PDA

Επιστροφή στο Forum : Εξυπηρέτηση Πελατών



dyrer
30-01-06, 20:31
Προσπαθώ πάνω από μία ώρα να επικοινωνήσω με Forthnet, και κάθε φορά μου λέει είμαστε απασχολημένοι καλέστε αργότερα.
Τι έγινε εκείνη αναμονή; Μήπως δεν θέλουν πελάτες ή μας γράφουν στα παλιά τους τα παπούτσια. Κρίμα και ήθελα να τους δώσω λεφτά.


Υπάρχει άλλος τρόπος να επικοινωνήσω μαζί τους πριν τα πάρω και κόψω την σύνδεση μου :twisted:

Hwoarang
30-01-06, 20:33
Υπομονή. Εμένα μου έκατσε με την 5 φορά και το σήκωσαν

Tem
31-01-06, 01:00
Προσπαθώ πάνω από μία ώρα να επικοινωνήσω με Forthnet, και κάθε φορά μου λέει είμαστε απασχολημένοι καλέστε αργότερα.
Τι έγινε εκείνη αναμονή; Μήπως δεν θέλουν πελάτες ή μας γράφουν στα παλιά τους τα παπούτσια. Κρίμα και ήθελα να τους δώσω λεφτά.


Υπάρχει άλλος τρόπος να επικοινωνήσω μαζί τους πριν τα πάρω και κόψω την σύνδεση μου :twisted:
προσπάθησε με email

babality
31-01-06, 10:02
Υπομονή. Εμένα μου έκατσε με την 5 φορά και το σήκωσαν
χαααχαχαχαχα. Υπομονη τωρα θα σου κατσει με τη 15η.:down:

panos
31-01-06, 13:31
χτες το πρωι προσπαθουσα και στα 2 τηλεφωνικα τους νουμερα και μου εβγαζε οτι ολες οι γραμμες ειναι κατηλημενες,τελικα κατα τις 1 το μεσημερι απαντησαν!!

anaca
31-01-06, 13:52
το πιο αστείο ήταν αυτό για το email!! ;) Πάντως ενοχλείστε τους με κάθε τρόπο!!
Η εξυπηρέτηση της Forthnet είναι χειρότερη και απο αυ΄τη της Cosmote.

babality
31-01-06, 14:56
το πιο αστείο ήταν αυτό για το email!! ;) Πάντως ενοχλείστε τους με κάθε τρόπο!!
Η εξυπηρέτηση της Forthnet είναι χειρότερη και απο αυ΄τη της Cosmote.
Μαγος εισαι?
Παντος με μειλ να ξερετε θα περνετε το κλασικο copy/paste που στελνουν σε ολους:down:

Nikos_Vita
31-01-06, 16:16
Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ ... και τελικά μου έστειλαν αυτοί email και ταυτόχρονα με πήραν και τηλέφωνο ... Περίεργα πράγματα ! :)

Tem
31-01-06, 19:33
το πιο αστείο ήταν αυτό για το email!! ;) Πάντως ενοχλείστε τους με κάθε τρόπο!!
Η εξυπηρέτηση της Forthnet είναι χειρότερη και απο αυ΄τη της Cosmote.
Είναι πραγματικά αστείο . Αλλά είναι και αστείο να τους πάρεις τηλέφωνο.Μόνο για να τους τα χώσεις αξίζει.Ετσι κι αλλιώς δεν μπορούν να σου δώσουν λύση.

slaughter
31-01-06, 20:05
Εγω συμπληρωσα την Online φορμα κ μετα απο μια μονο μερα με πηρανε τηλεφωνο να με ενημερωσουνε. Στο μαιλ που εστειλα με το χαλια speed test μου δεν ελαβα ποτε απαντηση χεχε!!!!

georgios29
01-02-06, 19:31
Και εγώ έκανα την αίτηση online κατα τις 7.30 το απόγευμα και στις 10 με πήραν τηλέφωνο για να τους δώσω τα στοιχεία της κάρτας μου.

Πάντος σε email που τους είχα στείλει να τους ρωτήσω για τις χρεώσεις, δέν απάντησαν ποτέ:mad:

Tem
01-02-06, 20:11
Θα τους πάρω τηλέφωνο σε λίγο:rolleyes:

@ ADSLgr.com All rights reserved.