PDA

Επιστροφή στο Forum : SOS: Ψάχνω 2 πλαστικές βίδες με ελατήριο από το ΑΜD 780G chipset σε μητρικές ASUS



DaveMurray
26-06-09, 22:39
Ότι λέει και ο τίτλος. Υπάρχει ΜΕΓΑΛΗ, ΣΟΒΑΡΗ ανάγκη να βρεθούν άμεσα, όσο πιο γρήγορα γίνεται οι εν λόγω "βίδες" που στηρίζουν την ψύκτρα του AMD 780G chipset από μητρικές ASUS......

Από Αθήνα, Πειραιά παρακαλώ......

(χρειάζονται οι "βίδες", για να επιστραφεί η μητρική για αντικατάσταση με εγγύηση, αλλιώς, πάπαλα.....)

http://i.neoseeker.com/p/Hardware/Motherboards/Socket_AM2/asus_m3ah_hdmi_profilelarge.jpg
είναι τα "μαύρα" διαγώνια από την ψύκτρα που λέει πάνω "ASUS"

Eκτός αυτού, αν δεν υπάρχει κανένας για help, υπάρχει περίπτωση να βρώ κάτι τέτοιο, σε μαγαζιά....;

aglaisma
27-06-09, 06:27
Εχω μια 4αδα μεγαλα τετοια ασπρα και ενα ζευγαρι πιο μικρα παλι ασπρα. Ειναι απο παλια asus που βγηκε στη συνταξη. Το πολυ πολυ τα βαφεις μαυρα και κανεις τη μουρλη:)

fast
27-06-09, 17:12
Φιλε γεια σου ! Εχω 2 ασπρα μακρια μαζι με ελατηρια και ψυκτρα............που εχουν μηκοs περιπου 2cm. Και 2 μαυρα κοντα χωριs ελατηρια που ειναι μαζι με μια ψυκτρα τηs CHAINTECH *:oneup:(Δεν ξερω εαν σου κανουν)

DaveMurray
27-06-09, 17:19
Μπορεί με κάποιον από εσάς, να κανονιστεί μια συνάντηση παιδιά; Αν γουστάρετε, κερνάω και καφεδιά..... Έχω πραγματικά μεγάλη ανάγκη :(

DaveMurray
30-06-09, 03:15
Μιας και κανείς δεν έχει επικοινωνήσει μαζί μου ακόμα, από τα 2 παληκάρια, θυμίζω ότι η αγγελία ακόμα ισχύει, και μάλιστα, χτυπάει και ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΓΩΝΙΑΣ..... (aglaisma, εαν θέλεις σε παρακαλώ επικοινώνησε μαζί μου με pm να δούμε αν θα μπορέσουμε να κανονίσουμε κάτι :) )

DaveMurray
01-07-09, 23:55
Μπορεί να :lock: η αγγελία.... Βρέθηκε ότι έπρεπε να βρεθεί...

@ ADSLgr.com All rights reserved.