PDA

Επιστροφή στο Forum : ΞΑΝΘΗ , απο τις 10 το πρωι No tel no adsl



chronistas
19-06-09, 21:55
έλεος στην Ξάνθη απο τις 10 το πρωί σήμερα ήμαστε χωρίς τηλέφωνο και χωρίς net. άλλος με πρόβλημα στη Β Ελλάδα? Πριν απο λίγο άρχισε να συνδεεται αλλά με πολλα προβλήματα- ανοιγουν καποιες μονο σελίδες.:down:

kalitexnis_gr
20-06-09, 15:02
Και με εμένα πριν 3 μέρες παίχτηκε το ίδιο σκηνικό... Θα στρώσει...

Georgevtr
20-06-09, 21:20
Και με εμένα πριν 3 μέρες παίχτηκε το ίδιο σκηνικό... Θα στρώσει...

Στο ευχέλαιο θα το ρίξουμε?

Για πιό λόγο?Τι λέει η εταιρία?

kalitexnis_gr
20-06-09, 21:53
Δεν τους πήρα καν τηλέφωνο, βαρέθηκα να ασχολούμαι με την πάρτη τους. Τον Αύγουστο τελειώνει το συμβόλαιό μου και πάω στην forthnet με τις χειρότερες εντυπώσεις!

johnvam
21-06-09, 20:19
Δεν τους πήρα καν τηλέφωνο, βαρέθηκα να ασχολούμαι με την πάρτη τους. Τον Αύγουστο τελειώνει το συμβόλαιό μου και πάω στην forthnet με τις χειρότερες εντυπώσεις!

Ξανασκέψου το....

kalitexnis_gr
21-06-09, 20:44
Ξανασκέψου το....

Γιατί το λες αυτό; Έχεις υπ' όψην σου την κατάσταση της tellas στην Ξάνθη;;;

johnvam
21-06-09, 20:49
Γιατί το λες αυτό; Έχεις υπ' όψην σου την κατάσταση της tellas στην Ξάνθη;;;

Όχι αλλά αν κρίνω απο τον αριθμό των posts που βρίσκονται στο section της Forthnet και σε αυτό της Tellas βλέπω οτι η Tellas συνολικά δουλεύει καλύτερα...

Και πειδή έχω περάσει και εγώ απο Forthnet προσωπικά πιστεύω οτι είναι ποιό αξιόπιστη!

kalitexnis_gr
21-06-09, 20:53
Όχι αλλά αν κρίνω απο τον αριθμό των posts που βρίσκονται στο section της Forthnet και σε αυτό της Tellas βλέπω οτι η Tellas συνολικά δουλεύει καλύτερα...

Και πειδή έχω περάσει και εγώ απο Forthnet προσωπικά πιστεύω οτι είναι ποιό αξιόπιστη!

Εντελώς ενημερωτικά η tellas στην Ξάνθη είναι απαράδεκτη σε ταχύτητα σε σχέση με τη forthnet... Εγώ από το Σεπτέμβριο δεν έχω ξεπεράσει τα 200 kbps τα πρωινά, και μετά τις 6 το απόγευμα κολλάει και στο youtube. Και ΔΕΝ ειναι θέμα καλωδίωσης... με τον ΟΤΕ ήμουν μια χαρά.

johnvam
21-06-09, 20:59
Εντελώς ενημερωτικά η tellas στην Ξάνθη είναι απαράδεκτη σε ταχύτητα σε σχέση με τη forthnet... Εγώ από το Σεπτέμβριο δεν έχω ξεπεράσει τα 200 kbps τα πρωινά, και μετά τις 6 το απόγευμα κολλάει και στο youtube. Και ΔΕΝ ειναι θέμα καλωδίωσης... με τον ΟΤΕ ήμουν μια χαρά.

Πάσο...

kalitexnis_gr
21-06-09, 21:01
Πάσο...

Στα 4 Mbps και ο γείτονας τώρα με 24άρα κλειδώνει στα 21500 και κατεβάζει με 2,1 MB/s

v_zalmas
22-06-09, 00:41
κυριακή μετα τις 12?


