

toneworks
29-01-06, 09:05
Παρτε ενα λινκ για τα dslam στην Κνωσσο. Να μη ξαναγραφουμε τα ιδια.
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=16067


Τελικα κανανε δηλωση βλαβης αλλα παλι τιποτα.Εχει μια βδομαδα που ειμαι καθε μερα μιση ωρα στο τηλ.Το μονο που εγινε ειναι πως μου κοψανε 2-3 φορες τη γραμμη για κανα μισαωρο,οταν επανηλθε κατεβαζα με 330 για κανα μισαωρο και ξαναπεφτω στα 200

Το οτι πεφτει η dsl δεν εχει σχεση με τη δηλωση βλαβης. Πεφτει ο Bras του ΟΤΕ και αυτο εχει σαν αποτελεσμα μολις ξαναμπεις να εχουν επανασυνδεθει σχετικα λιγοι και βλεπεις 330kbps. Ειναι καθαρα πιτα dslam και για να αλλαξει πρεπει να αναβαθμισεις (ή να μπεις σε αλλο dslam).
Και με ΟΤΕnet και με HOL και με οτι θελετε, θα παρετε ιδιες speed. (η αποδειξη στο παραπανω link που αναφερω και εγω με HOL τα super 170kbps).

birbilis
29-01-06, 18:59
Δεν είναι τόσο απόλυτα τα πράγματα. Και εγώ Κνωσσό είμαι και έχω 25kb/sec με forthnet ενώ στη Hol έχω 42kb/sec...
giannis νομίζω οτι στη παρούσα φάση καλύτερα να αποφύγεις τη Forthnet.

giannis7
29-01-06, 23:24
θενκς ρε μαν μπορεις να μου πεις τι συνδεση εχεις κανει ποσα πληρωσες και ποσα πληρωνεις καθε μηνα?θα σου ημουν ευγνομων αν εκανες μια αναλυση των εξοδων

thanasis363
29-01-06, 23:52
Παρτε ενα λινκ για τα dslam στην Κνωσσο. Να μη ξαναγραφουμε τα ιδια.
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=16067



Το οτι πεφτει η dsl δεν εχει σχεση με τη δηλωση βλαβης. Πεφτει ο Bras του ΟΤΕ και αυτο εχει σαν αποτελεσμα μολις ξαναμπεις να εχουν επανασυνδεθει σχετικα λιγοι και βλεπεις 330kbps. Ειναι καθαρα πιτα dslam και για να αλλαξει πρεπει να αναβαθμισεις (ή να μπεις σε αλλο dslam).
Και με ΟΤΕnet και με HOL και με οτι θελετε, θα παρετε ιδιες speed. (η αποδειξη στο παραπανω link που αναφερω και εγω με HOL τα super 170kbps).
μπορεις να με βοηθησεις σχετικα με το πως θα συνδεθω σε αλλο dslam?το λινκ που εδωσες ητανε το πρωτο που κοιταξα,αλλα μη ξαχναμε οτι αυτη η συζητηση εγινε πριν 1.5 χρονο.Γνωστοι μου με 4νετ πιανουν 350 ολη μερα στην κνωσου.φιλος στο μπεντεβη ειναι στα 350-390.Κατι θα μπορω να κανω κι εγω.ευχαριστω

birbilis
30-01-06, 00:00
giannis
Πληρώνω τα γνωστά:
Γραμμή ΟΤΕ 384 14,95+ΦΠΑ ή 17,79/μήνα σύν
Συνδρομή Forthnet 384 3+3 μήνες 62,36 το εξάμηνο ή 10,39/μήνα
Σύνολο 28,18/μήνα
Αν πάρεις box θα σου έρθει λίγο πιο φτηνά. Δές http://www.adslgr.com/features/ispsdirectory/ispindex.php
για μια γενική άποψη των τιμών.

