PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με αιτηση Hol απο multirama



morfeas-dsl-
01-02-06, 20:03
Καλησπερα. Δεν λεω υπερβολες.
γνωστος μου εβαλε το 6+6 . Πρωτα κοιταξαμε αν ειχε διαθεσιμοτητα. Ειδαμε πως ναι. Αγορασε λοιπον πακετο απο multirama και περιμεναμε να γινει η ενεργοποιηση.
Περασανε 4 εργασιμες ειπαμε να παρουμε στα κεντρικα και .... η αιτηση δεν ειχε καν παει σε αυτους.
Την ξανακαναμε οπως μας ειπαν και μετα απο 3 μερες ενω ειχε διαθεσιμοτητα η περιοχη ξαναπηραμε τηλεφωνο να δουμε πως παει. Μας ενημερωσαν πως σε λιγες μερες θα ειναι ολα οκ. Οι μερες περνουσαν και ξανατηλεφωνουμε. Τι μας λενε? Δεν μπορουμε να σας βαλουμε γιατι δεν εχει πορτες ο οτε!!!

Καλα ειμαστε σοβαροι? Πουλαμε ενα πακετο χωρις να εχουμε φροντισει για διαθεσιμοτητα?

apok
01-02-06, 20:04
Στο 134 ρωτήσατε αν έχει διαθεσιμότητα?
Απλά να ξέρεις πως οι πάροχοι δεν ειναι απόλυτα ενήμεροι για την διαθεσιμότητα των dslam του Οτε

Crowmax
01-02-06, 20:10
Δηλαδή τώρα τα λεφτά του ο Μορφέας θα τα πάρει πίσω? :down:

morfeas-dsl-
01-02-06, 20:16
Δηλαδή τώρα τα λεφτά του ο Μορφέας θα τα πάρει πίσω? :down:

δεν εβαλα εγω αλλα και παλι θα εκανα οτι μπορουσα για να μην εχει απωλεια ο γνωστος μου. Πηραμε στην hol και μας ειπαν πως μολις ενεργοποιηθει η γραμμη τοτε θα μηδενιστει και η συνδρομη.
κανονικα φαινεται πως ειναι ενεργη απο τις 15

edit. apok οχι δεν ρωτησαμε εκει. απο το site του οτε την τσεκαραμε

chrisimone
03-02-06, 15:03
φιλε μια απο τα ιδια και σε εμενα ......
απο τις 16/1 που πηγε η αιτηση εδω στα γιαννενα περιμενω τον οτε να βαλει τις καρτες
ενα εχω να πω τους παιρνω καθημερινα τηλεφωνο .(2651046000 ειναι το τηλ του κομβου)
την μια δεν εχουν καρτες και περιμενουν .. την αλλη τις παραλαβανε αλλα θα τις βαλουν απο εβδομαδα
την παρααλλη τις βαλανε και περιμενουν τον οτε αθηνας να τις ενεργοποιησει .....

και ειμαι ακομη στο περιμενε συνολικα πανω απο εναμιση μηνα .....(ναι ειμαι ακομη εδωωωωω)

τι να πω παιδια μεγααααλο πακετο

sosimple
08-02-06, 02:12
Chrismone που εισαι στα γιαννενα και δεν εχει πορτες ο οτε? Και εγω απο Γιαννενα ειμαι , και το εχω βαλει το πακετακι εδω και 2 μηνες , δεν ειχα τετοιο προβλημα. Το μονο προβλημα που ειιχα ηταν με την HOL που επι 1.5 μηνα δεν εβρισκε υποτιθεται την αιτηση...

@ ADSLgr.com All rights reserved.