Στα 4 Mbps και ο γείτονας τώρα με 24άρα κλειδώνει στα 21500 και κατεβάζει με 2,1 MB/s

chronistas
22-06-09, 17:20
Πέρα απο τη διακοπή, οι ταχύτητές της είναι καλές. Πρωι 1,2 mbs σταθερα. Το πρόβλημά τους είναι μετά τις 6 το απόγευμα που πέφτει κατακόρυφα και το ξέρουν . Προσπαθούν να το βελτιώσουν λενε!!!!Το βράδυ μετα τις 11 ξαναφτιάχνει

v_zalmas
25-06-09, 16:00
σε ολες τις εταιριες μπορει να συμβει αυτο.λεγονται ωρες αιχμης.......

chronistas
27-06-09, 01:27
σε ολες τις εταιριες μπορει να συμβει αυτο.λεγονται ωρες αιχμης.......

ναι ρε φιλε αλλα εδω ειναι κανόνας!!!! δε μιλαμε γαι 10 - 15 ημέρες. Παει μήνες αυτη η δουλεια. Σε αλλες πολεις δε συμβαινει. Είχα την ίδια εταιρεια 2 χρόνια στην Αθήνα και κανένα πρόβλημα. Πάντα σταθερο downloading,....Δεν είναι πρόβλημα αιχμής. Μαλλον θέμα υποδομών ειναι

v_zalmas
30-06-09, 15:51
το ιδιο πραγμα λεμε.
θα αναβαθμιστει και το λινκ της ξανθης μην φρικαρεις..

vaggos_fromhell
30-06-09, 16:28
το ιδιο πραγμα λεμε.
θα αναβαθμιστει και το λινκ της ξανθης μην φρικαρεις..

Αυτό το θα φοβούνται όλοι.... :whistle:

chronistas
30-06-09, 17:58
:lol:
Αυτό το θα φοβούνται όλοι.... :whistle::rolleyes:
Αντε να δουμε

........Auto merged post: chronistas πρόσθεσε 9 λεπτά και 15 δευτερόλεπτα αργότερα ........


το ιδιο πραγμα λεμε.
θα αναβαθμιστει και το λινκ της ξανθης μην φρικαρεις.. :hmm:Ξέρεις κάτι απο μέσα που θα πρεπε να ξέρω????:cool:

v_zalmas
30-06-09, 22:11
αν υπηρχε κατι που θα ΕΠΡΕΠΕ να ξερεις,θα το ηξερες.

kalitexnis_gr
01-07-09, 16:14
το ιδιο πραγμα λεμε.
θα αναβαθμιστει και το λινκ της ξανθης μην φρικαρεις..

Εννοείται θα αναβαθμιστεί... Τώρα σε 2 χρονια θα 'ναι... σε 3;;; Έτσι.... πρέπει να είμαστε της λογικής του να σκύβουμε το κεφάλι κάτω και περιμένουμε να γίνει το θαύμα... αρκεί να μην αλλάξουμε πάροχο! Απο εμένα φιλάκια πολλά tellas, απο Άυγουστο στη forthnet!

vaggos_fromhell
06-07-09, 14:23
Εννοείται θα αναβαθμιστεί... Τώρα σε 2 χρονια θα 'ναι... σε 3;;; Έτσι.... πρέπει να είμαστε της λογικής του να σκύβουμε το κεφάλι κάτω και περιμένουμε να γίνει το θαύμα... αρκεί να μην αλλάξουμε πάροχο! Απο εμένα φιλάκια πολλά tellas, απο Άυγουστο στη forthnet!

Και η φόρθνετ δεν πάει πίσω στα προβλήματα.

kalitexnis_gr
06-07-09, 15:13
Και η φόρθνετ δεν πάει πίσω στα προβλήματα.

Εδώ μιλάμε για την tellas και συγκεκριμένα για την Ξάνθη.

v_zalmas
06-07-09, 16:47
γευσου λιγο forthnet κ μετα πες μας :P

chronistas
06-07-09, 18:43
ηρεμια κυριοι. Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του. Χαλλλλλλαρά

@ ADSLgr.com All rights reserved.