PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΡΩΤΗΣΗ



dleyteris
09-07-09, 13:01
εχω κανει εδω και 4 μερες Online αιτηση μονο για adsl 6mb/1 σε διαφορετικο σπιτι.

πηρα τηλεφωνο στο cc να μαθω την πορεια της αιτησης και μου λεει καποιο παλικαρι πες τον αριθμο του τηλεφωνου.
του εξηγησα οτι δεν υπαρχει αριθμος η πολυκατοικια ειναι καινουργια παραδοθηκε πριν μερικους μηνες και δεν εχουμε προλαβει να βαλουμε καποιο τηλεφωνικο αριθμο-παροχο.

Τοτε μου ειπε πρεπει να παμε σε double play καθως μονο adsl σε εντελως <νεα γραμμη> δεν γινετε

ΑΥΤΟ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ?

Να τονισω οτι καποιοι ενοικοι εχουν στον οτε οτε τηλεφωνικη γραμμη, καθως και στον κατανεμητη της πολυκατοικιας ειναι περασμενα τα παντα ολα και η υποδομη υπαρχει

ariadgr
09-07-09, 13:10
Όπως σου τα είπαν είναι, πρεπει να πας σε double play.
Αν δεν θέλεις απεριόριστες κλήσεις επιλέγεις το αντίστοιχο πακέτο (lite)

mondeo
09-07-09, 15:21
Μόνο η Vodafone σου δίνει Naked ADSL δηλ. ADSL χωρίς παράλληλα αριθμό τηλεφώνου.
Πόσο χρεώνουν;
30Ευρώ το μήνα.
Σε συμφέρει όταν το HOL Double Play Lite στοιχίζει 24 με τον αντίστοιχο χρόνο σε σταθερά και κινητά τηλέφωνα;

dleyteris
09-07-09, 22:38
Αυτος ηταν καθετος λεγοντας οτι δεν γινεται να εχω πακετο σκετο <adsl μονο> χωρις υπαρξη τηλεφωνικου αριθμου .. αλλα μονο double play

mondeo
09-07-09, 22:48
Αυτος ηταν καθετος λεγοντας οτι δεν γινεται να εχω πακετο σκετο <adsl μονο> χωρις υπαρξη τηλεφωνικου αριθμου .. αλλα μονο double play

Είναι αποκλειστικά και μόνο στο χέρι της κάθε εταιρίας να διαθέσει γυμνό
ADSL ή όχι.Τεχνικά δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.Απλά δεν το δίνουν.

dleyteris
10-07-09, 09:59
Καλημερα. Με πηραν τηλεφωνο και μου εριξαν ακυρο
Υπαρχει καποια εταιρεια να δινει ADSL ΜΟΝΟ εκτος της vodafone ειναι 35 ευρω

aa144
10-07-09, 10:46
Τι το θες αυτό, για πιο οικονομικά ή από άποψη;

ariadgr
10-07-09, 10:50
Καλημερα. Με πηραν τηλεφωνο και μου εριξαν ακυρο
Υπαρχει καποια εταιρεια να δινει ADSL ΜΟΝΟ εκτος της vodafone ειναι 35 ευρω

http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=2597971&postcount=2

dleyteris
11-07-09, 20:19
Ευχαριστω πολυ για την οποια απαντηση !!

@ ADSLgr.com All rights reserved.