thanasis363
30-01-06, 00:04
η διαφορα ειναι 5 euro το μηνα.+οτι αν αν το κανεις μονος σου πρεπει να δωσεις καποια λεφτα για router.Ξανασκεψου το ομως για την 4νετ

toneworks
30-01-06, 00:21
το λινκ που εδωσες ητανε το πρωτο που κοιταξα,αλλα μη ξαχναμε οτι αυτη η συζητηση εγινε πριν 1.5 χρονο.Γνωστοι μου με 4νετ πιανουν 350 ολη μερα στην κνωσου.φιλος στο μπεντεβη ειναι στα 350-390.Κατι θα μπορω να κανω κι εγω.ευχαριστω

Αν δεις τα τελευταια post δεν ειναι πριν απο 1.5 χρονο. Επισης για να πιανει γνωστος σου 350+ πρεπει να ειναι σε μεγαλυτερη γραμμη απο 384 (440 ή 512 πχ.) ή το μετραει λαθος. Εγω ειμαι σε dslam κνωσσου και παει απελπιστικα ασχημα, 170-220 τη μερα και γυρω στα 240-280 το βραδυ. Δεν ειπα οτι και το αλλο dslam ειναι ετσι, μιλησα για το δικο μου. Και δεν ειμαι ο μονος που πιανει τετοιες ταχυτητες. Απ'οσο γνωριζω, το αλλο dslam παει γυρω στα 320 τα βραδια αλλα την μερα πεφτει στα 250. Αυτα για pstn.
Πες στον φιλο σου να ποσταρει εδω, κανοντας ενα speedtest για να δουμε τι συμβαινει.

birbilis
30-01-06, 00:37
Αν δεις τα τελευταια post δεν ειναι πριν απο 1.5 χρονο. Επισης για να πιανει γνωστος σου 350+ πρεπει να ειναι σε μεγαλυτερη γραμμη απο 384 (440 ή 512 πχ.) ή το μετραει λαθος. Εγω ειμαι σε dslam κνωσσου και παει απελπιστικα ασχημα, 170-220 τη μερα και γυρω στα 240-280 το βραδυ. Δεν ειπα οτι και το αλλο dslam ειναι ετσι, μιλησα για το δικο μου. Και δεν ειμαι ο μονος που πιανει τετοιες ταχυτητες. Απ'οσο γνωριζω, το αλλο dslam παει γυρω στα 320 τα βραδια αλλα την μερα πεφτει στα 250. Αυτα για pstn.
Πες στον φιλο σου να ποσταρει εδω, κανοντας ενα speedtest για να δουμε τι συμβαινει.

Εγώ είμαι στο isdn Siemens2 της Κνωσσου και έχω παρόμοιες επιδόσεις με σένα. Θα ήθελα πάντως όποιος έχει καλύτερα αποτελέσματα στα dslam Κνωσσου να γράψει κάτι εδώ να δούμε τι γίνεται.

thanasis363
30-01-06, 02:07
ναι ρε αδερφε και εγω στα ιδια ειμαι.Και οσο για το φιλο μου μαζι εχουμε κανει τις μετρησεις στο http://speedtest-ath.forthnet.gr:7123/ κι εχει και αυτος 4νετ.Τωρα που ολοι εχουμε προβλημα με 4νετ αυτος εχει 330 στη χειροτερη

AndreasCrown
30-01-06, 02:39
ειμαι ο φιλος του θαναση παδια και οντως απολαμβανω πολυ καλες ταχυτητες.

μπορω να πω με ευτυχια οτι ειχα παρα πολυ εξυπηρετηση απο τον οτε.με συνδεσαν μεσα σε 1 βδομαδα και οταν ζητησα καθαρισμο μεσα σε 2 μερες μου τον καναν 2φορες μαλιστα.
επισης οταν εκανα μεταφορα της γραμμης τους πηρε μονο 3 μερες!!!!!

ναι το ξερω ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

δεν ξερω τι γινεται παντως μεχρι τωρα δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα.



http://www.adslgr.com/forum/attachment.php?attachmentid=5526&stc=1&d=1138577390

toneworks
30-01-06, 06:40
AndreasCrown μπορεις να δεις στα ποσα kbps κλειδωνει η γραμμη σου; Το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι εισαι σε 448/160. Αλλα και παλι, παει παρα πολυ καλα. Μηπως εισαι βισματιας; :p Δοκιμασες με καμια συνδρομη μεγαλυτερης ταχυτητας, πχ 512;

AndreasCrown
30-01-06, 10:26
η γραμμη μου ειναι 384 αλλ δεν ξερω πως μπορω να δω στα ποσα κλειδωνει, αν μου πειτε ευχαριστως να το κανω και να σας πω.βυσμα δωξα το θεο δεν χρειαστηκε να βαλω βυσμα.

