PDA

Επιστροφή στο Forum : Δεν διαγραφεται!!!!



KYNIGOS
06-07-09, 16:44
Εχω ενα φακελο αδειο που αρνειται να διαγραφει.Οταν παω να τον διαγραψω μου βγαζουν μυνημα τα xp οτι δεν μπορει να διαγραφει γιατι χρησιμοποιητε απο αλλο προγραμμα η χρηστη.?????????πωσ τον ξεφορτονομαι?

arial
06-07-09, 16:46
Δοκιμασε με το Unlocker (προγραμμα ειναι)

Mouse Potato
06-07-09, 16:48
Πριν απ' το Unlocker δοκίμασε να μπεις πρώτα σε safe mode να δεις αν σβήνεται

Sinn
06-07-09, 16:49
Πριν απ' το Unlocker δοκίμασε να μπεις πρώτα σε safe mode να δεις αν σβήνεται

Ποιο απλό με το unlocker...

Mouse Potato
06-07-09, 16:51
Ποιο απλό με το unlocker...

Συμφωνώ αλλά καλό είναι ν' αποφεύγουμε την χρήση third party προγραμμάτων όταν υπάρχει το ενδεχόμενο να κάνουμε δουλειά χωρίς αυτά

Madvil
06-07-09, 17:00
Συμφωνώ αλλά καλό είναι ν' αποφεύγουμε την χρήση third party προγραμμάτων όταν υπάρχει το ενδεχόμενο να κάνουμε δουλειά χωρίς αυτά

Και αυτό αλλά και επίσης καλό θα είναι όταν διαπιστώνουμε περίεργους φακέλους, να ακολουθείται η διαγραφή του από ένα virus scan σε safe mode (για βαριές περιπτώσεις).

eagle13
07-07-09, 17:05
Συμφωνώ αλλά καλό είναι ν' αποφεύγουμε την χρήση third party προγραμμάτων όταν υπάρχει το ενδεχόμενο να κάνουμε δουλειά χωρίς αυτά

+++ 1 !! :oneup:

alexgk
08-07-09, 03:43
Ποιο απλό με το unlocker...
Το χρησιμοποιώ και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Αυτό δε σημαίνει βέβαια πως καλό είναι να επιλέγουμε απεγκατάσταση σε safe mode. Όμως μέχρις στιγμής το συγκεκριμένο πρόγραμμα δε μου έχει δημιουργήσει πρόβλημα στο λειτουργικό

manicx
08-07-09, 11:05
Σε τέτοιες περιπτώσεις έχω ένα δισκάκι με live έκδοση Linux. Boot και delete τι θέλεις.

@ ADSLgr.com All rights reserved.