PDA

Επιστροφή στο Forum : Tellas Double Play Unlimited - ΠΕΙΡΑΙΑΣ



a4ex
10-07-09, 21:38
ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΜΈΝΩ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΆ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΉ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ-ΜΑΝΙΆΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΈΛΩ ΝΑ ΒΆΛΩ TELLAS.

ΑΥΤΉ ΤΗ ΣΤΙΓΜΉ ΈΧΩ FORTHNET KAI OTE ΤΗΛΈΦΩΝΟ. ΘΈΛΩ ΝΑ ΤΑ ΒΆΛΩ ΌΛΑ ΣΕ ΈΝΑ ΚΑΙ ΣΚΈΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ TELLAS ΑΛΛΆ ΔΕΝ ΞΈΡΩ ΑΝ ΈΧΕΙ ΚΑΛΉ ΥΠΗΡΕΣΊΑ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΉ.

ΌΤΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΕΊΕΣ ΈΧΕΤΕ ΕΊΝΑΙ ΔΕΧΤΕΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ

blackwar
10-07-09, 22:59
fortnet γιατι δεν βαζεις και τηλεφωνο??(αν μπει ποτε???)........TELLAS ΜΑΚΡΙΑ....ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ZISTO ΠΑΛΙΑ ΤΗΣ TELLAS 40 ευρω το μηνα για τηλεφωνο(και ιντερνετ παρολο που δεν ειχαμε ετσι μας βαλανε) πληρωναμε πιο πολλα απο οτε, θα αλλαξεις γνωμη για παντα οχι μονο tellas αλλα και ενναλακτικους ....εγω τωρα με το ζορι σκεφτομαι να φυγω απο οτε ....η τελλας ηθελε 300 ευρω και λιγα λεω για να φυγουμε...εψαχνα τους νομους(μικρα γραμματα)..της τελλας για να μην πληρωσω 300 ευρω (απατεωνες)

Sovjohn
11-07-09, 00:14
Στο λινκ στην υπογραφή μου θα βρείτε σύγκριση πακέτων των εταιριών. Από εκεί και πέρα την άποψη μου για την ποιότητα κατά μέσο όρο των υπηρεσιών των εταιριών στην Αττική την έχω εκφράσει πολλάκις, δείτε τη εδώ αν σας ενδιαφέρει:

http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=2934498&postcount=5

dennis2006
11-07-09, 00:23
καμινια ολα καλα με tellas εδω και 2 μηνες που ειμαι στην tellas.

a4ex
11-07-09, 18:13
Κανένας από DSLAM ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ?

chaos38
11-07-09, 19:51
fortnet γιατι δεν βαζεις και τηλεφωνο??(αν μπει ποτε???)........TELLAS ΜΑΚΡΙΑ....ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ZISTO ΠΑΛΙΑ ΤΗΣ TELLAS 40 ευρω το μηνα για τηλεφωνο(και ιντερνετ παρολο που δεν ειχαμε ετσι μας βαλανε) πληρωναμε πιο πολλα απο οτε, θα αλλαξεις γνωμη για παντα οχι μονο tellas αλλα και ενναλακτικους ....εγω τωρα με το ζορι σκεφτομαι να φυγω απο οτε ....η τελλας ηθελε 300 ευρω και λιγα λεω για να φυγουμε...εψαχνα τους νομους(μικρα γραμματα)..της τελλας για να μην πληρωσω 300 ευρω (απατεωνες)

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΕΛΕΟΣ ΑΔΕΛΦΙΑ!!!!!

neo76
11-07-09, 22:36
Καλησπέρα,

Εγώ μένω Αγ. Σοφιά και είμαι στο κέντρο του Αγ.Γεωργίου.
Εδώ και 1,5χρόνο έχω wind adsl πάνω απο ISDN γραμμή και κλειδώνω στο 12mbps(όσο προβλέπει και το πακέτο που είμαι δηλαδή).
Είμαι αρκετά ευχαριστήμενος απο την σύνδεση. Οποτε χρειάζεται κατεβάσω κάτι πιάνω το μέγιστο της γραμμής μου(με χρήση download manager) ενώ και το σερφάρισμα είναι normal.
Υπάρχουν στιγμές που τα pings είναι στο θέο και όλα σέρνονται, όμως το φαίνόμενο αυτό είναι παροδικό και μέχρι στιγμής εμφανίζεται πολύ σπάνια.
Η μόνη σύμβουλη μου είναι να προτιμήσεις να πάρεις το wireless router που δίνει η tellas και οχι το speedstream διοτι κατα περιόδους κολλάει εντελώς(υπήρχαν περιόδους που κόλαγε ανα δύο ημέρες για μια εβδομάδα..ενώ τώρα έχει να κολήσει πάνω απο 6μήνες!!)

Ελπίζω να βοήθησα...:)

geovision
12-07-09, 15:29
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΧΙ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΕΛΕΟΣ ΑΔΕΛΦΙΑ!!!!!


Και λίγα λες φίλε. Πολύ ζόρι εδω μέσα, πάρα πολύ. Όλα είναι καλά με Τελλάς με τα υπαρκτά προβλήματα για κάποιους που συμβαίνουν όμως. Γενικά όλα οκ!!!

XARAYGH
12-07-09, 16:36
Μια χαρα παιζει η αγια σοφια...

a4ex
13-07-09, 22:41
Σας ευχαριστώ όλους για τα σχόλια και ιδιαίτερα τους αγ. σοφιότες. ;)

Επειδή έχω και κινητό wind θα έχω 20 % έκπτωση στο πάγιο οπότε με συμφέρει.

Tellas λοιπόν.:oneup:

@ ADSLgr.com All rights reserved.