για να ακριβολογω μενω στα φαναρια της παπαναστασιου με την εθνικη.

δεν εχω δοκιμασει 512 αλλα βλεπωντας την ποιοτητα της γραμμης μου ψυνομαι!!!! :twisted:

toneworks
30-01-06, 14:25
για να ακριβολογω μενω στα φαναρια της παπαναστασιου με την εθνικη.

Ε οχι ρε φιλε, θα βγουμε και γειτονες:p Μενω κι εγω λιγο πριν τα φαναρια αλλα πιανω 180kbps, τι γινεται;:evil: Ζητα καποιο 512 demo απο isp (πχ hol). Στα ποσα κλειδωνει η γραμμη φαινεται αναλογα με τον router που χρησιμοποιεις. Αν δε στο δειχνει, θα το δεις με το demo. Σε κοβω για 448-512 (μιας και πεφτεις στα 330kbps καμια φορα οπως ειπες δυσκολο να εχεις 1mbit:p Εκτος αν φταιει η forthnet για τα 330. Αντε να το δω κι αυτο :rofl:)

spyofsolace3
30-01-06, 23:50
Παίδες από Θέρισο κι εγώ.

Από την προηγούμενη Τετάρτη-Πέμπτη, έχουν πέσει οι ταχύτητες και δεν ανεβαίνουν ούτε το βράδυ. Την έχω ένα χρόνο τη σύνδεση (384/128 Forthnet) και τώρα έχει γίνει το μεγάλο μπάχαλο. Από κει που είχα inbound 315-320 τώρα έχει πέσει σταθερά 250-260 όλες τις ώρες της ημέρας. Εκτός βέβαια από τα ξημερώματα σήμερα που είχα 250 στις 4:30 και 323 στις 5:30!!! Πόσοι είσαστε μέσα τέτοια ώρα ρε; Και πόσους καινούριους χώσανε στο ίδιο DSLAM; (αν φταίει αυτό)

Από Forthnet κρατάνε σιγή ιχθύος. Απλά πρέπει να συμπληρώσω μία φόρμα που μου στείλανε με αποτελέσματα από το speedtest και να τους τη στείλω με mail.

Άντε να δούμε τι θα γίνει και τότε...

Tem
31-01-06, 00:39
πρόβλημα παντού και κάθε μέρα

john2gr
31-01-06, 20:32
Ναι τρελό πρόβλημα και ειδικά σήμερα.Ελά σου λέω,ξανάρχονται οι εποχές της Vivodi.

thanasis363
01-02-06, 01:01
ρε μαγκες πρεπει να αρχισουμε να κραζουμε ασχημα.Τους πληρωνουμε για να μας παρεχουν την τιποτενεια συνδεση των 384 και ουτε αυτο δεν καταφερνουν.Πιστευετε οτι θα φτιαξει η κατασταση πριν να αρχισουν να σπανε τα συμβολαια...?εγς ειμαι με τετοιεσ ταχυτητες εδς κι 1.5 μηνα

birbilis
01-02-06, 01:40
Μέχρι να λήξουν τα 3+3 συμβόλαια η Forthnet έχει όλο το χρόνο να βελτιώσει την κατάσταση με το πάσο της. Εκεί γύρω στον Ιούνιο θα είναι όλα τέλεια ώστε όλοι εμείς που ταλαιπωριθήκαμε τον προηγούμενο καιρό, να δώσουμε άφεση αμαρτιών και να ανανεώσουμε τη συνδρομή μας...:mad:

Tem
01-02-06, 02:33
αν συνεχίσουν έτσι για κανένα εξάμηνο τότε θα είναι ίσως λίγοι αυτοί που θα δώσουν άφεση αμαρτιών

Mill
01-02-06, 04:07
Πως πανε τα πραγματα τωρα στη κρητη με Forthnet;

spyofsolace3
01-02-06, 16:13
Πως πανε τα πραγματα τωρα στη κρητη με Forthnet;


Ορίστε πώς πάνε...

Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
running 10s outbound test (client to server) . . . . . 114.05Kb/s
running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 216.15kb/s
Your PC is connected to a Cable/DSL modem
Information: Other network traffic is congesting the link


Αυτό το τελευταίο μάλιστα μου το έβγαλε πρώτη φορά.

Φυσικά χτες στις 3:00 τα ξημερώματα πέταγε με inbound 322.

Μήπως να γίνω vampire για να βλέπω τις καλές ταχύτητες;

Μήπως;

john2gr
01-02-06, 19:21
Εdit by Apok
Πιο κόσμια και να λείπουν οι βρισιές!!!
χχχχχχχχχχχΟΡΙΣΤΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ 384/128

site => http://bandwidthplace.com/speedtest/
[Β]128.2 kilobits per second[/Β]
Communications 128.2 kilobits per second
Storage 15.6 kilobytes per second
1MB file download 1.1 minutes
Subjective rating Mediocre

site=> http://www.adslguide.org.uk/tools/speedtest.asp
Broadband Speed Test Results

Results from broadband speed test recorded on Wednesday, 01 February 2006, 16:17.
Your Connection


Direction
Actual Speed
True Speed (estimated)
Downstream131 Kbps (16.4 KB/sec)141 Kbps (inc. overheads)Upstream95 Kbps (11.9 KB/sec)102 Kbps (inc. overheads)


site => http://www.speakeasy.net/speedtest/
Last Result:

Server Seattle,WA
Download Speed: 73 kbps (9.1 KB/sec transfer rate)
Upload Speed: 79 kbps (9.9 KB/sec transfer rate)



ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ

difylos
01-02-06, 19:24
Ρε παιδιά τι θά κάνουμε με αυτούς
Εχω και εγω 384/128 και πλέον η ταχύτητα μου έχει πέσει στο 1/3.
Πώς μπορούμε να επικοινωνήσουμε μαζί τους να μάθουμε τουλάχιστον τι γίνεται .
Εχω προσπαθήσει με τηλέφωνο με email που τους έστειλα τίποτα.
Ξέρει κανείς κάτι ;

john2gr
01-02-06, 19:28
Δυστυχώς πρέπει να φύγω για να δώσω μάθημα λόγω εξεταστικής.Το βράδυ έχει να πέσει mail.Δεν πάει άλλο πια,πλέον δεν έχουν ούτε την δικαιολογία του 30%.

Tem
01-02-06, 20:09
Ρε παιδιά τι θά κάνουμε με αυτούς
Εχω και εγω 384/128 και πλέον η ταχύτητα μου έχει πέσει στο 1/3.
Πώς μπορούμε να επικοινωνήσουμε μαζί τους να μάθουμε τουλάχιστον τι γίνεται .
Εχω προσπαθήσει με τηλέφωνο με email που τους έστειλα τίποτα.
Ξέρει κανείς κάτι ;
Καθόλου καλά τα πράγματα και στην Κρήτη απ ότι βλέπω:(

difylos
01-02-06, 20:27
Μιλάμε για χοντρή κοροδία !
Δηλαδή καθόμαστε σπίτια μας και χτυπάμε το γραφεία μας από τα νεύρα μας
και δεν φτάνει αυτό δεν μπορούμε να μιλήσουμε με καποιον να νας πεί κάτι.
Μιλάμε οτι 10 μέρες και πάνω προσπαθώ να τους πιάσω στο τηλ και τίποτα απολύτως !:mad:

