PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ 4->8Mbps Ολοκληρώθηκε ;



tiatrou
26-06-09, 20:46
Ανοίγω αυτό το θέμα από περιέργια, για να δω αν όλα τα άτομα του forum που είχαν 4Mbps έχουν ήδη αναβαθμιστεί σε 8Mbps, καθώς σε ανακοίνωση του ΟΤΕ γραφόταν ότι έως το τέλος Μαίου θα είχαν αναβαθμιστεί όλοι οι συνδρομητές του ΟΤΕ. Αν υπάρχει ακόμα συνδρομητής με 4Mbps ας το αναφέρει.
Επίσης μήπως μπορούμε να εκτιμήσουμε τι ποσοστό των συνδρομητών που είχαν 1Mbps έχουν ήδη αναβαθμιστεί; Αν κάποιος ξέρει κάτι σχετικό ας γράψει.

baskon
27-06-09, 14:57
Ακομα και αν καποιος δεν εχει αναβαθμιστει απο τα 4---8 απο τη στιγμη που στο site του Οτε αναφερεται οτι εχει ολοκληρωθει η αναβαθμιση ,θα εχει ηδη παρει τηλ θα το εχει αναφερει και θα εχει αναβαθμιστει.Δε θα του πουνε οχι περιμενετε..
Οσο για το ποσοστο 1---2 Mbps νομιζω ουτε ο Οτε δε θα ξερει ακριβως ποιο ποσοστο εχει αναβαθμιστει, οποτε μαλλον δυσκολο να βρεις καποιον εδω που θα σου πει ποσοστο..

tiatrou
27-06-09, 19:08
Ακομα και αν καποιος δεν εχει αναβαθμιστει απο τα 4---8 απο τη στιγμη που στο site του Οτε αναφερεται οτι εχει ολοκληρωθει η αναβαθμιση ,θα εχει ηδη παρει τηλ θα το εχει αναφερει και θα εχει αναβαθμιστει.Δε θα του πουνε οχι περιμενετε..
Οσο για το ποσοστο 1---2 Mbps νομιζω ουτε ο Οτε δε θα ξερει ακριβως ποιο ποσοστο εχει αναβαθμιστει, οποτε μαλλον δυσκολο να βρεις καποιον εδω που θα σου πει ποσοστο..

Για το δεύτερο, το ποσοστό μετατροπής δηλαδή από 1->2Mbps, συμφωνώ μαζί σου, απλά το έγραψα μήπως κάποιος μέσα από τον ΟΤΕ είχε ακούσει κάποιο νούμερο έστω προσεγγιστικά, γι' αυτό και ρώτησα.
Για το πρώτο το έγραψα μήπως υπάρχει κάποιος στο forum που τον έχουν στο περίμενε ή δεν έχει πάρει τηλέφωνο ο ίδιος.

yolanda
28-06-09, 18:31
Εγώ μένω Αγίους Αναργύρους και η ταχύτητά μου παραμένει στο 4.

nongrata
28-06-09, 20:33
Πάρε αύριο στο 134 και κάνε παράπονα. Είδα στην ιστοσελίδα σας ότι η αναβάθμιση από 4 σε 8 έχει ολοκληρωθεί αλλά εγώ έχω 4 γιατί?

030366
28-06-09, 20:51
Μήπως έχει 4 (4385 kbps ας πούμε) επειδή τόσο σηκώνει η γραμμή; ;)

@ ADSLgr.com All rights reserved.