Last Result:
Download Speed: 109 kbps (13.6 KB/sec transfer rate)
Upload Speed: 67 kbps (8.4 KB/sec transfer rate)

birbilis
01-02-06, 20:39
Η Κρήτη έχει να κάνει και με τους φουλαριστους Αθηναικούς bbras και με την απόσταση που μας χωρίζει απο την υπόλοιπη Ελλάδα...Τα αποτελέσματα τα βλέπουμε...Να σημειώσω επίσης οτι προσωπικά ποτέ δεν έχω δεί ping καλύτερο από 78ms με www.forthnet.gr.
Aς περιμένουμε όμως να αποπερατωθεί η αυριανή αναβάθμιση κα τα ξαναλέμε τότε!:hmm:

difylos
01-02-06, 20:43
birbilis ατσαλενιώτης είσαι ;

birbilis
01-02-06, 20:45
birbilis ατσαλενιώτης είσαι ;
Οχι, Αι-Γιάννη μένω.

difylos
01-02-06, 20:53
Καλά πάλι γείτονες είμαστε :)

paul555
01-02-06, 21:21
Μέχρι στιγμής πάνω απο 230 kbps downloading δεν έχω δει.Απο uploading καλά πάμε σταθερά πάνω απο 115 kbps.Ελπίζω με την αυριανή αναβάθμιση να στρώσει

Ziggy23
01-02-06, 21:28
Τωρα τελευταια γινονται κατι κολληματα στις συνδεσεις σε Ηρακλειο-Λασηθι.

AndreasCrown
02-02-06, 14:40
http://www.adslgr.com/forum/attachment.php?attachmentid=5617&stc=1&d=1138880349

η μετρηση εγινε 1.30 το μεσημερι. δεν ξερω τι γινεται με τους υπολοιπους αλλα εγω δεν την αλλαζω με τιποτα την forthnet!!!!!!

BoGe
02-02-06, 15:35
... αλλα εγω δεν την αλλαζω με τιποτα την forthnet!!!!!!

Γι' αυτό κατά καιρύς οι εταιρείες, κάνουν ότι θέλουν.
Όσο για αποζημίωση ούτε λόγος.

thanasis363
02-02-06, 23:00
Οπως αρκετοι απο εσας γνωριζεται η FORTHNET ακολουθει καινουργια τακτικη για να απασχολουμε το τηλεφωνικο της κεντρο οσο δυνατον λιγοτερο γινεται.Ακολουθει η απαντηση της μετα απο e-mail που εστειλα μαζι με τα speedtests και το αναλογο κειμενο που τους εκραζα ανελεητα και ελεγα ποσο δυσαρεστημενος ειμαι κτλ.


ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ FORTHNET
____________________________
Τα στοιχεία που μας κοινοποιήσατε καταγράφτηκαν και συγκεντρώνονται από την εταιρεία μας. Προωθούνται στον ΟΤΕ συγκεντρωτικά με αντίστοιχα αιτήματα πελατών μας στην περιοχή σας, με σκοπό τη βελτίωση της παρεχόμενης υπηρεσίας και τη καλύτερη εξυπηρέτησή σας.

Σε περίπτωση που το πρόβλημά σας συνεχίζει να υφίσταται μετά την πάροδο εύλογου χρονικού διαστήματος, μη διστάσετε να επικοινωνήστε εκ νέου μαζί μας ακολουθώντας την ίδια μεθοδολογία που ακολουθήσατε προηγούμενα κατά τις υποδείξεις μας.



Πάντα στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνιση 24 ώρες το 24ωρο.
______________________________________
Λοιπον παιδια εγω λεω να λειξουμε αυτη την συζητηση...πλεον μετα απ'αυτην απαντηση πιστευω πως ολοι καταλαβαινουμε οτι ειναι θεμα χρονου να πιασουμε ολοι τα 3...84:worthy:

thanasis363
02-02-06, 23:03
Σε περίπτωση που το πρόβλημά σας συνεχίζει να υφίσταται μετά την πάροδο εύλογου :respekt: χρονικού διαστήματος, μη διστάσετε να επικοινωνήστε εκ νέου μαζί μας ακολουθώντας την ίδια μεθοδολογία που ακολουθήσατε προηγούμενα κατά τις υποδείξεις μας.:clap:

paul555
02-02-06, 23:14
Την ίδια απάντηση πήρα και εγώ.Σε 5 ημέρες θα ξανακάνω το τεστ και αν δεν διορθωθεί τίποτα....

@ ADSLgr.com All rights reserved.